Byl sirotek a říkali mu Prcek. Byl nejneposlušnějším chovancem sirotčince. Láska a něha byly pro něho nepoznanými city až do chvíle, kdy si ho adoptovali manželé Healyovi. Adoptivní matka však o něho nestála a jediný, kdo ho má rád, je otec Ben. Chlapec už vyrostl, teď mu říkají Junior a žijí jinde. I nadále však překypuje přebytkem energie, temperamentu a zlosti. V této části se Junior zamiluje do Tiffany, která si ho vůbec nevšímá, ale všímá si dalších třech chlapců, kteří jsou jeho rivaly. A to znamená válku! Válku proti skautovi jménem Duke, proti hokejistovi Blaneovi a proti Corkymu. Junior je všechny chce trumfnout a je mu absolutně jedno, jakým způsobem. Je totiž více než jisté, že nejkrásnější děvčata vždy přitahují ti nesprávní muži... (oficiální text distributora)

MkSallam

Ano, je to trapárna a taky nehorázně předvídatelná, ale aspoň se tu neobjevuje ten "fekál" který zruinoval předchozí díl. A to se cení. Navíc jsem se i párkrát zasmál (ale opravdu jen párkrát, většinou jsem skřípal zubama co za blbosti scénárista vymyslel). 20% ()

Martyr

Niečo hrozné. Vykradnúť nápady z prvého aj druhého dielu a skoro vôbec ich nepozmeniť, to už chce veľkú odvahu. Herci museli byť dobrí zúfalci aby sa na toto dali. Zaslúži si to odpadovať ale dávam 1 hviezdičku za Big Bena a jeho debilný ksicht :) 15% ()

zdeny99

Malým dětem, které neviděly původního prcka z roku 1990 nebo Dennise z roku 1993, se tohle líbit může. Ale pro nás, co známe tyhle filmy je to pouze zbytečné natahování něčeho, co tu už několikrát bylo. [1873. hodnocení, 42. komentář, 20%] ()

Colour odpad!

Je to obrovská trápna hovadina. S pobavením som pozerala časť, kde Junior vytiahol z malého ruksaku obrovskú motorovú pílu a rozrezal strom, ktorý padol na vodcu skautov. Táto časť bola asi najvtipnejšia a aj tak nestála za veľa. Viete si potom asi predstaviť, aký musí byť celý film. Čudujem sa, že som ho vydržala pozerať do konca. ()

Kathien° odpad!

Proč jsou třetí pokračování vždycky dementní??? To samý jako Sám doma, dvojka se dala vydržet, ale trojka je humus... ()

Wooke odpad!

Pre pána kráľa, zmeňme hlavné postavy, dajme tam horšie a budeme sa tváriť, že sme cool. Ešte väčšia hlúposť, ako predchádzajúce časti a niečo ako humor tu nenájdete. ()

K.O.vi

Věrny trilogii zůstaly akorát postavy dědy "Velkého Bena" (Jack Warden) a pana Peabodyho (Gilbert Gottfried). Určitě nejslabší díl ze všech tří, ale pořád se na to dá dívat :o) 49,5 % ()

unclejack

Trochu prehnané, tvorcovia často prekračujú hranicu únosnosti, ktorá je pri rodinných filmoch už aj tak veľmi nízko. Ale zábava je to dobrá, trochu síce kostrbatá a vo veselých gýčovitých farbách, ale Postrach 3 pobaví možno lepšie ako samozvané komediálne trháky - práve absurdita filmu totiž vyčarí úsmev na tvári. ()

Teachman

Námět a zápletka: 1/10 ... Vizuální stránka: 4/10 ... Soundtrack: 3/10 ... Didaktický potenciál: 1/10 ... Celkový dojem: 1/10. ()

soukyd33

Chyba číslo 1 - Jiné herecké obsazení dvou hlavních postav. Chyba číslo 2 - Druhý díl skončil zajímavě, a to se dal nepřeneslo. 🤔 Přitom by to byla asi jízda, s tou jeho kamarádkou. Ale zpátky k filmu. Jako menší jsem to viděl, a důvod byl jasný. Byla tam okouzlující krásná a mladá princezna. Film je sám o sobě debilní, a scény jsou jediné, co to drží alespoň na hladině. Jinak by to šlo ihned ke dnu. Herecké výkony žádné. Herecké obsazení nudné a nesympatické. Některé scény jsou extrémně přitažené za vlasy. 👎 Poznámka: Scény u zubaře jsou šílené. 😄 Poznámka: Slečinka se na konci projevila, jaká je doopravdy. Hvězdiček 1 ()