V kriminálnom prostredí sa odohráva najnovší film Johna Maddena (Dôkaz, Zamilovaný Shakespear) v hlavných úlohách s Diane Lane (Neverná) , Mickeym Rourkom (Sin City, Vtedy v Mexiku) a Thomasom Janeom (Pomstiteľ). Carmen Colsonová (Lane) a jej manžel Wayne (Jane) sú nútení zostať v programe pre ochranu svedkov. Kým si oni myslia, že sú v bezpečí, dvaja vrahovia s cieľom ich "odtajnenia" sú im na stope. (oficiální text distributora)

Pishin

Joseph Gordon-Levitt válel... to rozhodne, stale tohoto mladika sleduju a ma moji duveru ze je jeden z nejzajimavejsich nove generace.... ()

DEXTER099

Taková jednohubka kde je nejvíc pozoruhodné postupný návrat Mickeyho Rourka a výkon Joseph Gordon-Levitta který si hodně libuje v rolích těhle pošuku.Zápletka je slaboučká ,ale zase nemůžete od toho čekat zázraky.Za mě 50% a tři hvězdy. ()

mysiak

Dosť dobré obsadenie..síce Mickey Rourke ako indián..no neva..ale Joseph Gordon Levitt bol jednoznačne najlepším v tomto dosť slabom a nudnom thrilleri kde sa využívalo vo veľkom brokovnica...a vlastne sa dokopy nevedelo prečo postavy konajú tak ako konajú...určite to mohlo byť aj lepšie... ()

blackrain

Mickey Rourke se do rolí nejrůznějších zabijáků hodí tak akorát. Vlastně, co jiného by s takovým obličejem a figurou mohl hrát. Bez něho by to ale byl jen obyčejný thriller o jednom zabijákovi, který jde po nepohodlných svědkách. ()

kaylin

Mickey Rourke je hrozná držka, ale stejně má ten chlap charisma. Gordon-Levitt mu jde docela na ruku a jejich společné scény jsou povedené. Bohužel Joseph Gordon-Levitt se velmi rychle stává otravným, stejně jako příběh, který chce být drsný, ale vlastně vůbec není. Scéna před realitkou je jak z filmu, kde na place zrovna nebyl režisér. Nakonec si říkáte, že celou dobu čekáte jen na něco, co se mohlo stát už v prvních deseti minutách. A tak je film docela o ničem... ()

vegetol.mp

Vzhledem k tomu, že ten film ležel tři roky u ledu, jsem čekal něco o poznání horšího. Nicméně Killshot je velmi příjemné překvapení. Všichni herci naprosto výborní, zvláště Rourke, ani na chvíli to nenudí a hlášky jsou parádní. Celkově velmi příjemné překvapení. Jen mě mrzí, že jsem to u nás šlo rovnou na video. Zvlášť, když jsem tenhle rok zhlédl v kinech hovadiny, které si to velké plátno ani nezaslouží. ()

TominoLa

Dobře obsazené, ale to je asi jediné plus. Možná ještě ta stopáž. :)) Chvílemi mě to přišlo i komické. Mrzí mě, že někdo kdo má v režijní filmografii Zamilovanýho Shakespeara pak přijde s filmem jako tohle. Lepší už to asi nebude. ()

Dubro

Drahí občania, drahé občianky, drahý benzín, drahé všetko. Na úvod môjho komentára len toľko, že ma minulý večer zavolali hrať biliárd a tak som sa ocitol pri osmičke v miestnosti nie väčšej ako zápalková škatuľka, kde bol problém sa s tágom otočiť nie že hrať a navyše chlastuchtivá mládež obsadila stolíky okolo a úspešne zavadzala. Po hodine hry som trpko oľutoval, že som tam dosmrdel a moje nervy boli hlbšie ako v prdeli. Potom prišiel moment, keď ma ohnutého pri údere vyrušil dáky moták trepúci sa so stoličkou, že vraj aby som počkal, kým sa prešuchce okolo. Tak som gazdovi podniku rozlámal tágo, zaplatil zaň 20 spotených Euro, ďalších 10 za útratu a so svojimi narušenými emóciami som sa vytratil do tmy. Doma som sadol k bedni a pustil si Killshot. Musím priznať, že wrestler Mickey mi spravil náladu a za to ho patrične odmením až štvorkou. Ďakujem za pozornosť. ()

Eldrick

Tuctový thriller načrtnutý podle béčkového scénáře. Staženo kvůli Mickey Rourkovi. Jeho chladnokrevný ledově klidný zabiják je na tomhle průměru nejzajímavější. Joseph Gordon-Levitt hrozně přehrával, ale zase mě párkrát rozesmál. Jinak nic, co by stálo za pozornost. Vůbec se nedivim, že to studio uložilo k ledu. Mickey tohle natočil ještě před Wrestlerem. Je to znát, když si sundá sako, jak je vyžranej. Johnyho Knoxvillea jsem vůbec nezaregistroval, buď jsem slepej, nebo jeho scénu vystřihli stejně jako šukačku Mickeyho s Rosario. ()

fallangell

Mickey Rourke nám dokazuje, že Wrestler nebyl pouze úkror stranou, a že charakterní role zvládá opravdu na jedničku. Thriller s nájemným zabijákem nám představuje klasický hon na kočku a myš, kde aby jste vyhráli, musíte se stát kočkou. Film ovšem moc často tlačí na pilu, a pasáže, kdy se jenom střílí jdou na úkor klasického chladného vraždění, které by přidalo na atraktivitě. Bezhlavých stříleček se totiž točí pořád dost. ()

BoredSeal

Příšerně hrající Levitt úplně zruinoval šanci vnímat tenhle film nějak seriózně. Takže i přes solidní obsazení (samozřejmě nemyslím toho otravnýho Levitta) a přestože se postavy obou manželů chovají netradičně velmi realisticky a Rourkemu nájemný vrah sedne, nějak mě tenhle neoriginální příběh vůbec nezaujal. Věděl jsem, jak nečestné postavy dopadají, jak jsou dobré postavy po právu odměněny, takže jsem jen musel přežívat otravné scény Rourkeho s tím imbecilem a čekat, až se naplní klišé a dojde na typický konec. 2,5 hvězdičky, sorry Diano a Tomáši. ()

Figu

Nejhorší na tomhle bijáku je asi to, že se česky pojmenoval jako další z mnoha braků Seagala, obalenýho v tuku a černým hodnocení. Ale jinak jsem naprosto spokojenej! Úder táhne geniálně Rourke, kterej je tajemnej, zároveň drsnej a hodně přísnej! Role indiána mi padla do noty! Další velký představení sází zparchantělej Gordon-Levitt jak ho neznáme. Ono vlastně obsazení tohoto béčka je na vysoké úrovni o známých ksichtech. Hlavně Dianka je pořád k sežrání! Ovšem to i délka filmu. A i když je pointa vlastně hrozně hloupá a banální, já se suprově bavil! Hlavně za Micka čtyři silný! 80% ()

bourec

Zase jeden nedotaženej,a jen rutinně natočenej film.Už důvod,proč ty dva honěj manžele Colsonovi,je povrchní a ani se nechce věřit ,že by tohle,kvůli tomu absolvovali.Navíc je to spíchlý horkou jehlou,myslim že to ani nikoho moc nebavilo hrát,kromě Gordon-Levitta,ten je opravdu ďábelskej.Jinak průměrnejch 50%. ()

Wormboy

Nebyt pana na reziserskej stolicke a celkom slusneho hereckeho ansablu, islo by o nicim zaujimave becko s absolutne neoriginalnym scenarom, nic neriesiacim pribehom a beckovonudnym spracovanim. Takto je to presne to iste az na toho rezisera a hercov, ktori vsak film viacmenej nicim nezachranuju pred sivostou priemeru. 2,5/5* ()