• Pepy

Slabé B a to jsem ještě zavíral obě oči. Tak je známo, že naše země nedělá zrovna libové a někdy až filmové snímky. Ale tohle je přesný příklad, filmu za pár šupů, co stejně vynese jen pár tisícovek. Čekal jsem aspoň trochu více od Jirky Mádla, protože sem si myslel, že by se mohl dostávat do lepších hereckých rolí, ale tenhle výkon ještě více utvrzuje můj názor, aby zůstal tam, kde je teď. Některé scény se sice vydařily, ale přesto jak jsem prve zmiňoval slabší průměr.(25.10.2010)

• Fr

Horolezec, balet, spousta dětí, horská chata a dokonce i upíři. Jen těch tatínků (a maminek) je víc. A když si k tomu dáte jméno Marie Poledňáková, mohlo by se zdát, že vás nemá co překvapit. Jak se to vezme. Režisérsky je to v pohodě, bohužel (jen) příběh pokulhává. Kouďákův smutnej příběh se z vás snaží vymáčknout slzu dojetí a B.Štěpánová zase pro špetku úsměvu udělá (bohužel) cokoliv. Jestli se tímto směrem bude ubírat rodinná komedie, tak si raději nechte v polepšovně vytrhnout stoličku.(10.11.2006)

• Snorlax

Nemůžu si pomoci, ale já tomu prostě tu jednu hvězdičku dát musím. Ano, je to slátanina, vůbec to není vtipné, je to křečovité, trapné, tupé a ubohé. Ale Maláskova hudba je výborná, doprovázení Hany Hegerové zřejmě nestačí na slušný život, takže se musel upsat k něčemu tak ponižujícímu, jako že složí hudbu k tomuto, tomuto... těmto ozvučeným a pohyblivým obrázkům.(14.7.2011)

• Sinecod

Pitomost s děsnými momenty jako Konvalinková na lanovce, běžící Bára Štěpánová, blbosti dělající Vojtek a Nekonečný nebo ty věčně uřvaný děti, který jsou ve filmech vždy jen učiněné zlo! Brrrrr. Jediné pozitivum je Ingrid Timková, která je mi moc sympatická. Je to taková dáma narozdíl od ostatních...(26.12.2010)

• Hrabka

Vážně nechápu jak Poledňáková mohla natočit 3 výtečné komedie (Jak vytrhnout velrybě stoličku, Jak dostat tatínka do polepšovny, S tebou mě baví svět), když dnes režíruje jen samé trapné rádoby komedie (Jak se krotí krokodýli a teď i Líbáš jako bůh). Tenhle film je jeden velký zmatek, který nemá hlavu ani patu. Některé scény a herci jsou fajn, ale jako pokračování úspěšných komedií 70. let s Tomášem Holým? To prostě neberu. Vedle nulového děje je zde spousta tragických scén, při kterých je mi blbě a říkám si, jak to vůbec mohl někdo natočit. Opravdová stupidita. Na druhou stranu je to rodinný film, který se zřejmě dětem a jejich rodičům bude líbit. Ale povedlo se toho opravdu jen hodně málo. 35%(28.12.2007)