Pekelně zábavná variace na osvědčenou zápletku „monstrum ohrožuje nesourodou skupinu lidí daleko od civilizace“. Krvavá hostina si pohrává s konvencemi tohoto žánru a s tím, co od něj zkušený divák očekává. Ale jen proto, aby ho pak zavedla jinam. Stejně tu už všechno bylo, takže jde jen o to, jak to k sobě poskládat, a hlavně se u toho dobře pobavit. Potoky krve, těsná trička hrdinek, plky místních ochmelků, zrovna nefungující telefon, záhadný cizinec a monstrum neznámého původu. Všechno je tak, jak má být, a přece jinak. Odkud se vzali? Kam jdou? Podobné nesmysly se v tomto filmu určitě nedozvíte. Ovšem plátno se rychle zbarví doruda, jak se příšery prokusují svým krmivem. Dočká se vůbec někdo rána? (Festival otrlého diváka)

ledzepfan

Grindhousovská perla, která je ve své béčkové přímočarosti a blbosti tak propracovaná a hravá, že to evidentně zmátlo všechny zdejší "odborníky" a film se (momentálně)plácá v nezaslouženě slabých 56% ... Hned na začátku nám je v rychlotempu představeno až nepříjemné množství postav, které pak ale stejně rychle začnou padat jako hrušky. Film jakoby měl jen jedno pravidlo=V mantinelech příběhu a žánru se z každé situace dostat tím nejhravějším a nejméně očekávaným způsobem. A podle toho toho to taky vypadá-Doslova na každém rohu mě film nachytal a předhodil mi nějáký vychytralý zvrat, který jsem prostě nečekal.... Na čistých 5 tahle parádička asi úplně není ale někdo tomu musí trochu pomoct z bahna. ()

ladko odpad!

Uff, tak toto bolo veľmi zlé...Horory mám rád, takisto ako aj horory s komediálnymi prvkami ako sú Slither alebo Severance, lenže tu nefunguje nič. Keď som sa pousmial raz za celý film, tak možno na konci, keď začala hudba a auto odchádzalo preč a zhasol mu motor. Inak humor chýba, alebo proste ten humor nesadol mne...Proste mi nepríde vtipné keď dva príšery majú sex, alebo príšera má sex s jeleními parohami...A ten strih OMG...V tom filme sa dalo orientovať asi tak ako v nočnom lese...A takmer neustály kvikot tých príšer mi trhal uši. Ako horor to tiež nefungovalo, lebo som sa jednoducho nebál a ľakačky nefungovali vôbec, predvídal som ich vždy dopredu(asi preto, že sa ich tvorcovia snažili dať vtedy keď ich nikto nečakal-s veľkým neúspechom). No, môžem vás len varovať-ruky preč. ()

fcreading

Dosť pohodový horor s trocha nechutnostami a skvelou atmosférou a jeto ešte lepšie ako dvojka. 80 percent. PS: Tie príšerky nemali chybu ()

Zayl

Tady není třeba se nějak extra rozepisovat. Bar, obludy, partička lidí. Nudné, nezajímavé, nevkusné. Nutno ale dodat, že film přináší to, co slibuje název. ()

mysiak

Nápad urobiť súťaž "Amerika hľadá hororového režiséra" sa ujal a dopadol skvelo...vtipné, ostré, kruté a nesmierne dobré, k tomu si treba pripočítať originálne poňatie filmu a mám tu jeden z najlepších hororov čo som kedy videl ()

UncleG

Taková "milá" nízkorozpočtová blbinka: sem tam nějakej povedenej vtip, sem tam nějakej trapnej vtip, napětí funguje celkem dobře, zatímco akce už o dost hůř - v akčních scénách se totiž naplno projevuje nepřehlédnutelná dávka filmařského amatérismu. Z čistě subjektivního hlediska tenhle film: mohl být o dost vtipnější, nemusel bejt tolik nechutnej a ve finále to třeba taky mohlo mít nějakou pointu. Jenže to už bych chtěl asi příliš :) ()

Laxik

Po vlažným začátku, který byl prostě jen špatný, se to pěkně rozjíždí. Je to blbý, je to odpad, ale sem tam si to hraje s klišé, vystrkuje to prsa a topí se to ve slizu a krvi. Takové filmy mám rád. ()

blackrain

Hororové béčko jako hrom s velkým množstvím krve, nechutností, násilí a i černého humoru. Nikdo nebyl uštřen a na nikoho nebyly brány ohledy, když už, tak už. Nechala jsem se párkrát překvapit, ale po většinu času jsem nevěřícně kroutila hlavou. Takže od toho dávám ruce pryč. ()

kaylin

Výhodou filmu „Krvavá hostina“ je také skutečnost, že je to v podstatě nezastavitelná jízda. Od začátku až do konce se něco děje, někdo umírá, většinou vynalézavým způsobem, a ti, co přežili, se snaží, aby přežili ještě o něco déle. Má to skvělé tempo, což se mi na filmu líbí, je zde hodně způsobů, jak se to může ještě víc podělat, a všechny se povedou. Vtip si udrží film až do samotného konce. ()

topi

Měl jsem co dělat, abych tuhle krávovinu dokoukal až do konce a neunudil se k smrti. Hrozně stupidní scénky a dialogy, navíc otřesnej chaotickej střih a kamera, která maskuje slabé digitální efekty. Tak tohle opravdu nemusím! Béčka mám rád, ale tohle už nepotřebuji vidět znovu. ()

Hadža

Pokud chcet videt klasicke nenarocne becko na pohodove odreagovani,je tohle idealni volba,hnusne hladove obludky,ktere se vynorily odnikud se rozhodli vyplenit bar plny zoufalcu bojujicich o prezit!;) ()

dawe04

Obrovské lidožravé překvapení, Krvavá hostina rozhodně patří k tomu nejlepšímu na poli monster hororů. Požírá naprosto všechny pravidla a mantinely žánru a nebere si servítky. Sem tam originální nápad, utržené cokoli, realističtí hrdinové, někomu může však vadit blbá kamera a fakt, že pod těmi příchutěmi a kořeními je to vpodstatě posté vyvařená voda. ()

Skip

Jeden z těch hororů, které vůbec nefungují, když mají být hororoví, ani když se má zahrát na komediální strunu nějakým tím vtípkem nebo hláškou. No dobrá, sem tam jsem se trošičku pousmál, ale opravdu jen sporadicky. A krvavé scény? Zívačka. ()

fallangell

Jednoho krasneho slunneho rana jsem na zemi v pokoji objevil DVD a jelikoz jsem nemel co delat, aniz bych se podival na nazev strcil jsem ho do mechaniky. Po chvili hura jedeme, jsem zjistil ze uvodni seznameni s hrdiny je hezky zpracovane a uz jsem cekal na zapletku. Ta prisla hned po sezrani prvniho sympataka v baru. Pote uz mi zustal favorizovany pouze jeden tlustoch, protoze jeho jmeno melo neco spolecneho s pivem... Problem je v tom ze tenhle straslivy mix vubec nevi jestli je horror nebo komedie. A uprimne takhle rychly strih si nezaslouzi ani zavody hlemyzdu. Clovek vubec netusi co kdo komu zrovna ji nebo po cem strili a prvni delsi zaber nastava ve chvili doggie stylu mimozemstanu, kdy uz jsem byl presvedcen o tom ze to ma byt komedie. Bohuzel dosti nudna. ()

kagemush

Khasiatnya teristimewa,beberapatetes saja bisa menyembuhkan.Gampang dibawa,mudah menggunakannya? Baik sekali untuk bayi dan orang dewasa!! Anebo si ze mě někdo udělal krvavou prdel snad?? ()

rakovnik

Svižné celkem vtipné béčko s neotřelým vývojem. Začátek super, ale postupně film ztrácel dech. I tak koukatelný horror. ()

Martin741

Reziser John Gulager natocil len priemerny horor o tom, ako prisera zacne vyvrazdovat skupinku ludi daleko od civilizacie. Par scen je brutalnych a krvavych, ale v ramci horororvej jazdy je toto len taky znesitelny priemer, ktory filmuznaleho divaka velmi neohuri. V ramci hororovej jazdy by som za rok 2005 dal urcite vyysie The exorcism of the Emily Rose od Scotta Derricksona. 55 % ()

Festival otrlého diváka III.

Festival otrlého diváka III.

09.03.2007