poster

Chladnokrevný Stone (TV film)

 • Česko

  Jesse Stone: Chladnokrevný detektiv

 • USA

  Jesse Stone: Stone Cold

 • Slovensko

  Chladnokrvný Stone

Krimi / Drama

USA, 2005, 82 min

Režie:

Robert Harmon

Předloha:

Robert B. Parker (kniha)

Kamera:

Rene Ohashi

Hudba:

Jeff Beal

Producenti:

Steven J. Brandman

Střih:

Armen Minasian

Scénografie:

Vaughan Edwards

Kostýmy:

Betty Pecha Madden
(další profese)
 • rikitiki
  **

  Unavené tempo, unavení herci a hodně unavený scénář stvořili dílko, které si poklidně plyne, aniž by nabídlo něco víc než jen televizní vatu. Detektivní zápletka je mizerná a osobní život vyšetřovatele, na který film klade důraz, je nezajímavý. Podivnou pachuť tomu ještě přidávají neuvěřitelné a přehnané dialogy. KOUSEK DĚJE Pomoci šestnáctileté oběti hromadného znásilnění tím, že jí detektiv věnuje psa a těm, co jí znásilnili, napaří jen veřejně prospěšné práce, je absolutní výsměch spravedlnosti a pevně doufám, že i realitě. /29. 1. 14./(29.1.2014)

 • Henry Morgan
  ****

  rozhodně to byla nadprůměrná detektivka, vcelku napínavá a dobře natočená. obzvláště selleck v roli Stonea perlil a myslím, že si i jako herec vychutnával suverenitu postavy, kterou stvárnil. bylo to velmi zábavné a upřímné. detektivka sice byla akčností rovná Columbovi, nicméně měla mnohem větší potenciál tajemna a dramatičnosti a budila zdání, jak už to na maloměstě bývá, že vše souvisí se vším. Velmi povedené.(28.7.2010)

 • Skuby47
  *****

  Na tuto detektivku jsem náhodně narazila v dopoledním televizním vysílání a nebudu skrývat své nadšení. Má všechno, co na tomto žánru oceňuji. Výborný Tom Selleck v hlavní roli, úžasné poetické prostředí, kamera i hudba ve vzácném souladu a dokonce i dabing se povedl. Zvolna plynoucí příběh, v němž se osobní život detektiva plynule prolíná se zvolna probíhajícím vyšetřováním a vůbec nevadí, že pachatel je podezřelý již od počátku a jde jen o jeho usvědčení.(18.1.2013)

 • MartinezZ
  ***

  První překvapivá věc, se kterou se zde potkáte, je to, že mrtvoly dýchají a střihačovi je to jedno. Jinak jde ale o dalšího ztrápeného bývalého velkoměstského poldu, který chtě nechtě přesedlal do malého městečka kdesi u moře. Jenže svrab se šíří všude a ani Ráji se nevyhýbá. ~ Styl vyprávění pozvolnější, Tomovi role padnoucí, byť se svými intuicemi by mohl konkurovat i slavnějším kolegům v praxi. Celkem dobrá kriminálka, na televizní produkci.(28.10.2011)

 • nash.
  *****

  Další případ (i když natočený jako první) policejníého náčelníka Stonea neztratil téměř nic z kvalit předchozího filmu. Atmosféra, i když není tak hutná, se nese ve stejné tónině, a tomu kdo v ní nalezl zalíbení, přínáší další příjemný zážitek. Možná jsem měl chvíli trochu potíže s dvojicí až příliš filmových vrahů, nicméně jejich zasazení do atmosféry filmu bylo zajímavé, stejně jako způsob jakým tvůrci pracovali s napětím, které příjemně gradovalo až do konce, ačkoli byla totožnost vrahů odhalena už samém počátku vyšetřování.(16.6.2010)

 • - Je to jediný příběh v sérii, který dostal raiting "R" pro násilný obsah, sex a užívání drog (na film s ratingem R smí mládež do 16 let pouze v doprovodu dospělé osoby). (Terva)

 • - Robert B. Parker napsal tento příběh jako čtvrtý ve své knižní sérii, ale pro televizi byl natočen jako první. (Terva)

 • - Natáčelo se v kanadské provincii Nové Skotsko v lokalitách Blue Rocks, Halifax a Lunenburg. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace