Rowena je investigativní novinářka, která své články vydává pod pseudonymem David Shane. Několik měsíců pracovala na reportáži, která měla odhalit homosexualitu jednoho senátora, který bojuje právě proti homosexuálům. Její článek byl ale zastaven, takže Rowena dává v opilosti výpověď a jede domů. V metru narazí na kamarádku z dětství, která se jí svěří s tím, že se po internetu seznámila s Harrisonem Hillem, který je velmi bohatý, známý a ženatý. Harrison a Grace spolu udržovali milenecký poměr, ale on se jí náhle začal vyhýbat. Grace chce, aby o tom Rowena napsala. Po několika dnech Rowena zjistí, že někdo Grace zabil a snažil se její tělo schovat v řece. Grace byla dokonce těhotná. Rowena se tedy rozhodne dokázat, že Grace zabil Hill. Roweně jako vždy pomáhá její kamarád Miles, který je odborníkem na počítače a umí zjistit úplně všechno. Miles Rowenu miluje, ale ona nic netuší. Rowena se nechá zaměstnat u Hilla ve společnosti a tam se jí podaří dostat se k němu blíž, dokonce spolu naváží milostný poměr. Rowena si s ním píše i na online seznamce, kde se seznámil s Grace. Rowena na seznamce předstírá, že je bývalá stážistka, která s Hillem spala. Hill ale nakonec zjistí, že ho Rowena sleduje a myslí si, že jde o průmyslovou špionáž. Hill tedy s Rowenou skončil, ale to je problém, protože se mu Rowena nedostala do počítače a chybí jí důkazy o jeho emailové korespondenci s Grace. Miles to tedy zkusí sám a zkouší se dostat Hillovi do počítače, ale Hill je velmi opatrný... (TV Prima)

Crawler-D

Nebýt zbytečně vykonstruovaného finále, kterým se tvůrci sice snaží dokázat svoji převahu nad divákem, ale alespoň sedne k mottu filmu, a unylého Bruce Willise, užijete si po dlouhé době herecký výkon Halle Berry a Giovanni Ribise, který by zase jednou mohl zkusit trochu jinou roli. Za zmínku ale rozhodně stojí naprosto fascinují titulky, které by se skvěle hodily do Aronofskyho Fontány. ()

Wormboy

Film ako taky na mna posobil dojmom nafuknutej bubliny, ktora sa hra na nieco, na co absolutne nema a to v ziadnom smere. Halle Berry som nikdy nepovazoval za dobru herecku a nepovazujem ju ani teraz. Bruce Willis no comment a teda jedina osoba, ktora tam robi co sa da, je osvedceny a spolahlivy Ribisi. Postavy s ich vyumelkovanymi tajomstvami a ich konanim su skor smiesne, vnutorny naboj funguje ako tak len, ked je na scene spominany Ribisi. No a ten zaver??? Zostala mi len hlava na krutenie. A to som teraz celkom zhovievavy, pretoze ked som film dopozeral, chcel som napisat len: "Zle,zle, zle,.....ultraidiotska zhovadilost." ()

necisty

Halle, Bruce a dokonce i Giovanni v pohodičce. Chvilkami napínavé jak guma na spoďárách, ale chvilkami nelogické... Proč radši nevypne monitor? Režie by se také dala pochválit, ale příšerně mě štvaly časté přechody z temných scén do zářivých bílých. Každopádně závěr super, překvapil. ()

MzK

Podprůměrné krimi. Thriller to ani moc nebyl, děj se vláčel pomalu, závěr byl rychlý, překvapivý a otevřený. Chjo, myslel jsem, že herecká dvojkce Halle Berry a Bruce Willis předvedou víc nervy drásajících scén, ale nějak to bylo nemastné, neslané. ** ()

PROCESOR

Celkem to šlo. Hraní na kočku a myš, kde se neví, kdo je kdo. Nebo ví, aspoň ze začátku se tak tváří...Hraní si s identitou a anonymní "neškodný" chatování. Že doopravdy nezná ani svého nejbližšího kolegu není překvápko. Ženský rádi slepičí a chlapi se snaží zase tvářit tajemně..I když je pravda, že s někým v práci dělám třeba skoro 20x let a zároveň ho pořádně neznám a neznepokojuje mě to. Jako základy samozřejmě jo, ale abych se pídil po detailech to ne. Prostě to mám tak nastavený, asi jako většina chlapu. Soukromý by si lidi měli chránit. ()

dr.fish

Několik dějových zvratů posouvá sice film mírně nad průměr, ale celkově to za moc nestojí. Mohl bych žít, kdybych tenhle film neviděl. A brzy na to i zapomenu.... ()

SeanLSD

Film, ktorý mi dal spomenúť na ďaleko horšiu FARBU NOCI. Willlis v civilnej úlohe poteší, ale v záporných je smiešny, Berry a Ribisi odviedli svoj nadštandard. Ďaleko viac som si užil kancelárske prostredie špičkových novinárov a luxusnej reklamnej agentúry s výbornými dialógmi a klebetnou, sexuálne dráždivou promiskuitnou atmosférou, než akési predpísané thrillerové zvraty, ktorých už bolo toľko, že nielenže ma nezdvihnú zo sedačky ale neprinútia ma ani zdvihnúť obočie... ___ "Ukáž mi krásnu ženu a ja ti ukážem chlapa, čo ju nechce šukať." ()

sir-dave

Moc erotické to není, jak se z plakátu a názvu může zdát. Jako thriller se to tváří hlavně na začátku a na plném konci. Zbytek je drama mezi fakt sexy Halle Berry a charismatickým Willisem, kterým přicmrnduje Giovanni Ribisi. ()

Triple H

Priznám sa, že som to nepozeral s plným sústredením, ale ten úžasný twist na záver mi prišiel sakra od veci. Zdá sa mi to, alebo tým predchádzajúci dej získal poriadne diery v logike (o pravdepodobnosti a chovaní postáv ani nehovoriac)? Celá zápletka, aj dej sú ním v podstate hodené do koša a postava Halle Berry je súdiac podľa konca zrejme génius až absurdných rozmerov. Záverečná polopatistická vysvetľovačka bola podaná tak blbo, že tento zvrat scenáristovi asi nikto nezožral a bola aj dosť smiešna (vysvetľuje sa v kuchyni, na gauči, ráno zase v kuchyni- WTF??!!). Načo sa Willis a Berry (ktorá bola inak celkom slušná) zahadzujú v niečom takomto nechápem. A Ribisi si zas zahral nejakého pošahanca- ten teda ale má v Hollywoode škatuľku. :-) Chudák. ()

Mr.Bulanek

Pohodovy film, sympaticti herci a vykony, ale ten konec byl moc prekombinovany 2 1/2 * vyjimecne jsem se dival na dabovane nechapu proc prekladali Victoria Secret jako Viktoriino Tajemstvi, pokud vim tak to je obchodi znacka a ty by se nemely prekladat nebo snad jo? ()

2mig1

willis nevyužitej, ribisi zneužitej a mezi tím proplouvá mdlá berry... "šok" zvrat v závěru vynucenej..... zkrátka nuda ()

lennyd

Rowena Price (Halle Berry) zjistí, že za vraždu její kamarádky je zodpovědný Harrison Hill (Bruce Will), bohatý podnikatel a majitel reklamní agentury. Jako správná novinářka se nechá u Hilla zaměstnat, aby obstarala potřebné důkazy. Navíc pod druhou identitou zkouší Hilla svést na internetovém chatu. Za pomoci svého kamaráda Milese (Giovanni Ribisi) přichází pomalu všemu na kloub. Ale není všechno úplně jinak ? ... Co tohleto mělo být? Film, ve kterém hrají Halle Berry, Bruce Willis a Giovanni Ribisi a taková sra*ka ? Zápletka je tak na úrovni béčkového 8mm 2. Sice se všichni tři snaží vytáhnout film výše, ale kde nic není, ani čert nebere. Alespoň na Halle Berry se dobře dívá, a Giovanni Ribisi je jako šílenec docela cool (nakonec tyhle role mu vždycky šly - vzpomeňte na Postmana) :) Místo Bruce Willise by zde mohl být naprosto kdokoliv jiný, Harrison Hill nemá s Willisem nic společného. Jediné co film trochu zvedá z hlubin odpadu je jen posledních 10 minut ... ()

asirtes

Brucík si opať raz zatrilleroval a na svete je opať zaujímavá snôžka nezmyslov, ktoré dokonca dávajú občas nejaký ten zmysel. Ale samozrejme hlavné je, že si veľmi distingvovaným a bezpečným spôsobom poklátil s Hale Berry. Niet nad bezpečný keks. ()

Beky

Šílená zhovadilost!! Tvůrci si museli myslet že točí pro imbecily!! Verdikt: Skvělé obsazení nepomůže, když ani herec nic nezmůže!! ()

venison

Až na velkou překombinovanost mi tenhle odlehčený thriller více než sedl.. Kombinace herců Bruce Willis a Giovanni Ribisi byla dobrá kombinace a Halle Berry to taky hrálo dobře ;-) Pravdou je, že má pomalejší tempo, ale nic akčního tu slíbeno nebylo, tak moc nechápu podprůměrné hodnocení.. ()

Bobik9

Pro mě nečekaně slabé a nudné. Bez atmosféry, bez pořádně se rozvíjejícího děje. Nejdříve to začíná třeba 20 minut a myslíte si, že to bude ok. Potom se hodinu neděje vlastně nic. Vůbec nikam se příběh neposouvá. A pak přijde krátké konečně rozuzlení, které ovšem není tak šokojící, jak si o sobě myslí. Bruce Willis není špatný, ale nemá tady velkou roli. Halle Berry je otravná a nesympatická v tomto filmu. Jen Giovanni Ribisi je solidním pozitivem. ()

PetrPan2

Natočit erotický thriller bez toho aby se v něm kdokoliv svlékl je stejně hloupé jako natočit detektivku ve které nedojde ke zločinu. Halle i po čtyřicítce vypadá skvěle, ale přeci jen sou filmy kde své přednosti dokázala lépe prodat. Konec je v celku zajímavý, ale já bych nenechal Ribisiho zapíchnout, lepší kdyby bylo kdyby dostal to co chce a z oběti ze které se vyklubal vrah by se tak znovu stala oběť a kruh by byl uzavřen... a rozhodně by to bylo pravděpodobnější než zamaskovat několik vražd. ()