Reklama

Reklama

Obsahy(1)

SpongeBob je nejoblíbenější mořská houba na světě a to nejen proto, že dělá ty vůbec nejlepší krabí hambáče. Chválil by ho zejména jeho šnečí mazlík Gary, kdyby ho ovšem právě kdosi neušnekl. A protože SpongeBob je doopravdy velký správňák, všeho nechá a vyrazí za Garyho záchranou. (Cinemart)

Videa (4)

Trailer 3

Recenze (66)

Mikino00 

všechny recenze uživatele

Bohužel, seriál již dávno ztratil na své vtipnosti a nápaditosti, a tento nejnovější film to jen potvrzuje. Děj filmu překvapivě není moc nosný a působí jako rozšířenější epizoda. Jedinou novinkou je pak modernější animace. Celkově film, který snad již zaujme jen malé děti, nabízí spoustu naprostých bizárů v čele s tančímí zombie a hlavou K. Reevese v křoví. Zatímco, na díly z prvních sérií o této žluté houbě v kalhotách se rád znovu a znovu podívám, tak filmu se obloukem vyhnu. ()

silentname 

všechny recenze uživatele

"The SpongeBob Movie: Sponge on the Run" je asi v jadre celkom okey. Nemám pocit, že by vo filme bolo niečo vysoko urážlivé alebo vrcholovo stupídne, no na druhú stranu si nie som úplne istý, či je to najlepší film pre fanúšikov Spongeboba. Veľa postáv dokopy nemajú moc veľkú rolu a reálne do príbehu vstúpia až niekedy v druhej polovici. Miesto toho vidíme hlavu Keana Reevesa v zoschnutom chuchvalci, ktorý sa stane mentorom Spongeboba a Patricka na ich spoločnej misii zachrániť Garyho, máme tu Danyho Treja ako El Diablo (a very bad man) a potom je tu samozrejme Poseidon, ktorý uniesol Garyho pre svoje vlastné sebecké plány. Je tu niekoľko fórov, kde som sa pobavil, úprimne Keanu Reeves je vtipnejší než som si myslel, že bude. Film je dostatočne farebný a animácie sú veľmi pekné, no príbehovo ma to miestami skôr nudilo. A keď nevidíme naše obľúbené postavy dostatočne často, trošku som sa postupne začínal nudiť. Ale má to dobré srdce, má to niekoľko dobrých nápadov a celkom okey záver. No rozhodne ide o film, ktorý mohol zo svojho konceptu vyťažiť viac. Toto dobrodružstvo akosi nemá tú energiu, ktorú by som od Spongeboba chcel. Hodnotenie: C+ ()

Reklama

Lachtaan 

všechny recenze uživatele

Původního 2D Spongeboba miluju a navždycky milovat budu, první celovečerák byl taky fajn. V roce 2015 ovšem přišel ten nejhorší zlom v dějinách animovaného filmu a originální, byť jednoduchý kreslený seriál dostal svou moderní trojrozměrnou verzi s tím vůbec nejpitomějším příběhem všech dob. Proto jsem se znechucen tímto bohužel vskutku obecně přijatým pokusem o vtip dost bál jeho připravovaného pokračování. On se ale dostavil další zlom v podobě mnohem snesitelnější animace, o něco lepšího příběhu a minimalizování idiotského nápadu o propojení postav z animáku se skutečnými herci. Ti zdejší alespoň dokázali potěšit a pobavit. [viděno na Netflixu 12.11.2020] ()

fiLLthe3DD 

všechny recenze uživatele

Očekávání byla nulová a snímek měl posloužit jen coby kulisa při usínání, mou zvědavost vzbuzovalo snad jen to, jakým způsobem se tvůrci vypořádali s trojrozměrnou animací, kterážto v upoutávkách působila dosti nevzhledně a která mi k celkové estetice "mořského ementálu" vůbec neseděla - k mému velkému překvapení jsem si však na CGI animaci rychle zvykl a dokonce ji shledal i atraktivní, jelikož mi přišla odlišná (taková plastelínová) v porovnání s jinými animovanými filmy. Příběh neoslní a kvalitám seriálového "Spongeboba" se rozhodně nepřibližuje, nicméně i tak je kupodivu stravitelný a dobrodružné putování houby s hvězdou neuráží a rychle odsýpá - komediální sekvence navíc nejsou až tak trapné, Keanu Reeves potěší a flashbackové pasáže svou roztomilostí uzemnily i mě 🙂 "Houba na útěku" není sice dokonalá, nicméně pro děti je ideální a dospělé nenase*e, rozhodně jsem očekával mnohem větší zrůdnost 🙂 ()

Jaro.Krafcik 

všechny recenze uživatele

Netflixovská Kinopremiera, veď sú sály zavreté a služba odkúpila tento film, možno je to len začiatok, snáď ale kiná nezaniknú. Zatiaľ určite najlepší animovaný film roku, fakt sa mi to páčilo, aj keď som videl len pár starších filmov a na seriál si pamätám len veľmi málo. Dabing slovenský a hlavne vydarený aj animácia, objaví sa tam aj Keanu Reeves a Snoop Dogg. Výborny výber skladieb, vďaka nízkemu hodnoteniu na tejto databáze dám plnú paľbu. Ako vidím nebudem jediný. 5* ()

Galerie (101)

Zajímavosti (28)

  • Ve filmu několikrát zazní melodie z filmu Titanic (1997), a to během hraní na klarinetu. (Duoscop)

Související novinky

Keanu Reeves si zahraje v komedii od Jonaha Hilla

Keanu Reeves si zahraje v komedii od Jonaha Hilla

08.03.2024

Tuhle kombinaci by nejspíš čekal málokdo. Keanu Reeves (The Matrix Resurrections), herec téměř univerzálně milovaný napříč všemi cílovými skupinami, však už loni přislíbil svou účast na nadcházejícím… (více)

Reklama

Reklama