Amazonka v plamenech

Fire on the Amazon

Amazonka v plameňoch

Dobrodružný / Akční / Drama

USA / Peru, 1993, 78 min (Director's cut: 87 min)

Luis Llosa

Catherine Cyran

Toto béčko doplatilo na to, že tam hrá známa herečka. K filmom kde hrajú známi herci sú všetci oveľa kritickejší, čo je nepochopiteľné. Ja som naopak rád, že si Sandra Bullock zahrala v tejto ekologickej dráme, ktorá približuje ekologické zločiny a korupciu na území plieneného bolívijského Amazonského pralesa. Príbeh vlastne začína tam, kde končí film The Burning Season - zavraždením známeho aktivistu menom Chico Mendes. Tiež sa mi páčil ten indián, ktorý vyslovil pár rozumných viet o pokrytectve pacifistických ochranárov s tou ich pasívnou rezistenciou. A navyše, žiadny happy-end. No to snáď ani nie je Amerika!(23.11.2013)

• woody

Jediný zajímavý na tomhle filmu... :-)))Ale vážně, viděl jsem to jen proto že jsem to považoval za segalovku a až poté jsem zjistil že Seagal chránil Aljašku.jde o neskutečnou ptákovinu, beze smyslu a nic ty herce neomlouvá.Každý se tomu filmu vyvarujte protože by jste ztratili víc jak hodinku života, kterou můžete strávit uplně jinak...(6.4.2005)

• tron

Prequel k Aljaške v plameňoch. Nefalšovaný odpad a veľmi nemilá ekologická agitka z produkcie Rogera Cormana. Nevydarená a nudná snímka sa vyznačuje akurát tak horúcou erotickou scénou medzi Sandrou Bullock a Craigom Shefferom (miestami vyzerajúcou skôr ako ligh porno, fakt).(24.12.2004)

• petero

Neskutočne slabý film, zhliadol som to len kôli Sandre a nejakej tej erot. scénke s ňou ktorú film obsahuje, no tá si tiež zaslúži jednu hviezdičku.(2.7.2006)

• -bad-mad-wolf-

Milý deníčku! Od svých čtrnácti let jsem byl hluboce zamilován do Sandry Bullock. Když zhruba o dva roky později v TV dávali Amazonku v plamenech, kde se měla nacházet její erotická scéna, nadrženě jsem žhavil video a prázdnou kazetu. Po absolvování té hrůzné videonudy mé city k Sandře ochably.(31.12.2006)

• kingik

Sexy Sandra Bullock se rozhodla experimentovat, ale lehce erotická role ji vůbec nesedla. Jinak jako celek je to nevýrazné, takové mdlé a určeno hlavně pro skalní fanoušky Sandry. 40%(11.2.2009)

• Ilicka

Kravina, ale dalo se to...(28.5.2006)

• otík

Totální hovadina, absolutně bez děje, nápadu, inovace, špatná kamera, střih, prostě katastrofa. A ani avizovaná cenzurovaná scéna není vůbec dobrá, jde tam jen o vzdychání a trapné snažení se o ukázce milování bez jakékoliv jiskry. Prostě celé to nestojí ani za zlámanou grešli. Hudba: Roy J. Ravio(18.6.2004)

• Martin741

Priserna scenaristicka hroza, presnejsie povedane, scenaristicke lajno, ktre sa rozhodol reziser Luis Llosa natocit. 0 %(1.5.2013)

• blackJag

Šlechetnému poselství k záchraně deštných pralesů dělá tento film vpravdě medvědí službu. Klasická "porno" kvalita bez adekvátní porno složky (nějaké to mrouskání tu je a Sandře snad i ňadérko vykoukne, ale stačí to?). 20%(23.2.2015)

• ZkuKol

Sandra Bullock opravdu není můj typ...(15.8.2007)

• Iva8bitova

Nudné ekobéčko. Ani ta Bullocková to moc nezachraňuje.(15.7.2009)

• gumolit

Len kvoli skakajúcej Sandre na pohlavnom úde Craigha Sheffera dávam jednu bodku ale vatšiu hovadinu som už dávno nevidel !!!(26.6.2013)

• Pythonator

Jedna hvězda za ekologii a jedna hvězda za drbačku se Sandrou Bullock.(15.12.2013)

• tyzmrde

FILM MÁ POCTIVÝCH 21%(16.9.2018)