• dzej dzej
  odpad!

  Tomáš Holý se otáčí v hrobě aneb pro některé filmy je i odpad málo. Ukázka české malosti a trapnosti par excellence – křečovitost, stupidita a pléjada nováckých pseudocelebrit v zahnívajícím tuzemském rybíčku. A jak se vlastně krotí krokodýli? Z filmového veledíla ani songu Dana Nekonečného na to divák nepřijde… Nenápadně se přibližte ke krokodýlovi a pak mu strčte prst do prdele, aby se pořádně nasral – ještě že máme starý dobrý South Park.(21.11.2006)

 • predators
  *

  Jedna hvězdička...a tou je malý Koudelka. Díky němu nezatratím tento pasquil do propadliště dějin. Nechápu obsazení takového množství, řekl bych až zbytečných postav herců a zpěváků. To co mnohdy utáhnou jeden či dva schopní aktéři, tady jich nestačí ani deset. Když přičtu absolutně stupidní děj, nepochopitelné jednání lidí a trapné situace za každým rohem, nemůžu soudit jinak. :-( Zajímavosti: Snad jen Koudelkovy oči :-) 10%(1.1.2009)

 • Nathalie
  *

  Tváří se to jako nuda. Vypadá to jako nuda. Zní to jako nuda. Chutná to jako nuda. Dáte se poddat? Jak se krotí krokodýli aneb závod mezi dětmi a dospělými, kdo a) pronese nejtrapnější hlášku b) má tupější herecký výraz c) vás rychleji uspí. Tenhle "rodinný film" shora uvedené možnosti nesčítá, ale násobí...Dospěláci o koňskou délku vyhráli, ale byl to lítý boj až na punčocháče v umyvadle...(12.5.2007)

 • Sinecod
  *

  Pitomost s děsnými momenty jako Konvalinková na lanovce, běžící Bára Štěpánová, blbosti dělající Vojtek a Nekonečný nebo ty věčně uřvaný děti, který jsou ve filmech vždy jen učiněné zlo! Brrrrr. Jediné pozitivum je Ingrid Timková, která je mi moc sympatická. Je to taková dáma narozdíl od ostatních...(26.12.2010)

 • Radyo
  **

  Ty dvě hvězdičky jsou pouze za dobrý úmysl, jímž byla autorka a režisérka v jedné osobě zřejmě vedena. Jinak je to propadák na celé čáře, zcela nesrovnatelný s prvními dvěma díly, které vznikly o takřka 30 let dříve. Etzlerovi a Timkové schází charizma a přirozenost Preisové a Němce, srovnávat kohokoliv z dětských hrdinů s Tomášem Holým je naprosto zbytečně - prostě to nejde. Děj působil roztříštěně se spoustou hluchých či logicky nenavazujících míst, humor byl místy lehce úsměvný, většinou však nudný, suchý, či násilný. Absolutně se navíc vymykaly hudebně taneční scény s pány Vojtkem a Nekonečným - ty jsem nějak nepochopil. Asi by bylo lepší, kdyby tento film nevznikl vůbec, anebo se alespoň netvářil jako sice velmi volné, ale přece jen pokračování zmíněné série...(29.10.2006)

 • - Ve chvíli, kdy učitelka Kája (Jaroslava Kretschmerová) sedí u počítače, je možné si všimnout, že není na skutečných internetových stránkách, protože cíl otevřeného souboru je ve složce Documents. (David7)

 • - Jediný herec, který se objevil i v původních filmech je Vastimil Harapes. (cariada)

 • - Čtrnáct dní před začátkem natáčení bylo v Tatrách tolik sněhu, že byly cesty neprůjezdné a začátek filmování byl ohrožen. (NormanBates)