• Lacike
  **

  Original som nevidel ale remake je strasna nuda. Co je doslova nepochopitelne. Reitman ma na konte niekolko skvelych komedii a ustredne duo je inokedy tiez neskutocne vtipne ale tentoraz to vôbec nefungule. Len velmi zriedkavo sa tu najde nejaky slusnejsi vtip ale aj tak sa nejedna o nic extra. Niekolkosekundovy vystup Williamsa a Crystala v Priateloch ma rozosmial ovela viac ako tento film. 4/10.(26.1.2015)

 • lactarius
  odpad!

  Člověka to nutí k zamyšlení... Slyšel jsem, že tyto trapné vykrádačky mají u amerického obecenstva někdy větší úspěch než originál. Jinak by to snad proboha nikoho nenapadlo ! Takže - začít žrát housky s karbanátkem, co nejvíc popcornu, zapíjet javorovým sirupem a na všechno podle vzoru pana Kaplana říkat Kou Kej - třeba se ten pravý, svobodný, *americký* názor dostaví.(16.1.2014)

 • Bobofon
  *

  Američani na to šli jako vždycky, když dělají evropské remaky: vzali film, učesali ho, oholili, odchlupili, vypálili mu bradavice, vykastrovali ho, amputovali mu všechno, co trochu někam trčelo včetně nejzajímavějších momentů, pak ho posypali růžovým cukrem, naparfémovali, ovinuli mašlemi a kdo má na to koukat. Tímto způsobem naprosto zničili Brutální Nikitu, ale třebas i Tři muže a nemluvně a taky francouzskou předlohu tohoto filmu. Kdo jim to už konečně zakáže?(9.7.2009)

 • Malarkey
  **

  Obyčejná komedie. Ale nemusela to být obyčejná komedie. Mohla být začarovaná. Proč? Protože to režíroval Reitman a hlavní role ztvárnily vcelku úspěšná a oblíbená komediální jména. Bohužel se to docela nepovedlo, ale já na to koukal i přesto rád. Jenže to jsem ještě nevěděl, že tohle je předělávka...(3.1.2010)

 • Gary
  ***

  Průměrný remake s jen několika opravdu dobrými vtipy.Ale co mě opravdu rozesmálo,byla Williamsova historka o jeho Ahoj doktore, ještě to nesplasklo a zpíval: "Ahoj doktore Joe, Mám prostatu oteklou, Myslím, že nefunguje tak, jako dřííííííív. Něco je v nepořádku, Tlačí mě něco v zadku..."(3.8.2003)