poster

Hurá do basy

 • USA

  Let's Go to Prison

Komedie / Krimi

USA, 2006, 84 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ivishka
  ***

  Na můj vkus občas dosti přehnané, ale celkové hodnocení zachránila taková příjemná komediální dohra celého filmu. Mám celkem ráda filmy z vězeňského prostředí a komedie snad ještě více, a tak mi tento kousek nemohl uniknout. (SPOILER)Záhadou pro mě ovšem je, jak si může 30tiletý běloch adoptovat asi 45tiletého černocha? To je asi čistě americký přehnaný shit humor.(24.4.2013)

 • anderson
  ****

  Po vražednej kravine RUNNING WITH SCISSORS som bol rozhodnutý pozrieť si čokoľvek čo ma donúti zabudnúť. A poviem Vám, toto bola šťastná voľba. Nepríliš známi herci, príbeh ktorý je vlastne ľahkou paródiou na CAPE FEAR, skvelý český dabing nabitý vtipnými hláškami, chytľavá ústredná country vypaľovačka a TECHNOTRONIC :-). Jeden z nenápadných a pritom naozaj zábavných komerčných filmov. Samozrejme záver bol prapodivný a málo úderný, ale po MURPHYho "opuse" som bol schopný akceptovať aj horšiu variantu. (14.5.2007)(14.5.2007)

 • Hrabka
  *

  Jsem toho názoru že mezi 60-70% jsou oddechové, pohodové filmy na odreagování, nic moc na bednu, prostě solidní filmy, co neurazí. No ale tohle byla blbost téměř toho nejvyššího kalibru. Přiblblý děj hned od začátku, následuje scéna za scénou, která je jen o něco méně marná než ujetý začátek. Konec, který se snaží o supercool pointu, tomu nasadil korunu. Hloupá komedie, která nepobaví, protože vtipy v ní jsou naprosto debilní a nezábavné. Některé komedie podobného rázu jsou fajn, ale tohle je moc velký nezáživný úlet. 25%(18.7.2010)

 • Pitryx
  **

  No ty scénky s gayem byly pěkně střelené a děj jenom zdržovaly. Ale jinak zábavička k nedělní siestě. Má to svým způsobem i švih, hlucho není mimo výše zmíněných scén a pár drobných krátkých okamžiků. Klidně mohu doporučit. +++++++++++ ((St.Koment)Asi mi na začátku něco uniklo. Zůstal mi totiž utajen smysl. V každém případě se na to dívat dalo, viděl jsem horší ptákoviny. Na můj vkus a komedii málo gagů. No, zase jsem měl po dlouhé době rozporuplný pocit. Scény stylů homosex ve filmu vůbec být nemusely. Budiž hodnoceno jako průměr v tom slabším slova smyslu.(12.2.2014)

 • Dever
  ****

  Soundtrack Alan Elliott: 1. Let's Go to Prison - The Naked Trucker Band ,2. Main Title ,3. Bus is Not for Sissies ,4. Move This (Shake That Body) - Technotronic ,5. Barry's Love Theme ,6. Kidnapping ,7. Rahzel Interlude ,8. Rubber Biscuit - The Blues Brothers ,9. Funeral is for Sissies ,10. Escape Montage ,11. Rahzel in the Park ,12. Busted ,13. King of the Crapper ,14. From Behind ,15. The Stroke - Billy Squier ,16. Fresca ,17. Yearning for Nelson ,18. The Mole ,19. Meat the Press ,20. The Hole ,21. Lynyrd Killing ,22. Penpal is for Sissies ,23. Mozart is for Sissies ,24. Feels So Good - Chuck Mangione ,(27.5.2011)

 • - Barry (Chi McBride) navštíví ve vězení Nelsona Biedermana (Will Arnett) po podmínečném propuštění. Ve skutečnosti by se však setkat nemohli, protože vězeň propuštěný na podmínku se nesmí setkat s druhým vězněm ze stejného vězení. (Lajty)

 • - Natáčalo sa v bývalom nápravno-výchovnom zariadení Joliet neďaleko Chicaga, kde vznikal napr. aj seriál Prison Break: Útek z väzenia (od r. 2005). (m.a.t.o.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace