Wrestlingový šampión John Cena se představuje v hlavní roli mariňáka Johna Tritona. Tritona naleznete vždycky tam, kde hrozí nebezpečí a věřte, že rozhodně nebude hrát podle pravidel! Teď byl ale proti své vůli odeslán pryč z irácké mise a jeho překrásná manželka Kate (Kelly CarlsonPlastická chirurgie s.r.o.) byla navíc unesena nemilosrdnými zloději šperků, v jejichž čele stojí zvrácený zabiják (Robert Patrick)! A tak Tritonovi nezbývá než se vrhnout znovu do boje. Aby se mu podařilo jeho ženu zachránit, musí použít svou nejnebezpečnější zbraň – totiž sebe samotného! (oficiální text distributora)

biergof

Akčňák ve stylu Komanda. Skvěle sem se bavil, hora slavů každýho stříská a pak zabije, všechno vybuchuje a do toho pár orginálních hlášek ( "on je jak terminátor" nebo historka o letním táboru, bonbónech a honimírovi:)) ) No a najednou jsou všichni mrtvý a titulky. Víc sem nečekal, naopak sem byl příjemně překvapnej, film rozhodně nevypadá levně a opět kroutím hlavou nad hodnocením a názory některých z vás. ()

DEMON

Je to skor niekde medzi 2 a 3 hviezdickami, ale mam pocit, ze v poslednej dobe davam skor nizke hodnotenia, tak som si povedal, ze teraz trosku malo prihodim a miesto dobrych 2 dam slabe 3 hviezdicky. Na jedno pozretie sa to da, len od toho ozaj netreba nic cakat. ()

john.h

Objektivně by si toto béčko zasloužilo dvě hvězdičky. Z přítomnosti Roberta Patricka ale Voják vytřískal maximum a neváhal s ním na scéně použít několikrát narážku na Terminátora (hláška o terminátorovi, Patrick v kamionu, ženská, která ukořistí kamion s hláškou I like your truck, bitka v rozžhaveným prostředí). Vůbec celý film se bral dost s nadhledem, nehrál si na něco co není a těch narážek na akční filmy bylo mnohem víc než jen na Terminátora. Napadá mě například moment jako vystřižený z Predátora, kde byl dokonce okopírovaný predátorský hudební motiv. Jednou se tu vlastně objevil i hudební motiv podobný tomu z Terminátora a zrovna v bitce s Patrickem. Pak si tu dělali srandu ze Scarface, jedna scéna vypadala jako z Heatu, některé motivy připomínají Komando (jedna ze záporných postav se dokonce jmenuje Benett). Zkrátka je znát, že to natáčel někdo, kdo má akční filmy rád a chce jim udělat jakousi poctu. ()

Maniik88

Ja mám rád akčné filmy, mám rád silných drsných hrdinov, sám chodím do posilky, ale Cena nevie hrať absolútne (narozdiel od The Rocka), scény na pousmiatie, nič moc príbeh, zápletka a také tie klasické veci, ktoré film zvykne mať. Hviezdičku dávam len za skvelého terminátora Roberta Patricka, ktorý by si zaslúžil hrať v lepších filmoch. ()

playboy_05

průměrná podívaná s nemotorným, ale celkem sympatickým Cenou...Robert Patrick jako záporák na jedničku a ta stopáž je na tenhle typ filmu ideální...neurazí, pobaví ()

Shitonit

Zabít koho ? Asi nejlíp zabít všechny :-) nějak tak se to honilo v kebuli scénáristovi tohoto. Prima béčko, který si nehraje na nic než na polovyvražďovák, takovej ten film, co se sleduje jedním okem při blábolu s kámošema, a i tak to bohatě stačí k uspokojení poloopilého divouše. ()

Sir Ludvig

Porovnávanie tohoto snímku s Komandom je na mieste. Oba príbehy majú zhodné premisy, smerovanie, rozuzlenie, tak i formu rozprávania. Líšia sa najmä dobou vzniku a niektorými ďalšími, najmä kvalitatívnymi prvkami. Hlavný hrdina je nezničiteľný tupec a charizmatickému Arniemu nesiaha ani po podrážky jeho čiernych rozkopávačiek. Poďme si spomenúť nejaké klady. Sú dva. Do deja je pochopiteľne zakomponovaná veľká kopa akčných scén a na väčšinu sa veľmi dobre pozerá. A je tu Robert Patrick bez hanby a v skoro životnej forme. Skonštatujme , že scény akčné a tie v ktorých je Robert Patrick (väčšinou prienik) sú vnímaniu lahodiace. Zbytok je neuveriteľný kŕč. Kult sa nekoná. ()

vlKousek

Pomoc...nesmrtelnej maník, ohořelej záporák na konci, co vstane z mrtvých, ach jo, natoče už zase nějaký pořádkný akční film, u kterého bych se nesmál.... ()

kolik27 odpad!

No tak nevim co timhle "filmem" režie jako zkoušela, ale tragičtější provedení tohoto scénáře sem snad neviděl ... Na začátku filmu je docela i zajímavý scénář, ale to je asi vše ta 15-ti minutovka ! Nejdříve uvidíte nadopovaného hrdinu steroidama jak si jede policejním autem bez předního skla a ofinka se mu ani nehne ... Ale budiž stane se. Poté výbuch benzíny jak v kobře 11 a on přežije aniž by byl byť jen trošku zraněný, ale jakš takš si řeknete to jim ulítlo. Potom co předvede s autem které technicky neni možné stát, natož jet. Následuje další výbuch a to už ani neni kobra nýbrž Hirošima ... No a jestli si řikáte že nic přehnanýho, tak u závěru už si klepete na čelo, jelikož už i manželka pana nesmrtelného je jak z gumy ... A jinak efekty budiž na oko, ale domyšlenost tam někdy až nechutně chybí a pro mě tenhle film nestojí ani za půl hvězdy ... P.S.: Mr lima s tou posunkovou scenou pravda ale jinak výkon nic moc :-) ()

Crupier odpad!

Myslím si, že škoda slov. Film naprosto mimo realitu. Hora steroidů ničící gangstery, kteří mu unesli ženu. Takových úderů pěstí, hasičákem, kdoví čím ještě a on nic. Ani kapička krve nebo podlitina, nic. A nesmrtelný Robert Patrick, který je spálen a kdoví co ještě a furt je ready na to škrtit Johna Cena. Prostě absoutní nesmysl. ()

fordhont

Jejda, jejda. Zajímalo mě, jak to chce wrestler John Cena rozjet ve filmu. Čekal jsem akci a ze začátku to kromě hned první scény vypadalo ještě celkem slušně, ale závěrečná přehlídka výbuchů ukázala, jak "kvalitní" film chtěl někdo natočit. Dalo se to, ale chtělo by to trochu víc rozumu a míň akčních klišé. Občas se našel i nějaký ten vtípek, ať už povedený nebo ne. ..."Ten chlap je snad terminátor." :-)Robert Patrick ()

Elegnor

Jak starý segalovky :) V průměru sice dost málo akce, ale už po prvním záběru mi bylo jasný, že se mi to bude líbit.. A taky jo.. Prostě jeden z těch špatně ale zábavně udělanejch filmů.. Skoro pět hvězd, ale za ty dlouhý prodlevy mezí akcí musím holt jednu ubrat, to mě prostě zamrzelo.. ()

Fearoth

Obyčejný akční film bez nějakého nápadu, ale i přez to mě celkem příjemně překvapily jak efekty, tak výborný záporák Robert Patrick. Je tu ooodně přehnaných scén... hlavně ta první, kdy na něj klasicky nabíhají desítky nepřátel a on je jednoho po druhém likviduje, ale i tak je to pro mě jeden z lepších akčních filmů. ()

sovereign

Fuu, vyzera to ako navrat k besnym akcnym filmom 80-tych rokov na styl Comanda, ktore som ako mlady chalan zral aj s navijakom, takze nie je vobec na skodu, ak sa niekto v dnesnych casoch snazi vyplnit "dopyt" v tomto smere, ale napriek tomu som sa na Vojaka nedokazal divat s nadhladom... Kazdopadne ma film nenudil a pri uprimnom vyznani urasteneho cernocha - gangstra o taborovom veducom, ktory mu ponukol najprv "priatelstvo" a neskor, no ehm... som sa sulal od smiechu po zemi... ()

Marcus.das

"jmenoval se Tim, ale chtel abychom mu rikali Johny honimir..." jedina hlaska z celeho filmu, ktera aspon za neco stala. Jinak po shlednuti tohohle zastavam nazor, ze wrestler patri do filmu asi tak, jako pstros do kurniku. Cely dej mi prisel pekne trapny a americky ohrany, akcni sceny pusobily spis komicky nez akcne... Fajn byly zpomalene zabery a Kelly Carlson...jen kuli tomu 2* ()