Pro jedny se Vinnie Antonelli (Steve Martin) stal svědkem a pro druhé se proměnil v udavače. Každopádně jako každý, kdo ve světě zločinu promluvil, musí využít opatření FBI na ochranu svědků. Nezbývá mu, než aby se usadil na novém místě za přítomnosti pistolníka (Rick Moranis), který ho má chránit. V kriminální komedii Moje modré nebe se Steven Martin projevuje ve svém nenapodobitelném stylu jako nejdivočejší, nejbláznivější chlapík, ze kterého jeho “dozorce“ bolí hlava. Ve filmu nejde o život, ale o humor, protože Steve Martin a Rick Moranis vám představí metody FBI z komediální stránky. (Warner Home Video CZ)

IvonaK

Rick Moranis byl opět k nakousnutí. Zaplaťpánbůh že do role v krotitelích duchů nebyl místo něj obsazen tlustý škaredý chlap John Candy, jak bylo původně plánované. Ach, Rick je snad svým půvabem na stejné úrovni jako Vladimír Hrubý. Bohužel narozdíl od Hrubého měl těch rolí strašně málo. :-( ()

pupidup

mě to moc nechytlo. Únavné dialogy....tempo nic moc...rozhodně jsem se bavila lépe u Policjata ze školky, i když se to asi dobytkovi níže nebude líbit! ()