poster

Hra s nevěrou

 • USA

  Derailed

 • Slovensko

  Vykoľajení

 • Slovensko

  Vykoľajení - Hra s neverou

Thriller / Drama

USA / Velká Británie, 2005, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • EvilPhoEniX
  *****

  Derailed je chytrý,napínavý a nervydrásající thriller, který od začátku chytne a baví až do perfektního finishe. Tenhle film mě totálně vykolejil!! Perfektní herecké výkony, úžasné,nepředvídatelné, šokující zvraty a super záporák. Tady opravdu nemám co vytknout a dávám plnou palbu. Už dlouho jsem neviděl takhle našlapaný thriller!(24.10.2013)

 • IQ Tiqe
  ***

  Proč jsem si to pustil: kvůli obsazení (Melissa, Clive, Jennifer, Vincent) a žánru (krimi-thriller). Zpočátku je to dost drsný thriller, hlavně díky Vincentovi vše působí hodně opravdově, líbí se mi, že scény, kde se střílí jsou jiné než bývá zvykem - žáné vyjednávání, čekání, nesmrtelní hrdinové, ale bezprostřednost, režisér se s ničím nepáře. Příběh sází na překvapení, které se může a nemusí konat, záleží na představivosti diváka. Z mého pohledu bych mu vytknul dost ponurý náboj, málokdo by si to pustil s přítelkyní na dobrou noc. Na film jsem se díval ve 2 částech, po prvních 56 minutách jsem měl následující pocity: "Kvalitní obsazení, nadějné provedení, ale děj mě doslova nasral, není zrovna plný opitmismu. Znásilnění jsem stěží skousnul, vydržel do 56. min, zbytek snad někdy příště."(13.9.2010)

 • Vojcl
  ****

  Povedený thriller, který po pomalejším rozjezdu nabere naprosto zběsilé tempo a nenechá vás vydechnout až do konce! Spousta vydařených dějových zvratů, snad jen ten poslední už byl trochu zbytečný. Clive Owen je dostatečně přesvědčivý, stejně jako jeho protihráč Vincent Cassel. A Jennifer Aniston si tu střihla svoji možná nejlepší filmovou roli. Několika klišé se sice tvůrci přeci jen nevyvarovali, ale celkově jsem si to parádně užil a milovníkům žánru můžu jen doporučit.(22.4.2008)

 • petaspur
  *

  Clive Owen se svou filmografií by neměl brát role tupých pravděpodobně nějakým způsobem retardovaných mužů (jinak si jeho nekonečnou nevědomost nedovedu vysvětlit). Trapné dlouhé nudné pasáže s nic nechápajícím Owenem mě dováděly k zuřivosti. Doufal jsem, že ho Vincent Cassel (ta hvězdička je pro něj) zabije. Pro mě to byla ztráta času.(15.12.2008)

 • ladko
  ***

  Trochu zbytočné zvraty na konci a ten prvý veľký je veľmi predvídateľný...Herci boli výborní(áno aj Rachel:)).Ak máte chuť na "zvratový" film, doporučujem skôr napríklad Awake s Jessicou Albou, ktorý je prehľadnejší a zvraty asi tak tri krát šokujúcejšie.(15.1.2008)

 • - 22-milionový thriller je první snímek, který uvedli na americký trh bratři Weinsteinovi po tom, co se odtrhli od Disneyho Miramaxu, který řidili před založením vlastní společnosti. Své zkušenosti zúročili hned o úvodním víkendu (11. – 13. 11. 2005), když film vydělal 12,2 mil. dolarů a celkem poté 36 milionů. (imro)

 • - Vincent Cassel si již zahrál podobnou roli ve filmu Nevěsta přes internet (2001), kdy zase ohrožoval vztah muže k ženě, kterou kvůli vdavkám dovezli z Ruska. (imro)

 • - Zbraň, ktorú používa Dexter (Xzibit), je známa izraelská pištoľ Desert Eagle. (MikaelSVK)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace