Dexter má konečně pocit, že porozuměl monstru jménem Trinity. Jenže pak se ztratí desetiletý chlapec a Dexter náhle pochybuje o všem, co se do té doby naučil. Cody je donucen hájit jednu z Dexterových lží a Masuka se nedokáže přimět, aby přiznal, čeho byl na Den díkůvzdání svědkem. (HBO Europe)

Anderton

Odkrylo sa všetko pozadie Trinityho a to, že jeho prezývka je vlastne nepresná, považujem za ďalší čiernohumorný vtípek tvorcov. No a ten pocit, že všetko viete, ale kolegom to povedať nechcete, pretože chcete zobrať situáciu (a spravodlivosť) do vlastných rúk, musí byť veľmi skľučujúci. Osobne si pri pokecoch na oddelení predstavujem, že to Dexter na všetkých vybalí a všetci budú čumieť ako teliatka. ()

Necrotongue

Jak už jsem si u epizod čtvrté sezóny zvykl, nehrozila ani tentokrát nuda nebo umělé, bezobsažné natahování děje. Příběh měl znovu velmi slušné tempo i skvělou atmosféru, a přestože jsem díl neviděl poprvé, užil jsem si slušnou porci kvalitně vystavěného napětí. ()

topi80

Těžko říci, jakou má Dexter bilanci u karmy, ale jestliže poslední vražda byla poněkud problematická, nebude od věci zkusit zachránit unesené dítě, aneb výlet do dalších komor Trinityho pošahanosti. ()