Celoživotní kriminálník a naprostý smolař John Lyshitski (Dax Shepard – Nekecej a pádluj) přišel na to, jak by se nejlépe pomstil soudci, který ho poslal do vězení: Kéž by mohl jednou vidět jeho nesnesitelného syna Nelsona Biedermana IV (Will Arnett – Rodinná dovolená a jiná neštěstí) taky sedět v base. Když je pak jednoho dne Nelson nespravedlivě obviněn a poslán do vězení, John se s radostí nechává zatknout s ním. A aby měl jistotu, že se jeho novému kámošovi dostane opravdu „správného zacházení“, zajistí si ubytování ve stejné cele. Hra začíná! Život v base nahání hrůzu, jídlo je ještě hroznější, a když si navíc vůdce vězeňského gangu Velký Barry usmyslí, že se nováček stane jeho “zvláštním přítelem”, Nelsonovi nezbývá, než si hodně rychle osvojit zlaté vězeňské pravidlo… NIKDY NESMÍŠ UPUSTIT MÝDLO! Přichází čas sprchování s gangstery, takže si nabruste břitvy a bavte se při téhle neuvěřitelně legrační vězeňské komedii. (oficiální text distributora)

Starletka

"~Shake that body~" Jednoduchá jednohubka, která se naváží do všech vězeňských stereotypů a předsudků nebo také realistický horor se spoustou mrazivých scén, které vůbec nejsou k smíchu - záleží jen na vás, který pohled si vyberete. Z herců rozhodně kraluje Chi McBride, kde každá jeho scéna je perla ("Eskimo!"), ale Arnett s Shepardem mu zdatně sekundují, a i když příběh není nic převratného, nějakou hlavu a patu to má a občas jsem se fakt nasmála, takže proč ne. ()

GILLWANDER

Pohoda jahoda. Slušný film, ktorý sa dal bez problémov zhliadnuť. Síce mi tu občas prekážali nejaké tie gagy no vďaka Bohu tých lepších bolo viacej. Priemer. 55% ()

Martin741

Uz o cosi slabsie nez predchadzajuci film Daxa Sheparda Nekecej a Padluj, ale stale slusna americka komedia. Dax je ukecany, je v chladku, ale o situacie na zasmiatie nie je az taka nudza. Jo, v zasade som Daxov funda, ovsem rejza Bob Odenkirk mi nic nehovori a reziser je len rutiner tuna : 60 % ()

lakikaki

Veľmi milé prekvapenie. Počas úvodných titulkov a prvých niekoľko minút som tipoval, že ide o nejaký kanadský straight-to-VHS film z deväťdesiatych rokov minulého storočia a očakával som dementnú kvázi komédiu plnú fekálneho humoru. Nakoniec som sa ale dočkal síce trochu hlúpeho (predovšetkým po scenáristickej stránke), ale inak dobre natočeného (Bob Odenkirk si zaslúži pochvalu) a hlavne celkom vtipného filmu. Na zasmiatie postačujúce, na zahnanie nudy dokonalé. Silné tri hviezdičky. ()

c.tucker

Celkem slabší komedie, ale občas se zasmějete. Dost paroduje, ale není to nějaký zázrak. Will Arnett celou dobu vypadá jak, když sere. Holt žádnej zázrak, ale žádné velké zlo. ()

sir-dave

Vypadá jako když zrovna sere :) Další z amerických komedií při které se pravděpodobně několikrát zasmějete ale příběhem určitě neoslní. 3/4 filmu se odehrávají v base, kde se snaží jeden potopit druhého ale samozřejmě to nedopadne tak, jak bylo nalajnováno. Nechybí homosexuální narážky, bitka mezi loserem a místním "bossem", aj. Daxe Sheparda moc v komediích nemusím.. Za několik vtipných scén a závěrečný trik. 30% ()

URBAN

Super sice o ničem , ale má to zabavit a nenudit a svůj účel to splnuje . Mohlo to být trochu vtipnější , ale co ... "Padouch" mi trochu ze začátku nesed , ale pak jsem si na něj zvyk ( 14.10.13/MAC ) ()

Khumbac

Taková blbůstka která neurazí, dokonce někdy i pobaví. Nejlepší herecký výkon: černoch jenž balil zatčeného obchodníka. ()

terunka003

Nevýrazné, klasické, pohodové, vtipné, odreagovávající se ..odreaguvající, mi, mně.. Každopádně, jsem mohla po týdnu denního učení usnout. Pár vtípků dobrejch, jinak klasika zápletka. Film na pohodový večer, nehledejte v tom nic extra. No jo, hurá do.. ()

mickyreed

3,5* ... je to lehce nadprůměrná komedie, dost vtipná, ale ne úplně originální. Radši v tomhle případě sáhnu po Big Stan. ()

zdenny

Vzhledem k tomu, že mám rád filmy z vězeňského prostředí (ať už jakéhokoli ražení), dávám i tomuto filmu slušné hodnocení. Pohodová podívaná, která sice komediálností nedosahuje např. "Trestnou lavici", ale i tak je to pohoda. Film, který si na nic nehraje s klasickým závěrem, který u takovýchto snímků prostě bývá. Celkem příjemně strávený večer. ()

Mishqo

čakal som aj väčší prúser ale toto bolo ok...taký sympatický priemerný film s pár dobrými momentami 5/10 ()

lykan9

Za mě se jedná o nesmírně dobrou a v tipnou komedii, která ukazuje, že i drsňárna může být zábavná a není třeba nějakého fekálního humoru. Závěr mi přišel originální a ne okatě předvídatelný a herci byli skvělí. Prostě prča. ()

VanTom

Pohodová komedie využívá a záměrně dotahuje, případně překrucuje všemožná klišé vězeňských filmů (akorát mýdlo ve sprše chybí, zato má koupací kachničku). Celkem milá zábava s občasným jízlivým komentářem amerického systému spravedlnosti, ale nic nezapomenutelného. ()