Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dexter si uvědomí, že neuváženě ukryl důležitý důkaz na nesprávném místě, a že by tak mohl svět spatřit i jeho odvrácenou tvář. Zároveň pomáhá vyšetřovat nové vraždy, které má podle agenta Lundyho na svědomí Trinity. (HBO Europe)

Recenze (4)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Ani druhá epizoda čtvrté série mi nepřinesla zklamání. Kromě toho, že tvůrci pěkně zkoušeli Dexterovy nervy, rozjelo se slušně i vyšetřování obou hlavních případů a dostatek prostoru dostaly i různé mezilidské vztahy. Jo, jo, tahle řada mě velmi bavila i před lety a zatím se nic nezměnilo. ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Ústredný prípad sa príliš ďaleko nedostal, takže Lithgow toho ešte veľa nepredviedol. Zato Dexter má skutočne čo robiť, jeho snaživé hľadanie tela svojej obete je presne zo súdku plného čierneho humoru. No a najlepšia radosť je škodoradosť, takže čím je nervóznejší, tým sa divák viac baví. Nakoniec všetko dobre skončí a tak môže Trinity už znova vraždiť, Dexter bude mať na neho dostatok času. Len keby sa chudák mohol občas lepšie vyspať... ()

Reklama

hrumsrt 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Není toho na Dexe příliš? Když vám do dvojího života zasáhne ještě dítě, tak ani Red Bull situaci nezachrání. Lundy dodává to správné napětí. Nemůžu se dočkat, co nám Trinity ještě ukáže! ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama