Hurá do basy

Let's Go to Prison

Komedie / Krimi

USA, 2006, 84 min

V base je sranda.(6.12.2014)

Pohoda jahoda. Slušný film, ktorý sa dal bez problémov zhliadnuť. Síce mi tu občas prekážali nejaké tie gagy no vďaka Bohu tých lepších bolo viacej. Priemer. 55%(16.6.2014)

Príjemná väzeňská komédia, ktorá obsahuje tradičné motívy točiace sa okolo padnutého mydla v sprche. 60%(25.12.2008)

Velmi milé vtipné překvapení. Člověk by čekal nějakou totální nudnou pakárnu, ale celých 80 minut bylo příjemně strávených a tahle komedie vás opravdu pobaví. Navíc závěr byl nečekaně dobře vymyšlený a tím akcie filmu vyletěly ještě nahoru. Sice dávám jenom 3 hvězdičky, ale to proto, že si nechávám rezervu na příští promítání. Prozatím 68%(6.6.2012)

Překvapivě pohodová komedie, u které se sice občas zasměju, ale příběhem skvěle pobavím a samozřejmě, že to skončí tak jak nakonec budu chtít a ještě líp. Herci jsou sice vcelku průměr, ale naopak mě zde překvapil Chi McBride s jeho kačenkou nejen díky tomu, že jsem si ho všiml už v seriálu Dr. House, ale faktem, že on opravdu není špatný herec. Tuto komedii vřele doporučuji, já jsem se u ní skvěle bavil a jak to tak vypadá nebude to komedie na (pouze) jedno shlédnutí. --- Lyshitsky do díry! - Děláš si prdel? Nic jsem neudělal. Oni jsou támhle. Já jsem tady.(9.4.2007)

• - Barry (Chi McBride) navštíví ve vězení Nelsona Biedermana (Will Arnett) po podmínečném propuštění. Ve skutečnosti by se však setkat nemohli, protože vězeň propuštěný na podmínku se nesmí setkat s druhým vězněm ze stejného vězení. (Lajty)

• - Natáčalo sa v bývalom nápravno-výchovnom zariadení Joliet neďaleko Chicaga, kde vznikal napr. aj seriál Prison Break: Útek z väzenia (od r. 2005). (m.a.t.o.)