Proč právě já?

Commandments

Prikázania

Komedie / Drama / Romantický

USA, 1997, 88 min

Ani jedna ze tří hlavních postav není sympatická a všechno jsou docela svině, kterým nemá cenu jakkoli fandit. Zajímavý námět je totálně nevyužitý jak jako komedie (absolutně nevtipná) tak jako drama a jediné, co mi utkvělo v paměti je párání velrybího žaludku!(17.12.2008)

Jééé, já myslel, že to jako bude nějaká dobrá komedie a ono to bylo takový dost debilní drama o ničem. Furt tam byl někdo v depresi a pořád se tam řešily kraviny s rádoby dramatickým nádechem. Fakt nuda k posrání, která vůbec nedokáže zaujmout, prostě to nějak uběhne a člověk je rád, že si aspoň zapamatoval název filmu(18.9.2007)

Rozpočet $6miliónovTržby USA $548,561Tržby Celosvetovo $-(20.1.2009)

• novoten

Komedie bez vtipu, drama bez emocí. Navíc vypravěč je veskrze záporná postava, i když se tak zrovna nechová a hlavní hrdina nesympatický a neztotožnitelný podivín. Vše je pak dotvořeno směšně patetickým závěrem, který nejenže k předchozímu ději nemůže sedět, ale hlavně nechápete, kde se z cynismu a zmatku dostal scénář k zázrakům.(18.9.2007)

Ze začátku to vypadalo jako slibná komedie ale nevím. Zvrhlo se to a chyběl tomu scénář...(18.9.2007)