Krásná a bohatá prezidentka dívčího klubu South Beach University zosnuje originální plán, jak vydělat na právě získané slávě jejího klubu v sexy komedii s Paris Hilton v hlavní roli. (oficiální text distributora)

Pavlínka9 odpad!

Byla jsem zvědavá - proto jsem tuto s*ačku zapla :D A je to taková hovadina, že by bylo dobré, aby tohle někdo spálil a už se to nikdy nedostalo na veřejnost :) Ale Noureen DeWulf je kočka :) ()

IdentityS73 odpad!

Neskutečně trapná a nemožná komedie. Absolutní ztráta času až jsem měla pomalu zkaženou náladu celý den. Je to první film, při kterém jsem ani vteřinu nezaváhala, jestli zmáčknout odpad! nebo ne....= bylo mi to jasné snad od začátku filmu...Paris Hilton se zde předvedla jako neskutečně trapná a namyšlená kachna (myslíc si o sobě kdo ví co) a celý film je totálně zvrácený a trapný....nevím co víc říct, možná jen radu= v životě se na to nekoukejte!! :D ()

Palvinie

Řeknu to asi takhle: Mě se to líbilo. Pobavila jsem se nad hereckým umem Paris Hilton, která vlastně "hrála" samu sebe. Ani zdaleka netuším, jestli to bylo schválně, či nikoli a jestli si uvědomila, že to vlastně ani hrát nemusí, ale byla to sranda. Navzdory tomu, že film neměl smysl, zato poměrně dobrou kameru a střih, budu vyčuhovat z davu a dávám dvě hvězdy. Paris bych akorát poradila, ať příště místo komedie natočí životopisný film, bude to mnohem pochopitelnější. ()

MNTB odpad!

ani odpad dát nemůžu. tohle bylo tak úděsný že to ani slovy nelze popsat. pro milovníky růžový je to jak dělaný ()

Ravi odpad!

Bohužel jsem to viděl celé, ale o čem to bylo, stále nevím. Nezasmál jsem se ani jednou. Říkal jsem si, že možná se mnou není něco v pořádku, pak jsem se kouknul sem a oddychl jsem si. ()

LondonGirl odpad!

Fuj! Stupídne a povrchné. O hereckých výkonoch sa nedá ani hovoriť. Ako môžu Paris Hilton platiť za to, že si zahrá vo filme? Mali by zaplatiť divákom, že si z toho filmu pozrú aspoň 30 sekúnd. ()

Dromed odpad!

Už NIKDY! NIKDY nechci vidět nic ve kterém hraje ta Paříž (Proboha proč tu trubku někdo pojmenoval po tak nádherném městě). ()

Merv odpad!

Toto sa komentovať nedá, toto sa musí vidieť. Vidieť Trhni si! a zomrieť. Pevne verím že na duši každého človeka to zanechá obrovský emocionálny zážitok. ()

BlackTom odpad!

POZOR! KOMENTÁR OBSAHUJE VULGARIZMY A EXPRESÍVNE VÝRAZY! Čo ti j*be?? To čo je? Tak toto je moc... Pred týmto filmom som mal drahú Paris akosi na háku, ale po tomto mi to nedá: Už nehraj, ty vypatlaná p*ča! Presne takto si predstavujem najhoršiu nočnú moru. Po k*kot ružovej a samá p*ča! Nikdy! Nikdy, nikdy viac! ()

xaver

Snímek se mi zase nezdá až tak špatný, jak to vypadá z jeho hodnocení, i když je to bezesporu pěkná ptákovina. Nicméně některé scény jsou k zasmání, ale to je slabá náplast za prohlídku ztraceného času. To velmi špatné hodnocení jde zřejmě na vrub nechvalné pověsti Paris Hilton. ()

Very_kuul odpad!

Pevne verím, že od réžie, scenára, produkcie cez kameru až po občerstvenie štábu má na svedomí sama úžasná a dokonalá Paris! Preto bola natoľko vyčerpaná a nemohla podať 100% herecký výkon aký predviedla v jej prvom amatérskom filme "One night in Paris". Samozrejme vyčerpanosť sa podpísala aj na slabom scenári...milá Paris nevadí. Už sa ťeším kedy ťa uvidím v tvojej prvej filozoficko - psychologickej dráme. ()

Paity odpad!

Je smutné, že taková nány jako je Paris Hilton mají ještě ambice stát se herečkou. Pochopitelně se každému velice těžko odmítá dědička miliardového impéria. ()

orkadimenza odpad!

Nenacházím slov pro to, co jsem byl ochoten podstoupit. Nerad dělám ukvapené závěry, ale tohle byl OPRAVDU ten nejhorší film, co jsem kdy viděl. Trapné, nevtipné a nechutné (u scény s padajícími kondomy se mi začalo navalovat). Právě sem patří nálepka "na vlastní nebezpečí", tohle opravdu nezkoušejte. ()

evil_ryu odpad!

Otrasne debilné dialógy. Strašná kamera, trápny humor a niečo, čo sa ani nedá nazvať hereckými výkonmi. Odpad! je príliš. Jeden z najhorších filmov čo sa mi vôbec dostali pod ruku. ()

Zeke001 odpad!

Můžu hodnotit, když jsem se nedodíval do konce??? Ta Paris je fakt strašná kráva, a v tomhle filmu to jen dokazuje, že mám pravdu. ()

Ukko odpad!

Kvůli tomuto filmu jsem změnil u několika mých hodnoceních jiné odpadní filmy na jednu hvězdičku. Upřímně, bylo mi jich v porovnání s touto sra*kou líto. Viděl jsem asi 30 minut filmu když jsem překlikával mezi reklamama. No, je málo filmů na světě, po kterých se budete chtít vyblít z podoby a tenhle je jednen z nich. Jestli existuje nespravedlnost na Zemi, tak je to Paris Hilton. ()