Hurá do basy

Let's Go to Prison

Komedie / Krimi

USA, 2006, 84 min

Velmi milé vtipné překvapení. Člověk by čekal nějakou totální nudnou pakárnu, ale celých 80 minut bylo příjemně strávených a tahle komedie vás opravdu pobaví. Navíc závěr byl nečekaně dobře vymyšlený a tím akcie filmu vyletěly ještě nahoru. Sice dávám jenom 3 hvězdičky, ale to proto, že si nechávám rezervu na příští promítání. Prozatím 68%(6.6.2012)

• Pitryx

No ty scénky s gayem byly pěkně střelené a děj jenom zdržovaly. Ale jinak zábavička k nedělní siestě. Má to svým způsobem i švih, hlucho není mimo výše zmíněných scén a pár drobných krátkých okamžiků. Klidně mohu doporučit. +++++++++++ ((St.Koment)Asi mi na začátku něco uniklo. Zůstal mi totiž utajen smysl. V každém případě se na to dívat dalo, viděl jsem horší ptákoviny. Na můj vkus a komedii málo gagů. No, zase jsem měl po dlouhé době rozporuplný pocit. Scény stylů homosex ve filmu vůbec být nemusely. Budiž hodnoceno jako průměr v tom slabším slova smyslu.(12.2.2014)

• Hrabka

Jsem toho názoru že mezi 60-70% jsou oddechové, pohodové filmy na odreagování, nic moc na bednu, prostě solidní filmy, co neurazí. No ale tohle byla blbost téměř toho nejvyššího kalibru. Přiblblý děj hned od začátku, následuje scéna za scénou, která je jen o něco méně marná než ujetý začátek. Konec, který se snaží o supercool pointu, tomu nasadil korunu. Hloupá komedie, která nepobaví, protože vtipy v ní jsou naprosto debilní a nezábavné. Některé komedie podobného rázu jsou fajn, ale tohle je moc velký nezáživný úlet. 25%(18.7.2010)

Naprosto skvělá komedie z vězeňského prostředí. Ve filmu jsem nenašel ani žádné hluché místo, takže jsem se bavil celou dobu. Herecké obsazení mi vcelku vyhovovalo ,Chi McBride jako velkej teplej černoch s kačenkou, Dax Shepard (kterýho jsem si hodně oblíbil hlavně v Idiocracy) jako nenapravitelný pomstichtivý parchant i Will Arnett, kteýho vězení změní na plný čáře a samozřejmě desítky vedlejších postav jako zkorumpovanej vězeňskej dozorce Shanahan nebo nacista Lynard (Tady je očiviná parodie na Kult Hákového Kříže).Film samozřejmě osbahuje staré známé sprchové scény i podobné "vězeňské klišé".-..Celkově je pro mě film příjemným překvapením. "Netrap se,pořád ještě máš výběr ze tří možností : Zabít se sám, prát se s ním anebo se jím nechat sejmout, což by bylo asi nejrozumější."(9.8.2007)

"V tomhle pekle mě už nakopali do řiti tolikrát, že mám na hovnech otisky podrážek." Kdyby si má řiť měla v base vybrat mezi drtivou Bílou sílou a Černými vymetači kaďáků, tak si rozhodně zvolí samotku. Já totiž nejsem Nelson Biederman IV, jehož drsný výraz by rozesmál snad každého šikanistu. Ten na to šel manažérsky a Johne div se, ono to nakonec fungovalo. I já jsem se tomu párkrát zasmál, osvojil jsem si suchý humor ředitele věznice, zauvažoval jsem o adopci barevného synka v mém věku a pochopil jsem, že kdo jinému jámu jámu sám si do ní sám.(26.4.2017)

• - Natáčalo sa v bývalom nápravno-výchovnom zariadení Joliet neďaleko Chicaga, kde vznikal napr. aj seriál Prison Break: Útek z väzenia (od r. 2005). (m.a.t.o.)

• - Barry (Chi McBride) navštíví ve vězení Nelsona Biedermana (Will Arnett) po podmínečném propuštění. Ve skutečnosti by se však setkat nemohli, protože vězeň propuštěný na podmínku se nesmí setkat s druhým vězněm ze stejného vězení. (Lajty)