Celoživotní kriminálník a naprostý smolař John Lyshitski (Dax Shepard – Nekecej a pádluj) přišel na to, jak by se nejlépe pomstil soudci, který ho poslal do vězení: Kéž by mohl jednou vidět jeho nesnesitelného syna Nelsona Biedermana IV (Will Arnett – Rodinná dovolená a jiná neštěstí) taky sedět v base. Když je pak jednoho dne Nelson nespravedlivě obviněn a poslán do vězení, John se s radostí nechává zatknout s ním. A aby měl jistotu, že se jeho novému kámošovi dostane opravdu „správného zacházení“, zajistí si ubytování ve stejné cele. Hra začíná! Život v base nahání hrůzu, jídlo je ještě hroznější, a když si navíc vůdce vězeňského gangu Velký Barry usmyslí, že se nováček stane jeho “zvláštním přítelem”, Nelsonovi nezbývá, než si hodně rychle osvojit zlaté vězeňské pravidlo… NIKDY NESMÍŠ UPUSTIT MÝDLO! Přichází čas sprchování s gangstery, takže si nabruste břitvy a bavte se při téhle neuvěřitelně legrační vězeňské komedii. (oficiální text distributora)

Jim_Caesar odpad!

dobrý námě't (na béčko) se proměnil v......šílenost se šílenými herci, z nihž snad nikoho nemůžete trošku litovat, není komu fandit a vtip tu taky zrovna moc není....to už jsem se víc zasmál i nad svým vysvědčením ze septimy... ()

martasek

Dobrá komedie. Ke konci už hooodně uzývaná a místy trapná. Při úpadku žánru buďme rádi za tuto řachandu. 70 % ()

Gagin

Praštěná komedie u které jsem se bavil i nudil. Zkrátka dobrý střed. Určitě zajímavá podívaná na pohodový večer. Těsné 3 hvězdičky. ()

miccio

Proč tak nízké hodnocení? Chvíli před tímto filmem jsem shlédla Absurdistán a tohle mi překvapivě spravilo náladu. Nečekala jsem to, o to víc mě film bavil. Pro mě je to příjemná, oddechová komedie. Hodnocení tak 70-75%. ()

tomkat

Příjemná oddychovka - no nemyslete si, to není tak jednoduché natočit! Tentokrát mhouřím oči nad několika lacinými fóry a vulgárními narážkami... Celkově 3 a PŮL hvězdy - ta půlka navíc je za pár naopak vysoce vydařených vtípků (nejen) na téma "Jak to chodí v americkém soudním a trestním systému". Ucházející sranda:-) ()

plsek45

Celkem dobrá vězeňská komedie. Hlavně ten konec je povedenej. Je to docela uhozený a tím zábavný . Nejvíc mě asi pobavili dopisy žákoj druhé třídy to bylo opravdu povedený.Tak příjemnou zábavu ;) ()

celnarova

Hned první co mě uhodilo do očí byla jedna z prvních scén kdy jede v autě ale bohužel klíče v zapalování chybí....myslim že je to dost podstatný problém :) ()

Pan_Filuto

Já se u tohoto filmu výtečně bavil od začátku až do konce. Perfektní herecký výkon od všech. Závěrečné titulky kdy všichni zpívají mě taky pobavily. ()

damapo

Tohle je bombastická komedie. Vězeňská tématika brána s nadhledem je téma vděčné, ale tady je to přecijen ještě posunuté o úroveň výše. Doporučuji ke shlédnutí. ()

zimi

Něco mezi 4 a 3*, ale jako komedie patří mezi ty lepší, já se nenudil a naopak dost bavil, doporučuji. ()

SONNY07

Jo, tak tohleto beru. Geniální plán hlavního hrdiny na pomstu, který chce seběobětování a odříkání - nechat se zavřít do kriminálu . Člověk by se ptal, jestli mu to zato stojí, ale asi ano a tím si získal mé sympatie .Kromě jiného - začátek filmu je věnován americkému soudnímu systému a charakteristika "poroty" je geniální ! "Koupím to tu a nechám to zapálit " ()

luccijas

John Lyshitski a Nelson Biederman IV jsou ti nelepší "trestanci" které kdokoliv kdy viděl!! Jestli se rádi bavíte, musíte to vidět, jinak nepochopíte :-) ()

leafroller

Je spousta filmů, které kdyby se vešly do 90 minut, byly by výborné. Bohužel všechna ta vata navíc z nich dělá průměr. Toto se naštěstí netýká této sice béčkové, ale o to víc sarkastické komedie. Jasně, že je to drsnější humor, taky se to odehrává v base, ale film tak hrozně frčí, že se ani nestihnete natáhnout po ovladači a je konec. Přidávám procenta za obsazení. ()