Jednoho dne Horton zaslechne vzlykání o pomoc, které k jeho překvapení vychází z prachového smítka poletujícího vzduchem. Horton brzy zjišťuje, že smítko je domovem Kdosic, městečka obývaného malinkými obyvateli s velikými problémy. Je na Hortonovi, aby překonal všechny nástrahy džungle a své nové kamarády ochránil. (Magic Box)

C0r0ner

Mně se tahle pohádka moc líbila, na rozdíl od ostatních, zdá se. Za prvé to má velmi jednoduchý, ale zato chytlavý děj. Za druhé je to v českém dabingu paráda (Zdeněk Svěrák). Za třetí to má poměrně nezvyklý styl vyprávění příběhu. A za čtvrté jsou tam dost velké emoce. Takže nadprůměrná spokojenost. 90% ()

zette

Vicemene nahodou jsem videl tento animovany film a musim rict, ze jsem se fakt nudil. Nechapu, jak tohle se muze detem libit?! Od jinych dnesnich animaku neni nijak zvlast povedena ani animace. Naslo se zde ale nekolik pozitivnich mist ( prechod slona pres most, probehnuti pres bambusy ), postav ( pankac a hlavne syn starosty, ten byl skutecne genialni! ) nebo situaci ( prace slona s usima, starosta u zubare a nasledne pak jeho ruka ). Tim bych ale skoncil. Videl jsem nadabovanou verzi a musim rict, ze me velmi nastval rusky prizvuk supa ( po klokanovi nejzapornejsi postava ), to musime od mala detem tlouct do hlavy, ze nekdo, kdo nema cesky prizvuk ( ale vychodni ) je ten spatny, zlocinec atd? Bych se stydel! ()

Wormboy

Pre mna velmi mile prekvapenie, za ktore moze najma vynikajuci povodny dabing a celkova odlahcenost snimku a ano, Powellova hudba. Vtipy v podstate funguju, Horton je srandovny, pribeh ako taky nie je zly a za cely cas som sa absolutne nenudil a to je na nepixarovsku rozpravku teda naozaj dost. 3,5/5* ()

Andre3000

Prostě klasika. Je tam několik vtipných scének, zajímavý příběh...halvně by mě zajímalo kdo vymyslel ten námět :-) A délka, ta mi taky vyhovovala, takže no problem. ()

pufina

S velkou lítostí dávám animáku tak nízké hodnocení, ale v tomto případě to ani jinak nejde. Příběh sám o sobě mě prakticky vůbec nebavil, možná kdyby se snažili ho podat jinak, pak možná.. Ale ,,Kdosice" a i ti maličtí ,,Kdovíci" mi nepřišli nijak zajímavý, vlastně i sám Horton mě moc nebavil.. Každopádně opice byly krásné a ta malá chlupatá koule (netušim, co to bylo) byla skvělá a nejlepší moment byl: ,,V mém světě jedí duhu a kadí motýlky." ()

Eviator

Klasická vyprávěcí pohádka, kde i jeden hlas znamená mnoho. Jen škoda, že už sem vyrostl z dětství a nedokázal se smát všemu, co by jako mělo být vtipné. Za to jsem ocenil nádhernou hudbu Johna Powella. Viděno na zlinfestu 2008. ()

emo

Jeden z najslabších animákov roku, ktorý je pozerateľný (a hlavne dopozerateľný) len pre tích najmenších. V originálnom znení je to trošku znesitelnejšie, ale aj tak sa to nechytá konkurenciu - Wall E, Kung Fu Panda, ba dokonca ani na Madagascar 2. ()

TomPrusik1

Podprůměrný animovaný film s retardovaným slonem. Nevim co dětem na tom může přijít vtipné. Viděl jsem to jednou a naposled. ()

KajusaK

Pěkná animace, příběh je slabší..Shrekovi, době ledové atd se to nerovná, ale nebylo to uplně špatné, zakončení bylo pěkné, napínavé, i pár skvělých vtípků se našlo..:D) nasávání vzduchu..4* slabší.. ()

majo25

Sympatický animák, ktorý síce nemá jeden nosný príbeh, ale dva menej výrazné. To mi však vôbec nevadilo. Vtipná animácia a postavičky je to, čo ma dostávalo. Viackrát som sa nahlas rehotal, a to sa mi nestáva ani u povedzme že renomovanejších kúskov. Naviac, sa mi páčili nápády, ktorými je animák prešpikovaný (vynikajúca bola paródia na anime). Akurát tie recitáty mi prišli zbytočné, ale aspoň sa tu nespievalo. ()

Radiq

Postavičky nebyly vůbec sympatické ani zábavné a moc mě teda nerozesmály. Ti v džungli ještě šli, ale ti obyvatelé toho minisvěta, to bylo neštěstí. Zachraňuje to jenon old-skoolovej sup Vlad, kterej na to měl jak ksicht, tak pohyby. Humor ale hrozně pro děcka, pro americký děcka. ()

tom88

Priemerný animák po všetkých stránkach, tvorcovia si odviedli svoj štandard. Animácia celkom fajn, príbeh sa dal zniesť, ale nič nadpriemerné. Vtipu nie je až tak veľa, ale pár momentov bolo podarených. Škoda Carreyho času, mohol namiesto toho natočiť poriadnu komédiu, tak isto Steve Carell. 60% ()

Dokonalý trik Carreyho a Carella

Dokonalý trik Carreyho a Carella