Pekelně zábavná variace na osvědčenou zápletku „monstrum ohrožuje nesourodou skupinu lidí daleko od civilizace“. Krvavá hostina si pohrává s konvencemi tohoto žánru a s tím, co od něj zkušený divák očekává. Ale jen proto, aby ho pak zavedla jinam. Stejně tu už všechno bylo, takže jde jen o to, jak to k sobě poskládat, a hlavně se u toho dobře pobavit. Potoky krve, těsná trička hrdinek, plky místních ochmelků, zrovna nefungující telefon, záhadný cizinec a monstrum neznámého původu. Všechno je tak, jak má být, a přece jinak. Odkud se vzali? Kam jdou? Podobné nesmysly se v tomto filmu určitě nedozvíte. Ovšem plátno se rychle zbarví doruda, jak se příšery prokusují svým krmivem. Dočká se vůbec někdo rána? (Festival otrlého diváka)

piglit

Opravdu dobrá komedie, kvalitní hlášky, sex mimozemšťanů, neodolatelná scénka s "hojícím" se okem... To všechno dělá film neodolatelným pro milovníky hororů. Ostatní, ať se nedívají - film nebyl natočen pro ně. ()

Cortesz

Spíše komedie, než-li horor, protože to jako komedie více fungovalo, bylo zde pár vtipných momentů, teď záleží na tom, jestli to tvůrci i tak zamýšleli. Co se týče hororové stránky tak je to bez atmosféry, bez napětí, monstra jsou směšná, ale je zde pár krutých záběrů, hodně krve atd....Herci nejsou tak otravní, někteří v některých situacích byli vtipní, takže těmi 2 hvězdami hodnotím tu komediální linii, kdybych hodnotil film jako horor, tak bych dal bez váhání odpad. ()

nooly

Neskutečně zábavný a inteligentně vtipný snímek, který dokáže občas poškádlit nervy a navodit atmosféru strachu. Jako problém vidím absenci gradace, jinak však mé srdéčko zaplesalo. ()

ktzc

Tak tohle jsem vážně nečekal, místy jsem se válel smíchy po zemi. Třeba ve chvíli, kdy hlavní hrdina přijde o hlavu, a to doslova, nebo monster sex, nebo dick přiskříplej do dveří. Lekačka taky občas přijde, navíc je to celé zalito hektolitrama krve. Co víc může člověk chtít po parodii na horory? ()

MaxForValue odpad!

Nezvyknem dávať filmu "odpad", ale toto bolo niečo strašné. Úmysel parodovať klasické "slasher" horory vychladol rýchlejšie než môj navarený čaj a tých vtipných momentov bolo .. no, nula. ()

McMastamind

Kromě toho, co tu píší jiní (doporučuji ledzepfanův komentář - nejlépe vystihuje podstatu filmu) bych vypíchnul Henry Rollinse. Já toho chlapíka vážně zbožňuju a ve chvíli, kdy se řítil hlavou proti zdi se smrtí v očích a řval: "DO PRDELÉ" jsem chytnul záchvat smíchu srovnatelný s průměrnými momenty v Diktátorovi s Cohenem. ()

kakyn

Ze všech tří jednoznačně nejlepší. Není to sice bůhvíjak dobrej horor ale dá se na to dívat. Jen to musíte brát víc jako tu komedii a zapnout si to s tím že se chcete pobavit a lehce se zasmát u stupidity některých scén, humorného vraždění a směšných kostýmu a efektů. Bohužel další dva díly nepokračují v podobném duchu této lehce podprůměrné "hororové'" komedie a vydávají se úplně jiným směrem. Totálně dosrat celkem dobře našlápnutou trilogii. ()

Pitryx

Jo, to bylo něco pro mě. Jen to plánování mohli zkracovat a věnovat se boji. Tedy myslím autory, ne ty lidi v tom domě. To je jediná vada na filmu mimo drobností, jako občas digi krev, a podivná kamera při akci. Ne vždy. Takže za mne skoro plný počet. ()

adakraj

Není to zas tak hrozný kousek. Musíme si spíše představit, že je to vtipná alternativa, jak by se zde pohybovali mimozemšťané nebo monstra? Těžko říct. Ve filmu jsou hodně detaily, těchto "monster" a to je to proč si to zaslouží tři hvězdy a ne jméně. ()

JohnKEANE

Tie 2 hviezdičky dávam hlavne za originálny a vtipný začiatok!Dalej už iba nudná béčková vyvraždovačka,ktorá sa mi zdala moc dlhá. ()

Dr.Loomis

Jo,ten film nebyl zas tak špatný,proto dávám průměr. Na začátku se vám ukáží profil našich hrdninů,a ti nejlepší hrdinové to stějně odskáčou na začátku,padnou tam i občas dobré hlášky.Pak vidíte jak si to ty dva emzáci rozdávají aby splodili dalšího kry**a. A pak už je to jen řežbe kdo s koho. Prostě Béčko co víc k tomu dodat.Mě to nezklamalo. ()

Champion7

U tohohle filmu jsem se občas velice zasmál. Když hlavní hrdina na otázku kdo je odpověděl ,,jsem ten co vám tady zachraňuje prdele" a potom mu nějaké monstum ukouslo hlavu jsem to nevydržel a dostal jsem záchvat smíchu. Je ale pravda že je tady i několik lekavých scén ale skoro celý film je docela nudný. ()

Cechyno4

Chápu, že v tomto filmu jsou určité hororové prvky. Ale mluvit o tomto filmu jako o hororu to je hodně silné označení. Prostě to je jen komedie a to ne moc povedená. Ovšem musím napsat, že některé scény mě docela zaujaly. Např. scéna s vytrhnutým okem byla velmi dobrá. Jinak na krvi se určitě v tomto filmu nešetři :) Celkově však musíte brát Feast jako horor s rezervou nebo budete hodně zklamáni. ()

CrazymanM

Co k tomu říct?Nechci tvrdit,že to byla sračka,ale moc mě to nezaujalo,bohužel.A když jsem pak v titulcích viděl producenty(Wes Craven atd.),je mé zklamání ještě větší. ()

djbarrel

Poměrně zajímavá, dobře provedená a docela nápaditá řež. Partička buranů terorizovaná nechutnými monstry. Hafo nechutných scének a ještě víc nechutných úmrtí. Lehce nad průměrem žánru. 65 % ()

Festival otrlého diváka III.

Festival otrlého diváka III.

09.03.2007