Kačeří příběhy: Poklad ze ztracené lampy

• USA DuckTales The Movie - Treasure of the Lost Lamp (více)

Strýček Skrblík se vydává se synovci do Egypta, aby našel magickou mapu ukrytou v pyramidě. Strýček Skrblík, synovci a Rampa letí do Egypta nalézt poklad. Najdou ho, ale pak se objeví čaroděj Merlock a poklad jim sebere. Zůstala jim jen lampa, kterou si vzala Kačka. Právě tu jedinou však Merlock hledá. Jak totiž po návratu domů děti zjistí, lampa je kouzelná. Náhodou vyvolají Džina, který každému splní tři přání. A dobrodružství pokračuje... (oficiální text distributora)

mgm-grand

Skvělý! Trochu jsem se bál, že se mi to líbílo jenom jako malýmu, ale i když na to teď koukám po 15 letech, tak mě to baví pořád stejně. Prostě bez chyby ()

Desmi

Děj se odehrává ze 3/5 v Kačerově, což je škoda. Kačeři Walta Disneyho se těší jedné z nejhezčích a nejpřitažlivějších animací, doufal jsem tedy, že v tomto příběhu bude mnoho nových neokoukaných kulis. Čekal jsem celkově trochu více, ale zklamat mě kačeři nemohou nikdy. :-) ()

epsyn5

Viděno již před mnoha lety, kdy jsem z toho měl téměr orgasmus, nedávno jsem si to dal znova a spíše jsem se nudil. Kačeří příběhy pro mě přesto byly dlouhá léta modlou a mám snad až povinnost jim to trošku oplatit skvělým hodnocením :) ()

sashator

Nejoblíbenější kreslený seriál mého dětství. Doteď si pamatuji jak jsme s rodiči spěchávali v neděli domů z chaty, jenom abychom stihli tento seriál. Na Rampu prostě žádná s dnešních postaviček prostě nemá!!! ()

Honza__St.

Kačeří film je samozřejmě zábava od začátku do konce, bohužel ale opravdu nedosahuje kvalit těch největších seriálových nářezů jako pilotních pět dílů o pokladu Zlatých sluncí (ty by mohly jít do kina z fleku), soutěž s Hamounem, závěrečný dvojdíl Zlatá husa, a dvojciferný počet dílů nerozdělených na víc částí. To opravdu není nejlepší nápad na film pro kina. Podle mě to chtělo podstatně lepší námět, než džin z kouzelné lampy a čaroděj Merlock, který se jej snaží zmocnit. Taky by nebylo na škodu aspoň zčásti použít původní seriálovou hudbu, protože ani na tu ta filmová nemá. I tak se ale divím, že v kinech Poklad ze ztracené lampy tak pohořel, zatímco třeba první dva Pokémonské filmy (nebyly špatné, ale s tímhle se nedají srovnávat) měly velký úspěch. Kdo ví, jestli v tom nebylo i špatný promo, což se nedá vyloučit, stačí se kouknout na "promo" u nás - film minul kina a podle všeho i videa a s největší pravděpodobností se zničehonic zjevil až na silvestra 2002 na Nově. Jediné štěstí, že ho stihli nadabovat už pár let předtím, takže ze seriálových hlasů zůstali aspoň Mirko Musil (Skrblík), Inka Šecová (Kulík), Blanka Zdichyncová (Bubík), Ljuba Skořepová (Čvachtová) a Jan Skopeček (Johan). Škoda, že nejdou půlhvězdičky, dal bych 4 a půl. Takhle bohužel musím snížit. ()

soukyd33

Je tu všechno tak, jak to známe. Tedy naše slavné postavy. Humor dobrý, hlášky 👍. Zábava pro děti i dospělé. Příběh je všem asi jasný. Doporučuji všem. Není to vůbec špatné. Poznámka: Něco si přejte. 🙂 Hvězdiček 4 ()

AnniqueCh

Kdo sledoval a miloval dětský animovaný seriál My z Kačerova, tomu nemohl uniknout ani tenhle animovaný film pro děti se starými dobrými hlavními zvířecími hrdiny kačery Strýček Skrblík, Hamoun, Třpytivá zlatka, Sluha John, Tři synovci Bubík, Dulík, Kulík, paní Čvachtová, malá Kačka, malý Nouma a pilot Ramca Mc Kvák. ()

Nick321

Moc milá kreslená pohádka, z časů kdy tenhle žánr ještě měl úroveň. Doporučil bych to dětem i dospělým. :-) ()

DonSpaghetti

Zrovna včera jsem si ten film po nějakých x letech pustil znova, a pořád ten film je fakt skvělej. Je škoda, že Disney tyto příběhy odsunuly na druhou, a že těch filmů nebylo/není více. ()