Skupinu stavebních dělníků znepokojují nevysvětlitelné a podivné události, které nějakým způsobem souvisí s jedním z velkých stavebních strojů. V důsledku nadpřirozených jevů se z velkého buldozeru stává vraždící monstrum, které se vymkne lidské kontrole. Padesátitunový stroj uspořádá masakr, kterému neunikne nikdo v jeho okolí. Těžkotonážního vraha nemůže při jeho honu na živé oběti nic zastavit! (oficiální text distributora)

Luff odpad!

Plno zbytečných scén, které tam snad ani nedávaj smysl :D , buldozer čtvrtící lidi,kteří spadnou a jen křičí...horší film jsem snad neviděla...nejen že jsem u toho párkrát usla,ale ani jsem nevěděla zda se tomu smát,bát se,křičet nebo co...na to šlo jen valit oči a říkat si CO TO PROBOHA JE?! .. ()

Ingtar2

"Bob the Builder! Can we fix it? Bob the builder! Yes we can!" Ty vole no to som si zasa dal. Pozerať film o nasratom, niekoľko miliónov rokov starom organizme ktorý sa maskuje ako buldozér, vypúšťa zo seba hrnce v tvare mužských pohlavných orgánov, omaciava svoje obete chápadlami a pri tom všetkom sa ešte dokáže pohybovať tak maximálne 10km/h. To si naozaj nedovolí každý stavebný stroj. K tomu pridajme Karčiho ktorý ten humus z hrncov pije for fun a následne sa nechá odpáliť pretože čím viac sa vaša hlava rozprskne tým viac cool a máte príjemnú romantickú komédiu o hlavných postavách ktorých mená si už nepamätám. Keby to malo tak o polhodinu menej mohla to byť výborná komédia, takto to bola asi taká zábava ako strkať si kaktus do riti. 1*,10% za to, že ma ešte nikdy tak neznechutil 200-kilový týpek natretý blatom pľuvajúci kremžskú horčicu. ()

Untentrauer

Upřímně, co od tohoto filmu s tímhle názvem čekat? Špičkovej Áčkovej horor? Perfektně zpracovaný film? Nebo zábavnou Bčkovou srágoru? Tenhle film je potřeba brát takovej, jakej je, protože si nehraje na nic víc, než je. A tak jsem si ho teda s očekáváním srajdy pustil. A světe div se! Byla to srajda. Jenže já nemám důvod být zklamaný. Film je pěkně nechutnej, možná by to mohl být nový žánr. Transformace obětí bagru je povedená. Vyjídání vajíček z bagru je taky slušnej ekl! No a to závěrečný sklapnutí toho chlapa! ()

davena27 odpad!

Bořek Stavitel by si měl lépe hlídat svůj stavební arsenál.Co bude následovat příště Vraždící míchačka,Bezohledné lopaty,Krvavé kolečko?Rejža si zřejmě pozapoměl vzít svou pravidelnou dávku léků,protože tohle jsem nepobral,a nepobral bych to ani kdybych měl ty hlavy dvě.Ultra mega hnus!!! ()

fisus odpad!

Nechápu,že jsem to dokoukal až do konce.Čekal jsem,že to bude hovadina,ale že uvidím buldozer s chapadly,který rodí vejce a šlehají z něj trapně udělané elektrické výboje,to opravdu ne.ODPAD!!!! ()

RedHot odpad!

Do svého rodného města se vrací hlavní hrdina, aby zde s pomocí kozaté stavařky a pár dalších nýmandů zahájil práci na vykopávkách. Jelikož jim chybí stroj, jeden z pracantů se vydá do vzdálené půjčovny pro buldozer. Přestože nešťastně skončí pod jeho pásy, bagr si z toho nic nedělá a během noci se záhadně přemístí na staveniště. V průběhu dvou večerů vyřídí chapadly, které mu vyrůstají z podvozku, ještě dva další lidi, všelijak u toho hučí a bliká, ovšem ústřední dvojici to nebrání ve vedení bezúčelných a stupidních dialogů, které zaplňují mezery mezi jednotlivými epizodami na buldozeřích jatkách. To by ani nevadilo, kdyby byly akční scény, kdy buldozer mění své oběti na fašírku, řádně krvavé a brutální. Ty však spočívají čistě v tom, že se kamera začně podivně třást, stavař před porážkou vzkřikne své poslední zmučené "néééé..." a celý záběr končí stmívačkou. Stejně příšerná je i hudba, kamera, vykreslení postav, ať už plechových, nebo živých. Těžko říct, jestli scénáristou nebyl právě onen buldozer. Odpovídalo by to. ()

ujec odpad!

Tento film a jemu podobné patria priamo na smetisko kinematografie, a to ešte čo najhlbšie, aby ich nikto nemohol nájsť. ()

zdeny99

Velice podprůměrné "hororové" béčko ve kterém buldozer pomocí dlouhých chapadel vraždí lidi. Myslel jsem, že se ten buldozer bude alespoň hýbat, ale on jen stojí a stojí a stojí a kolem jen leží poházené kusy lidských těl. Pán "režisér" asi dostal od někoho vyřazenej buldozer, a tak ho napadlo natočit o něm film. Bohužel to takhle dopadlo. Jedná se o strašnej odpad, na kterém se dá pochválit leda tak poster a ten nechutně modročerně nateklej tlusťoch, co asi v polovině filmu ze sebe na gauči kašle nějaký sračky. Jinak je to jen čekání, jak bude buldozer zlikvidován. A už i ta samotná jeho likvidace je totální zhovadilost, vždyť po něm nezbyla ani jedna součástka. [227. hodnocení, 54. komentář, 13%, 139. nejhorší film] ()

Olík

Je jenom pár možností jak přistoupit k natočení hororu o vraždícím stavebním stroji. a) Jste průměrný režisér bez jakýchkoliv ambicí a s pořádnou kopou nadsázky natočíte nenáročný filmeček spíš komedii než horor (např. Gremlins) b) Jste uznávaný rutinér, který má tolik invence, důvtipu a především umu k tomu, aby vzdal hold béčkovým krvákům (např. Grindhouse). c) Jste úplný hovado a natočíte tohle…………….. ()

Laca1313 odpad!

Strašná slatanina. Autor scénáře či podle čeho to vlastně bylo natočený :D by měl přestat šňupat, protože pak píše takový hovadiny. PS: Filmaři si mohli trochu připlatit a najmout si k natočení pořádnej buldozer a né takovýho chcípáčka :D ()

Mayers odpad!

"Pojď a vem si mě ty padesátitunová mrcho"...k tomuhle shitu píšu komentář jenom proto, že mnoho horších "filmů" neexistuje. Týpek, co hrál hlavní roli, je stoprocentně zedník, co šel náhodou kolem a efekty někdo dělal asi v malování (?!) Sv Bell je možná nejhorší "hororovej" režisér všech dob. Aspoň je tam jedna fakt vtipná scéna (závěrečný souboj s bagrem). Škoda že nenatočil třeba vraždící koloběžku :)))) to aspoň nezní až tak debilně. ()

Wyrdas

Kupodivu to nebyla zas taková kravina, jakou jsem od toho dle ohlasů čekal. Jasně, bylo to béčko... těžké béčko, tak těžké, že i ten Buldozer by pod tou tíhou padl, ale upřímně jsem se párkrát od srdce zasmál. Nápad to byl skutečně originální, ale ta myšlenka se mohla více vyždímat - pak by z toho, dejme tomu že i při lepším rozpočtu, mohlo být plnohodnotné béčko. A co si budeme... Kristina je vážně pěkná kočka, jenom za to co předvedla se musí jedna hvězda přidat. :-) A na závěr, ty mrtvoly byli vzhledem ke kvalitě všeho ostatního dost dobře namaskované. ()

Dreadlord

Už dlouho sem se u žádného takhle špatného filmu tolik nenasmál. Rozhodně je ale potřeba si sehnat český dabing protože teprve ten tomuto dílku nasazuje korunu s nápisem: "Nejhorší film všech dob". Dále je potřeba říct že "filmaři" co tento kousek natočili byli spíš nějací lidé, kteří slíbili oné herečce hlavní roli ve filmu, když se všema bude spát a scénář vymysleli asi při tom styku. Docela se divím, že jí nepřišlo divné, že to natáčejí nějakou příruční kamerou z bazáče a že dialogy, které mezi sebou vedou by se klidně daly nahradit prskáním a kašláním a filmu by to nějak výrazně scenáristicky neublížilo. ()