Hurá do basy

Let's Go to Prison

Komedie / Krimi

USA, 2006, 84 min

Pohodová vězeňská komedie, po které se sice bránice nebude dlouho vzpamatovávat, ale celková absurdita a nepředvídatelnost děje film pozvedená do roviny příjemného průměru na jedno použití. Ale ten motiv love story a parafráze na legendární Casablancu jsou hodně vtipné momentky. Jen škoda že není víc takových momentů. I když, to finále je na své poměry hodně zajímavé. 5/10(3.8.2007)

Vzhledem k tomu, že mám rád filmy z vězeňského prostředí (ať už jakéhokoli ražení), dávám i tomuto filmu slušné hodnocení. Pohodová podívaná, která sice komediálností nedosahuje např. "Trestnou lavici", ale i tak je to pohoda. Film, který si na nic nehraje s klasickým závěrem, který u takovýchto snímků prostě bývá. Celkem příjemně strávený večer.(30.5.2008)

• MM_Ramone

Scenár tohto snímku je neskutočne primitívny. Nezmyselná väzenská komédia pri ktorej som sa ani len nepousmial. Skôr mi bolo trapne z toho na čo sa to vlastne pozerám. Predstavitelia hlavných, ale aj vedľajších, úloh nie len že nepobrali žiaden herecký talent, ale typologicky sa vôbec nehodili na postavy, ktoré mali stvárniť. Veľmi zlý film. Ku odpadu to nemá ďaleko. *(9.1.2009)

• predators

Jediné, co mě drželo při "životě", byl pohled na ubíhající čas tohoto útěku do vězení:-) S vědomím, že konec není až tak daleko, jsem vydržel ty trapné situace a pořádně si oddechl. Pro některé možná komedie, pro mě snůžka trapasů, které ovšem nejsou k zasmání, zato místy pěkně nudí... 20%(1.11.2008)

• laserr

Vždycky sem si říkal: Jaké by to bylo, natočit film, který by dával nějaký známý filmový námět do nových souvislostí? No, v tomto případě je z toho dost slátanina, která vlastně nedává vůbec žádný smysl a snad ani žádný smysl mít nechce - to by mi tedy nevadilo. Co už mi ale vadí je fakt, že i přestože je tento film dost krátký sem se místy nudil a za pár měsíců si vzpomenu už jen na tu gumovou kačenku.(18.10.2008)