sidthekid

Nolan je rozhodně pan režisér. Po celou dobu jsem nevěděl, komu z hlavní dvojice mám fandit. Ch.Bale i H.Jackman byli fantastičtí, přidejte si k tomu skvěle hrajícího M.Caina a okouzlující Scarlett, parádní hudbu a dokonalý film je na světě.. Chvíli mě trvalo, než jsem se rozkoukal, ale zbytek jsem si parádně užil. ()

fifa12

Nebudu skrývat, že pro všechny díla Christophera Nolana mám opravdu slabost, ale Dokonalý trik musí opravdu ocenit každý trochu přemýšlející člověk. Výborné herecké výkony jsou jenom logickým vyústěným moc povedného scénaře. Dokonalost. ()

jay are

Excelentní. Úžasné, dechberoucí představení neskutečného talentu. H. Jackman, Ch. Bale, M. Caine a Christopher Nolen je neskutečně dokonalá sestava. Jeden z nejlepších filmů roku 2006!! ()

Carfait

Bohužel ho vysílala "dokonalá" televize Markíza a potom, co jsem viděl k 18 minutám filmu 10 minut reklam, jsem to nedokoukal. ()

R-2

Naprosto skvělá podívaná. Lákavé prostředí, parádní zápletka a film který rozhodně zaujme. ()

ana.kiss

Je naprosto dokonalý, jak jeho režije tak herecké obsazení. Nedokážu tento film popsat protože to se musí vidět. Ale musím uznat že Christopher Nolan mě neustále překvapuje jak je to skvělý režisér! ()

Mr. Zero

Skvěle do detailu promyšlený film :)) Jackmana moc nemusim ale zachraňuje to tam Michael Cain. MIluju Nolanovi filmy... ()

Priest

Člověka by nenapadlo, že z přátel(kouzelníků) se kvůli chybě jednoho z nich stanou sokové, kteří neváhají do svého souboje zapojit ani vědu. Dokonalý výběr herců podtrhuje celou atmosféru. Příběh je sice trochu náročný na pochopení, ale při troše snaze to jde :) ()

chatwenna

Tak z tohoto dílka jsem hodně rozpačitá. Žádná extra podívaná to nebyla, ale zároveň mělo něco, co mi zábranilo film vypnout. Chyběl mi tam hlavně svižnější děj a jakýsi spád. Pokud bych měla děj nakreslit graficky, bude to linka, žádná křivka, která ke konci mírně stoupne. Jinak řečeno, když už se celý film dělo víceméně kulové, čekala jsem na konci WOW!, vyražený dech a chuť pustit si to znovu, abych vše pochopila - nedostavilo se. Škoda. ()

rene75

Zajímavé dějové přemety, ale na mně příliš chladné (komu ze dvou navzájem si škodících kouzelníků fandit?). Navíc ten výlet do sci-fi mi do filmu nezapadal. Zkrátka taková dělostřelecká příprava před Počátkem. ()

Lukkyn

Abrakadabra!!!!Nolan vytáhl z kloubouku další úžasný film tentokrát s velmi originálním prostředím i zápletkou. Soutěž dvou kouzelníků která nemá konce s převraty a napětím co přijde dál!!!Herci hrají úžasně a k ději nemám co vytknout. Nepředvídatelné, zábavné, napínavé prostě kouzelné!!!!!!!!!!Dokonalý film!!!! ()

Esquirol

Tento film jsem viděla až letos poprvé, ale už jsem ho od té doby viděla asi 10x! Stal se mojí srdeční záležitostí! Magie a kouzla mě vždycky brali a ten nicotný a žabomyší boj o "The Prestige" sehrály Hugh Jackman a Christian Bale opravdu fanstasticky! Christopher Nolan si opradvu umí svoje herce velmi dobře "zpracovat"! :) ()

c1g1

Zajímavě natočený film, který ve mně dlouho zůstal a vždy se na něj rád znovu podívám. Nolan je Pan režisér a v "The Prestige" to opět dokázal. Navíc nezůstal jen u režírování, ale s bratrem se vrhli i do scénáře, se kterým si očividně pohráli a na díle to jde vidět. Plno zvratů film příjemně zpestřilo a když souboj dvou mágů dospěl k závěru, všechny dílky do sebe zapadly a výsledkem byla zajímavá pointa jako třešnička na dortu. K tomu všemu se přidala ještě skvělá kamera a úžasní Christian Bale a Hugh Jackman v hlavních rolích, což tenhle poměrně nenápadný film rázem zařadilo mezi mé nejoblíbenější. ()

mimuzik

Zajímavý a napínavý počin s výborným příběhem, skvělým hereckým obsazením a především s výbornou režií od mistra Nolana. Film jsem viděl dvakrát, takže jsem si hned dal vše dohromady. Poprvé jsem zřejmě nedával pozor a hned jsem byl trochu ztracený. Ale na to je Nolan specialista, který ví, jak na to. Dokonalý trik je pro mě lepším filmem než Iluzionista, který sice nebyl až tak horší, ale tato "Nolanovka" byla prostě o chlup lepší. ()

complex

Film s neskutočne dobrým príbehom, nespočetným množstvom zvratou a výbornými výkonmi hercov.. Opäť na striebornom plátne žiari herec christian Bale. Je to naozaj thriller, ktorý može patriť naozaj do top 10tky filmov tohto žánru a zaslúži si 5 hviezdičiek... ()

luboss822

Naozaj dokonalý film či trik pre ľudské oči si pripravil Christopher Nolan , kde do poslednej chvíľky neviete čo sa vlastne stalo respektíve stane. Žiadne hluché miesta, len 2 hodiny naozaj výdatnej mágie, kde súperia medzi sebou 2 kúzelníci v tom, kto spraví čo najlepšie kúzlo či ilúziu. V brilantnom závere, keď postupne všetky ich kúzla či skôr dôvtip a umenie výjdu s pravdou von si myslíte, že už sa blíži koniec filmu, pretože ten druhý už nemôže prísť s ničím lepším. Opak je však pravdou a do poslednej chvíľky možno nebudete vedieť čo sa vlastne stalo a tak ako ja ostanete v nemom úžase. ()

Tvůrce Westworlu natočí pilot Falloutu

Tvůrce Westworlu natočí pilot Falloutu

09.01.2022

Jaký dostal Nolan rozpočet?

Jaký dostal Nolan rozpočet?

23.06.2019

Kouzelník a herec Ricky Jay zemřel