Architektka Mia se před světem s nasazením všech sil snaží ukrýt své ošklivé tajemství. Zástupkyně pojišťovny Shazia mezitím sbírá vzpomínky svědků na nedalekou nehodu. (Netflix)

Yardie

Tak tohle byl trošku drsnější díl. Spíše to připomínalo nějaké severské krimi. Asi nereflektoval nějaké celospolečenské téma či problém, ale spíše otázku, kam až je schopen a ochoten člověk zajít. Byly do toho samozřejmě jako vždy zataženy pokročilé technologie, na které Černé zrcadlo povětšinou cílí, ale zde to byl sekundární jev. Konec byl celkem síla. Howgh! ()

majec4

Super cast, ktora sa povenuje teme, ktoru sme tu uz mali. No trochu z ineho uhla. Zaver bol fakt desivy, no nie tym cim obvykle. Chybalo mi kus vyssie tempo. Z casti som neni ohureny, ale latku tento diel nepodliezol. Aspon podla mojho skromneho nazoru. ()

Martinius

zena mala recaller jasne odmietnut a odvolat sa (alebo zavolat) pravnika, zvlast ked uz davno zije vo veku GDPR. do tohto okamihu to bol silny, skvele prepracovany film. po tejto logickej katastrofe sa to zvrhlo na trochu lacnu vyvrazdovacku. skoda. ()

Blue.Shark

Brutus největšího kalibru, který si tentokrát bere na paškál svědomí a sociopatii. Opět ale platí, že přes výborné zpracování není tento díl až tak odzbrojující. Zároveň se trochu začíná opakovat téma monitoringu paměti. ()

IvcaSammet

Tři a půl hvězdičky. Rozjezd skvělý, atmosféra výborná, ale tím to asi hasne. Pointa absolutně žádná, Crocodile je vyloženě jenom thriller ve kterém je pouze nádech techniky, kterou my k dispozici nemáme. Závěr příšerně zdlouhavý a vcelku nesmyslný. Ta scéna s vanou ... To bylo fakt něco nesnesitelného, takového zbytečného natahování, že jsem měla chuť to rychloposuvem přeskočit ... ()

Flopik

Ten pocit, keď ťa usvedčí morské prasa... zato palec hore, to som sa poriadne nasmial. Inak celkom temný príbeh s vecičkou, ktorá dokáže prehrať naše spomienky. Ono nápad dobrý, ale oproti ostatným častiam ma to ničím neohúrilo. ()

Fifer

Sci-fi detektivní příběh. Je to atraktivní a napínavé. Jediné mínus je to, že nás tentokrát Mr. Brooker ničím moc nepřekvapí. Ačkoliv nerad bych panu scenáristovi křivdil, ten úplný konec se mu povedl. P.s.: Už aby tady byly automatické pojízdné fast foody stánky. Mňam. Těším se. ()

warrenur

V celku temne psycho. Ten predstavitelkin zvrat po rokoch som sice predvidal, ale i tak to bolo celkom zaujimave. To morca v zavere mi prislo usmevne a uvital by som radsej nahodneho svedka. :) Slabsie stvorhviezdie. ()

Galahad

Skoro by se dalo říct, že byl rejža tak trochu rasista. Sice tam měl obligátního černocha a muslimku, ale ... Jinak nesouhlasím, že by to byl slabší díl. Vystačilo by si to i na celovečerák, kdyby se Mia domákla, že by policii mohl na její stopu navést i recepční ... ()

Franc1s

Pro mě hodně povedená epizoda, kterou řadím k těm lepším. I když tu je jen jedna-dvě hi-tech vychytávky. Shodou náhod, po párty srazíš člověka a po 15 letech se ti to vrátí. A ty musíš konat... Rozhodně čtečka vzpomínek, nepředstavuje vůbec nic dobrého... 8/10 ()

fallanga

Extrémně drsné a emocionální drama, s perfektní, skoro až groteskní pointou. Ale to je vše, co Crocodile je. Nemá to nádech Zrcadla. Jako detektivní drama to funguje, při sledování jsem si vzpomněl na legendární scénu z Blade Runnera se zvětšováním a otáčením fotografie, ale chyběl tomu ten opravdu temný podtext. Bylo to hnusné, bylo to drsné, ale ne tím způsobem, jakým bych to očekával. Je těžké to slovně vyjádřit, ale nemá to ten správný vibe. Pro mě zklamání. ()