Typicky americká teenagerská komedie. Pokud jste alespoň dvě takové už viděli, odhadnete celý film se všemy zvraty už podle synopse, ne-li z plakátu. A o to jde, dostanete přesně to co chcete! Nic nepřebývá, nic nechybí a zrovna tenhle kousek, neobsahující nechutnosti a jiné debility je ukázkou, proč je tenhle žánr tak super.(16.12.2006)

Vůbec mi nevadí, že jsem na to koukla. Příjemně mě to překvapilo. Jedna z mála amerických komedií ze školního prostředí, která nijak neurazí.(31.3.2014)

• Nelishka91

Pojďme si jen tak vymyslet svojí vlastní školu a vlastní pravidla. Tss, naivní Američani! Dvě hvězdičky alespoň za trošku zábavy.(1.8.2014)

• himor

Tak toto bola ale tuposť...nemám rád tieto americké hlúpe školské komediálne snímky. Jediné na čo sa dalo pozerať, boli pekné študentky, ale ináč nič. Slabé, slabšie, najslabšie...neviem no...televízny film, darmo. 35%(14.9.2016)

Škoda že tu nie sú také Univerzity ako v tomto filme , veľa by sa prihlásilo na takúto Univerzitu.(11.10.2017)

Nasrat na všechny pseudointelektuály! :-D Od filmu jsem nečekal žádný umění a udělal jsem dobře! Dlouho jsem se takhle nesmál. PS: Na hudbě se kromě jinýho podíleli švédský THE VICIOUS! Jednoznačný plus!(29.3.2007)

• Cortesz

Další z řady teen komedií, tentokrát o bandě studentů, kteří se nedostali na vejšku, tak podvedou rodiče tím, že vytvoří fiktivní školu, ale vymkne se jim to zrukou. Řekl jsem si no dobrá to bude asi zábavné, taky že bylo, po chvíli sem jim tu školu i záviděl, ikdyž to bylo jako vždy přehnané, ale jakmile se to prozradilo, tak už to začlo pokulhávat, následný soudní proces a jeho rozhodnutí poslal film do kytek úplně. Jedna hvězda je za první půlku filmu a ta druhá za občas dobrou hudbu a Justina Longa u kterého je škoda, že utápí svůj nepopíratelný talent v takových podprůměrných teen komediích, na které už ani nemá věk.(8.1.2009)

Filmy ako tento príliš nevyhľadávam, takpovediac nie je to moja šálka kávy. Tomuto som ale na odporúčanie kamoša dal šancu a ... nevynadám mu za to že mi ho poradil. Na vyplnenie jedného poobedia, navyše v deň keď som urobil poslednú skúšku semestra, príjemný zážitok. O nejakej logike sa tu hovoriť nedá, takúto predstavu "vysokej" školy by asi nezhltli žiadny úradníci, ani tí americký, ale o to v tomto filme ani nešlo. Z obrazovky sa na mňa počas sledovania nalepila dobrá nálada, a to sa cení, pretože to sa pri takýchto komédiách u mňa príliš často nestáva. V tomto prípade to prišlo dá sa povedať samo, aj bez nejakého prílišného "tlačenia na pílu". Justin Long v hlavnej úlohe príjemný, humor vtipný, bez nechutností ktoré k týmto teenagerským komédiám režiséri zväčša pribalia.(31.1.2010)

Taková škola snů. Celá zápletka filmu je silně postavená na hlavu a konec tomu všemu nasazuje korunu, pokud se ovšem dokážete oprostit od toho, že se dá založit vysoká škola ze dne na den, tak se slušně pobavíte.(7.2.2010)

Prumerna komedie s nadprumernou pohodovou vizi, ktera neurazi a muze nadchnout. Ale ten projev na zaver - to uz je moc silny kafe...(11.1.2011)

Klasická americka komedie, nic špatného v tom nevidím, žádný geniální snímek ani žadnej odpad, pro mě film u kterého nebudu mít potřebu podívat se na něj znovu. Parkrát jsem se zasmál byť kravinám...60%(29.9.2011)

Veľmi dobrá americká komédia s vysokoškolskou tématikou. Dobrý nápad v slušnom prevedení.(3.4.2014)

Příběh je jasnej. Při týhle šílenosti konec nepřekvapující. Zábavný, sem tam i vtipný. Ale je to klasika. Šílený a občas vtipný. Pobaví. Lepší průměr. 55%(23.8.2014)

Vcelku pozerateľná teen komédia, s originálnym námetom. Študenti, ktorí sa nedostali na výšku si založia vlastnú. Trochu mi vadila absencia humoru. Veľmi dôležitým faktorom pri hodnotení bol dabing. Pri českom ma film veľmi nezaujal. Po opakovanom pozretí v slovenskom dávam o hviezdičku naviac.(9.9.2014)

Vejška mých snů. A to bez diskuzí. Kdyby to opravdu takhle fungovalo, tak bych se i na tu vysokou odhodlal.. :)(28.9.2014)

Komedie na kterou se dá koukat a která se mě moc líbila.(9.1.2015)

Průměrná komedie a průměrné vtípky... Člověk si na tuhle komedii zejtra nevzpomene... Navíc si nevybavuju že bych viděl nějáký film kde by Justin Long zářil, moc ho taky nemusím, ale tuhle komedii jsem chtěl vidět...(27.12.2015)

Ajjj toť blbost kde se poběhlice promenádují s kozama jak vozama che:-)(1.11.2007)

• soldiersn

Dalsi seriova, nactileta, ale hlavne priserne trapna komedie. V klasickem teen-pribehu nechybelo nic: frajer a super fenecka co je s jinym frajerem, tlusty typek, jina fenecka, postizeny amici, vybuchujici auto, alkohol a trava...(19.7.2008)

• worm14

Dvě hvězdičky za lehce originální nápad a pár vtípků. Jinak docela absurdní ale u těhle komedií už to tak bývá...(1.9.2008)

• hackstolle

Pravdou je, ze je to blbost na n-tou, co se deje tyka, ale aspon je to obcas k zasmani.(26.5.2009)