poster

Chladnokrevný Stone (TV film)

 • Česko

  Jesse Stone: Chladnokrevný detektiv

 • USA

  Jesse Stone: Stone Cold

 • Slovensko

  Chladnokrvný Stone

Krimi / Drama

USA, 2005, 82 min

 • nash.
  *****

  Další případ (i když natočený jako první) policejníého náčelníka Stonea neztratil téměř nic z kvalit předchozího filmu. Atmosféra, i když není tak hutná, se nese ve stejné tónině, a tomu kdo v ní nalezl zalíbení, přínáší další příjemný zážitek. Možná jsem měl chvíli trochu potíže s dvojicí až příliš filmových vrahů, nicméně jejich zasazení do atmosféry filmu bylo zajímavé, stejně jako způsob jakým tvůrci pracovali s napětím, které příjemně gradovalo až do konce, ačkoli byla totožnost vrahů odhalena už samém počátku vyšetřování.(16.6.2010)

 • Henry Morgan
  ****

  rozhodně to byla nadprůměrná detektivka, vcelku napínavá a dobře natočená. obzvláště selleck v roli Stonea perlil a myslím, že si i jako herec vychutnával suverenitu postavy, kterou stvárnil. bylo to velmi zábavné a upřímné. detektivka sice byla akčností rovná Columbovi, nicméně měla mnohem větší potenciál tajemna a dramatičnosti a budila zdání, jak už to na maloměstě bývá, že vše souvisí se vším. Velmi povedené.(28.7.2010)

 • Phobia
  ***

  Chladnokrevný Stone alias Průměrný průměr. Na takové filmy se blbě píšou komentáře: nejsou tak špatné, aby na ně člověk plival jedovaté sliny a nejsou ani tak dobré, aby na nich bylo co chválit. Snad sympatická výprava stojí za zmínku a některé hlášky a ne zcela liliově čisté postupy Toma Sellecka v roli náčelníka policie v Prdelákově. Ve stavu počáteční nachcípanosti jsem neměla energii hledat lepší program a u tohohle nebyla škoda chrchlat, smrkat, srkat čaj a ztrácet vědomí. 55%(28.7.2011)

 • rt12
  ****

  Někoho může odradit pomalé tempo filmu. Ovšem vzhledem k v jakém prostředí se děj odehrává, skvěle podtrhuje celou ponurou atmosféru. Připomíná mě to klasické kriminálky z 80.let. Tom Selleck má stále charisma a jeho postavě zcela věřím. Zatím jsem viděla dva filmy se Stonem a těším se na další.(12.7.2014)

 • rikitiki
  **

  Unavené tempo, unavení herci a hodně unavený scénář stvořili dílko, které si poklidně plyne, aniž by nabídlo něco víc než jen televizní vatu. Detektivní zápletka je mizerná a osobní život vyšetřovatele, na který film klade důraz, je nezajímavý. Podivnou pachuť tomu ještě přidávají neuvěřitelné a přehnané dialogy. KOUSEK DĚJE Pomoci šestnáctileté oběti hromadného znásilnění tím, že jí detektiv věnuje psa a těm, co jí znásilnili, napaří jen veřejně prospěšné práce, je absolutní výsměch spravedlnosti a pevně doufám, že i realitě. /29. 1. 14./(29.1.2014)

 • - Je to jediný příběh v sérii, který dostal raiting "R" pro násilný obsah, sex a užívání drog (na film s ratingem R smí mládež do 16 let pouze v doprovodu dospělé osoby). (Terva)

 • - Natáčelo se v kanadské provincii Nové Skotsko v lokalitách Blue Rocks, Halifax a Lunenburg. (Terva)

 • - Robert B. Parker napsal tento příběh jako čtvrtý ve své knižní sérii, ale pro televizi byl natočen jako první. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace