Celý život sa mu v jednom okamihu rozpadne na márne kúsky... Pomaly vypláva na povrch temná stránka tejto na pohľad normálnej rodiny... Henrik je milujúcim otcom a manželom, obľúbeným učiteľom plávania a slušným občanom. Spolu s manželkou Ninou ho trochu trápi správanie ich dospievajúcej dcéry, ktorá je samotárska a s rodičmi takmer nehovorí. Obaja sú však trpezliví a akceptujú dcérine vrtochy puberty. Jedného dňa je však Henrik zatknutý a obvinený z hrozného zločinu. Jeho dcéra tvrdí, že ju už dlhší čas zneužíva. Celý život sa mu v jednom okamihu rozpadne na márne kúsky a zrazu musí nielen dokazovať svoju nevinu, ale aj znovu získať dôveru manželky a lásku dcéry. Psychologická dráma venovaná pálčivej spoločenskej téme zneužívania detí je brilantnou štúdiou charakterov a medziľudských vzťahov. Príbeh je postavený na precíznom dávkovaní napätia, ktoré do poslednej chvíle núti diváka zaujať k postavám a ich problémom vlastný postoj. (oficiální text distributora)

danny79

Dansky film o manzelskem paru jehoz dcera narkne sveho otce ze sexualniho zneuzivani. Film se nezabyva fakty a vysetrovanim, ale predevsim vlivem a tlakem pod ktery tato situace dostava oba rodice.. Psychologie postav je zpracovana dost do hloubky a verohodne, ze se clovek snadno vzije do role postav a sam premysli, jak by reagoval a choval se v jejich situaci. Je to natoceno velice realne, poutave se zajimavym zaverem. ()

paber778

Zpočátku se zdálo, že to bude jeden z těch antikoncepčních filmů typu Hon či Musíme si promluvit o Kevinovi. Pořád si kladu otázku, proč Dánové točí takové depky, když žijí v tak úžasné zemi...... ()

Von Kempelen

Psychologicky drsnej film, ke kterýmu není moc co dodat, aby člověk něco nevykecal. Na první ligu to nemá, ale třeba na osamělej tichej večer po propršeným dni je to ideální záležitost. ()

kanhwa

Severania su experti na natacanie temnych filmov a vytvaranie noir atmosfery. Snad ziaden pozitivny alebo vtipny film som este od nich nevidela /mozno to bude aj tym, ze nezvyknem pozerat komedie/. Navyse este aj tema, ktora sa ma dotyka a je mi z nej povacsine zle. Napriek tomu tieto filmy lakaju komornym sposobom uchopenia temy, zvlastnou atmosferou podporenou chybajucou farebnostou a mnohokrat aj verbalne neuchopitelnymi pasazami. Tu mi vsak nieco chybalo. Natolko bol tento film minimalisticky, ze som sa nedokazala vcitit do ziadnej z postav ani trochu. A teda aj celkovy zazitok z filmu taky nijaky... Za zvladnutie ulohy otca hercovi 5*, celkovy dojem 60%. ()

mdf

Tak jsem si myslel,že je to tak a tak,ale ono to vlastně bylo úplně jinak. Jedno nařčení,které může být pravda a nebo nemusí,vám vezme vztah,rodinu, vaše známé, přijdete o práci, prakticky o všechno. ()