1880. Drsný zákon Dalekého Západu nešetří ani Mexiko. Sara, dcera bohatého bankéře, a Maria, holka z rolnické rodiny, mají jen málo šancí sdílet stejný osud. Až do dne, kdy Tyler Jackson, zástupce bankovní společnosti New York Bank and Trust, zničí jejich rodiny, aby se nezákonně zmocnil mexické půdy a umožnil tak prodloužit americkou železnici. Jsou odhodlané pomstít své otce a ochránit svoji půdu. Obratem ruky se z dvou mladých dam stanou drsné pistolnice, které začnou útočit na pobočky banky Bank and Trust. Quentin je mladý a přísný inspektor, kterého vyslala newyorská policie, aby obě ženy zatknul. Odolá však kouzlu těchto dvou krásek? A jaké zbraně použijí na Tylera Jacksona? On a jeho lidé se pomalu začínají obávat jejich koltů. (oficiální text distributora)

PATWIST

Westernovka s charizmatickými ženami o ich šikovnosti, jasne že sa to nedá porovnávať priamo s nejakým pravým westernom, ale inak dobré. ()

knihovna

Vůbec nevím o čem ten film vlastně byl, mě stačila ta postelová líbací scéna. Jakpak to asi řešil Steve Zahn? ()

Pitryx

Čekal jsem románovou nudu, ale přišlo příjemné překvapení. Dobře jsem se bavil a občas i zasmál. Už ke konci bylo nachystáno osmdesát, když přišly ty dva či tři naprosté nesmysly, takže dvacet bodů odnesly. Přesto jde o zábavnou komedii. ()

Hemlock

Film je úplně o ničem, ale nabité colty a napěchované dekolty moji pozornost nakonec udržely - průměrná westernová komedie, která splnila moje očekávání, ale opakovaně se k ní určitě nevrátím… ()

ostravak30

Miluje-li člověk jednu nebo druhou či snad obě hlavní herečky, pak asi zklamán nebude. Podle mě film funguje trochu jako komedie, ale opravdu jen trochu, částečně jako dost průměrný western, a hodně jako reklama na herectví obou hereček. Ty se zde předvádějí v celé své kráse a to doslova. Právě na jejich sexy vzhled se dost sází. Do příběhu tvůrci přidali klasický protiklad chudá/bohatá holka, které by si jinak neměli co říct, ale společný zájem se nakonec přeci jen najde. Pomineme-li fakt, že se k nim přidává inspektor a společně loupí banky, což jde trochu proti logice Quentina - jistě by našel jiné možnosti, jak Tylera Jacksona dostat, zvláště, když je od policie, pak jde o docela nenáročnou komedii. Stačí-li divákovi pohled na dvě sexy kočky, které svůj půvab dávají na odiv rády a ochotně, na pár rádoby komediálních situací, pak se těch 90 minut vydržet dá. Bohužel musím souhlasit, že scénář je hodně jednoduchý a celý děj až snadno předvídatelný. ()

liquuid

To jsou tak neuvěřitelně krásné ženské. Radost pohledět. Bohužel film táhne jen prakticky jejich krása. Pár světlejších scén, jinak nic významného. ()

ac1976

Taká milá, trápna, bessonovská jednoduchosť. Občas trápna, občas vtipná. Je to zábavné a o to pri filme predsa ide. Ak by chcel niekto dať jednu hviezdu tak asi prehliadol Salmušine neprehliadnuteľné prednosti v počte kusov 2. Čiže 1* za zábavu a 2 * viete za čo. ()

Lish84

Tvůrci přirozeně sázejí na půvaby Penélope a Salmy. Obě hrají dobře a film zdobí, jejich vzájemné hašteření celkem pobaví, stejně jako většina dalších humorných scén ve filmu. Pár vtípků si však filmaři mohli odpustit - např. škytání Salmy Hayek. Ačkoli na dvojici hereček film stojí, jeho hlavní klad vidím ve svižnosti. Námět a žánrové zařazení hrozí výskytem scén, které mají být romantické a dojemné, často jsou však spíše trapné. I tady se romantiky a dojetí dočkáme, ale tvůrci se v tom rozhodně nevyžívají a přesně je dávkují. Vůbec celý film většinou pěkně šlape a nikde se zbytečně nezdržuje - těch pár hlušších nebo trošičku trapných míst je vždy brzy přebito dalšími scénami. Akorát, že Penélope pochází z prostého lidu, ale obléká se nelogicky stejně dobře jako Salma z bohaté rodiny... ()

pasqviL

Kdyby měli Penelope a Salma na sobě míň oblečení nebo ještě líp chodili nahoře bez ( chvílemi sem myslel že to prostě musí vyskočit ven ), tak bych i ty dve hvězdičky dal. ()

sirrgulo

Úvod je vážně děs. Ruka mi cukala, když chtěla šáhnout po ovladači a přepnout film na něco smysluplnějšího. Nakonec tak neudělala a snímek jsem dokoukal. Dál už se na něj docela dalo koukat. No spíš se dalo koukat na Salmu a hlavně Penélope. Jinak to stojí za zlámanou grešli, stejně jako to trapné škytání, když má Salma v ruce pistoli nebo opravdu směšná přestřelka v závěru ve vagonu. Jestli náhodou se Bandidos vydají do Evropy s mojí pozorností počítat rozhodně nemůžou. Už sem se poučil, že druhé díly bývají zpravidla horší (jsou samozřejmě výjimky) a tak by tohle musel být děs. ()

elanista1

Uz dlho ma nejaky film takto nepotesil, prisambohu, po dopozerani som mal tak skvelu naladu ze som sa az sam cudoval. Mozu za to jedine skvele obsadene zenske hlavne role. Bola to dobra volba pozerat to v povodnom zneni, lebo prizvuk Penelope Cruz je vzrusujuci. Inak ma velmi netrapi, ze scenar je trapny, ze na vtipoch sa neda smiat- ako tu vacsina prezentuje. Ja som sa na vtipkoch neskutocne smial, aj ked je pravda ze len na tych kde ucinkovali hlavne slecny. V scenach kde nevystupovali /nastiastie ich nie je vela/ som si trocha oddychol a mohol som dat volny pochod mojim svalom na tvari, a nielen na tvari! Je pravda, ze nebyt dokonaleho kastingu, kostymov a erotickeho prihravania Hayekovej a Cruzovej, tak by som po tomto ani nestekol, ale cer to vem, k existencii muza staci naozaj malo, a ked si niekto mysli, ze nam stacia lietajuce granaty a poletujuce gulky, tak je na omyle. Sexi Pistols sa teda zasluzene dostava na moj rebricek najoblubenejsich "nefilmov" a naramne mi pripomina Petrolejarky s Claudiou Cardinale. ()