Pekelně zábavná variace na osvědčenou zápletku „monstrum ohrožuje nesourodou skupinu lidí daleko od civilizace“. Krvavá hostina si pohrává s konvencemi tohoto žánru a s tím, co od něj zkušený divák očekává. Ale jen proto, aby ho pak zavedla jinam. Stejně tu už všechno bylo, takže jde jen o to, jak to k sobě poskládat, a hlavně se u toho dobře pobavit. Potoky krve, těsná trička hrdinek, plky místních ochmelků, zrovna nefungující telefon, záhadný cizinec a monstrum neznámého původu. Všechno je tak, jak má být, a přece jinak. Odkud se vzali? Kam jdou? Podobné nesmysly se v tomto filmu určitě nedozvíte. Ovšem plátno se rychle zbarví doruda, jak se příšery prokusují svým krmivem. Dočká se vůbec někdo rána? (Festival otrlého diváka)

Cruise

Měl sem chuť na nějakej úplně stupidní odpočinkovej nenáročnej, intelektuálně slabej film a tohle mi padlo přesně do mojí nálady! Spousta akce, sem tam nějaká vtipná hláška nebo scéna! Pokud si chcete odpočinout, na všechno zapomenout, prostě si vyčistit hlavu, tak tohle nemá chybu...proto 4*...jinak to nestojí za nic! ()

uzzi

Poměrně hodně zábavná komedie prosáklá krevnatou kaší a mozkomíšním mokem zakápnutá černou porcí humoru. Škoda slabé atmosféry, podprůměrných herců a nevyrovnané režie. Ale ta hra na klišé a spousta gore-efektů otrlejšího diváka rozhodně zaujme. ()

Tjaden

Jediným kladem je parodování tradičních hororových klišé, které se bohužel během času kamsi ztratí a z filmu se stane klasická stupidní vyvražďovačka. Takže samotný film 1* + pokus o vtipnou myšlenku také za 1*. ()

PfefferSalz

Série WTF momentů střídají mnohé další rozmanité pocity a dojmy, které jsem z Krvavé hostiny měl. Po skončení titulků mě film nechal sedět se stejným pocitem, s kterým se rozjel. WTF? ()

iXtr3m3

V niektorých momentoch nechutné, ale inak celkom dobrý gore fest. Ale inak tuposť najhrubšieho zrna, ktorú našťastie drží nad vodou totálne nepredvídavý dej, pretože o WTF momentu tu nie je núdza. Čo sa nedá o pokračovaniach absolútne povedať, tie len posúvali laťku nechutnosti a tuposti hore a zábavu dole. ()

Balu...

Lehce zavádějící titulky hned ze začátku, hehe. Seznamujeme se s osazenstvem zapadnutého lokálu kdesi uprostřed pouště. Tak to začíná. ..A to navazující je pro mě synonymem pojmu "zábava" - našlapaná hudba; hrdinové říkající jeden zapamatováníhodný citát za druhým, sympatiční ´doggystyle´ alieni, ulítlej scénář a dějové šmodrchanice. Taxe mi to líbí.. ()

Sten-li

Očekával jsem, že to bude další americká kravina o to víc jsem pak byl překvapen, když se rozjela "slušná" vyvražďovačka. Po úvodním představení všech postav (bylo jich tolik, že jsem si je stejně objasnil až během filmu) John Gulager na nic nečekal a šlo se rovnou na věc. V nějaké 20 minutě už měly ty - nevím jak je nazvat - snad bestie na kontě 6 lidí a nadále nezahálely. Samozřejmě, dost věcí bylo hoodně přitažených za vlasy, postavy občas přemýšlely jak by normální člověk nikdy nepřemýšlel, ale s tím se však musí u takových to filmů počítat. Nadržený příšery se dokonce snažily ukájet na všem co to šlo a tomu se nešlo nezasmát. Nejlepší hláška: "Tys dostal infarkt? To si děláš prdel?!" ()

wosho

Přiměřeně krvavá, brutální, podívána okořeněné o hlášky, černý humor a trio pěkných hereček s nejistým počtem přeživších. Výrazným nedostatkem je absolutně nezvládnutí akčních scén,režisér-kameraman-střihač to prostě nezvládli a je to všechno spíše chaotické, než rozpracované. Celkově je Krvavá hostina lehce nadprůměrnám masakrem lidským těl bandou potvor, jenž spíše potěší milovníky žánru, než normální diváky. ()

Hanys_

Rozhodně tohle nelze brát jako čistokrevný horror. Spíš hodně nechutná (co se krve, zvratků a slizu týče) horrorová komedie, při které mi několikrát na mysl vstanulo Rodriguezovo Od soumraku do úsvitu. To úvodní představení je hodně povedené a ikdyž pak film několikrát zapadne do slabších míst, tak se vždycky objeví nějaká hláška či zajímavá smrt a o "zábavu" je postaráno. 7/10. ()

Corpsegrinder

Trochu neznámý béčko který zaválo svěží červivej vítr do žánru hororový komedie a zároveň boří snad všechny myslitelný klišé žánru. Nahláškovaný jak svině s tunou památnejch scén. Do toho super cameo Henryho Rollinse nebo Jasona Mewese. BARMAN - 4x POSTŘELEN, 6x POBODÁN A JEDNOU KOUSNUT VEVERKOU, CO HO V ŽIVOTĚ ČEKÁ: DĚSIVÁ SMRT DO 70 MINUT ()

TERRORDROME

Tento film nemá veľa ľudí v láske. Nevadí mne sa páči, splatterová komédia plná brutality a čierneho humoru to je moja šálka kávy a iné to už nebude. Tvorcovia sa pohrávajú s klišé a postupmi typickými pre podobné filmy, čo im podľa mňa vychádza. Chlapíka predstaveného ako HRDINA nechajú prísť o hlavu po piatich minútach odkedy vstúpi na scénu, ďalší v rozhodujúcej chvíli exne na infarkt a smrť sa nevyhne ani nevinnému dieťaťu. Monštrá si zasa kompenzujú svoje decko, rozstrielané brokovnicou tým že si namieste urobia nové. Tatko monštrum však neskôr príde o penis a Henry Rollins v ružových teplákoch je monštrami použitý ako baranidlo... a tak vôbec. Žiadne vysvetlenia, len ďalšie nechutnosti, krv a červy vo vydlabanom oku zaživa hnijúceho chlapíka ogrcaného príšerou. Čo sa len tým ľudom na tom nepáči? ()

Káronoš

Dostali jsme víc, než jsme očekávali. Bylo to dobře zahraný, napínavý (!), vtipný s parádními over the top scénami, které jen tak z hlavy nedostanu. Příšery taky ok, je to krutopřísný Bčko, ale pro Béčka to určitě není, je třeba ustát pár wtf pohledů. Jason Mewes ()

Prochy38

Hrozně, hrozně moc divnej počin :). Já fakt nevím... Je to vtipné, akční, krvavé, pitomé, lekavé, sexy, ... všechno dohromady... šlape to dobře, jen člověk musí naprosto vypnout, nepřemýšlet. Mně se to trefilo do noty. Neměl jsem se nechat zlákat na pokračování, ale to už nevrátím. Zajímavá práce, opravdu. Není to pro slabší povahy. Ale fakt to funguje.. ()

Jeržik

Jméno: John Gulager Zaměstnání: Nedobrý režisér, co všechny své nápady vyplítvá v prvních deseti minutách. Činnost: Točení zbytečnejch filmů, plnejch zbytečnejch postav. Co ho čeká: Už těď dokázal víc, než se čekalo. Vtipná historka: Nedávno ho vykouřil Benu Affleckovi, Mattu Damonovi i Wesu Cravenovi. ()

1945

Strašná kravina... Nemohu však říct, že jsem se nezasmál - některé momenty jsou totiž opravdu povedené: ,, Skřípli jsme tý obludě péro do dveří!" a následuje dialog: ,,Co se stalo? Vykleštili jsme taťku obludu" :-D Jestli jsem se měl bát, tak to nevyšlo... ()

Zombi

Lehce komediální pocta krvavým béčkovým hororům, která si na nic nehraje, ví že je jen béčko a náležitě si to užívá, krev stříká od začátku do konce. Je tu řada více či méně vtipných momentů a sympatické je převracení žánrových klišé naruby, ovšem po nějaké době se stává lehce předvídatelným. Největším nedostatkem je zmatený střih, absence napětí a pro někoho možná fakt, že osobu kterou považuje za hlavní, za chvíli monstra roztrhaj na cucky a musí si vyhlídnout někoho jiného a s tím se může stát to samé :o) s tím souvisý další problém a to je, že se o nikoho nebojíte, je vám jedno kdo zdechne za chvíli, vždyť jde jen o to efektně, prípadně vtipně, někoho zmasakrovat. Za celý film jsem se lekl jen jednou, úplně na konci, napínavé to není vůbec, ale pobaví to. Lepší tři hvězdy, mít to lepší atmosféru, dal bych 4. ()

Festival otrlého diváka III.

Festival otrlého diváka III.

09.03.2007