Raimok

Film o největší osobní tragédii, jaká člověka může potkat. Sandlerův výkon byl úžasnej a film díky silnymu tématu dojemnej. Přivítal bych ale svižnější tempo... ()

Hepy13

Vždy když nějaký z typických komediálních herců předvede něco jako zde Adam Sandler (nebo třeba tenkrát Jim Carrey v Thruman Show). Tak je to vždy takové hezké překvapení s pohlazením na duši pro filmového diváka, který čeká zase nějaké ty ksichty a blbiny. ()

Ulrich

To, že Sandler umí i hrát, se ví minimálně od Punch Drunk Love. Je možná trochu škoda, že ve svém vážém herectví nezkusí i jinou polohu, než roli "podivína, co občas něco rozmlátí" Nicméně film mě dojal. Takovým tím způsobem, že se člověk necítí být znásilněný Hollywoodem, a to i když téma 11. září by k tomu dost nabádalo. ()

blazenka

Váhám mezi 4 a 5-ti *.1. mám ráda Adama Sandlera v jeho komediálních rolích, ale to, co předvedl v Reign Over Me mě dostalo na kolena a rozhodně ho od této doby nebudu řadit mezi ryze komediální herce. Působivé drama se vším všudy. Roli Charlieho zvládl Sandler bravurně a rozhodně je to jedna z jeho životních rolí. Přestože film je drama, neztrácí komediální prvky, takže tíhu dramatu trochu odlehčuje, což je jen a jen dobře. Sandlere, jen tak dál. U mě 90%. ()

isla

Dlho sa uz netocia poctive filmy.preto ma vzdy prekvapi,ked jeden najdem.adama som mala az doteraz zafixovaneho ako uzvatlaneho amika,ktory sa snazi vystruhat nejaky ten vtip a sice ten typ,ktory neznasam.tu bol uzasny.dokazal,ze na to aby nieco zahral, nepotrebuje gumeny ksicht, len trochu citu.svojej postave vtiskol nieco,co som necakala.strhanost psychicky rozlozeneho cloveka...cloveka,ktory chodi v kruhoch a mysli si,ze stoji. ()

modista

Don Cheadle vykreslil postavu, která na mne zapůsobila svoji noblesou, mít takovéto "jinobarevné" spoluobčany a nebyl by sebemenší problém... ()

Jabro

Film od kterého jsem moc nečekal a vyklubal se z něj jeden z nejdojemnějších filmů jaké jsem kdy viděl! Hltal jsem kažé slovo! Adam Sandler se u mě tímto filmem vyhoupl mezi holywoodskou elitu... ()

TheTrox

Osobně nechápu co bych mohl tomuto filmu vytknout. To co bych mohl pochválit... tak toho je opravdu mnoho, myslím si, že toto je nejlepší role Adama Sandlera kterou jsem viděl. Ze záčátku se mi film zdál podivný a nudný avšak konec filmu předčil všechny moje očekávání. Já dávam bez rozmyšlení 5*Celkové hodnocení: 90% ()

rgrohol

Hodně smutné vyprávění o chlápkovi, který ztratil vše a trochu mu to vlezlo na mozek. Adam Sandler ukazuje, že mu jdou i dramatické role a nebýt některých nudných scén, mohlo to být i na plný počet. Takhle ale hodně silné 4*. ()

Matli

Zajímavý filmeček, ale ne natolik aby mě vzal za srdce, což bych od něj očekával. Dobrý výkon od Sandlera, ale měl by raději zůstat u role komiků. 35% ()

Voloda737

To, že je Don Cheadle dobrý herec som vedel už dávnejšie, ale ani by ma nenapadlo, že Adam Sandler bude vedieť zahrať takúto zložitú rolu. Jeho výkon je proste fantastický keď predtým mal samé komediálne a romantické úlohy. Udalosť z 11-09-01 ma už pomali začala "obťažovať" - jednoducho bolo toho všade privela, ale tu je táto smutná udalosť zapracovaná do príbehu velmi príjemnou formou z pohladu jednotlivca a nie celého národa. Tento film by som zaradil do kategórie "pekné" filmy, z ktorých si človek môže zobrať ponaučenie do budúcnosti. Jednoducho človek nie je nikdy stratený, ak má okolo seba tých správnych priatelov a ludí, ktorý sú ochotný pomôcť človeku v núdzi. Ďakujem pán Sandler ()

Trešlson

Filmy, které se, ať už přímo nebo nepřímo, týkají 11.09.2001, jsem víděl pouze tři. Tento, World Trade Center a Unit 93 a musím říct, že tenhle se mi z těchto tří líbil zdaleka nejvíce. Krásný příběh přátelství, kterému věřím úplně vše. Sandlera jsem v lepší herecké formě ještě v žádném filmu neviděl, Cheadle hraje standartně (což neznamená nijak hůře nebo špatně), jediné, co mi trošilinku vadilo, byla Liv Tyler (kdyz jsem ji v tomto filmu zahledl poprve, zauvazoval jsem nad "pouhymi" ctyrmi hvezdami), ale toto zklamani mi bylo vynahrazeno měrou více než vrchovatou, a sice postavou soudce Donalda Sutherlanda. Ja kdybych byl na miste pana pravnika a soudce v podani Donalda Sutherlanda mi rekl: "Shut up", asi bych radsi vyskocil z okna... ()

Mosin

Tu je vidieť, že pre komika Sandlerovho formátu nie je žiaden problém strihnúť si maximálne dramatickú úlohu. Nikto by to nezahral lepšie a jeho výkon sa rovná tomu čo Carrey predviedol v Truman Show (taktiež po skoro výhradne komediálnych postavách). Rozplakal ma rovnako ako vtedy Jim. Film je to ohromne krásny a neviem si predstaviť lepší spôsob ako preniesť dopad tragédie 11.9. na plátno. ()

Amplifier

Film o katastrofe z 11. zaří z trošku jiného pohledu .... i když nejsem příliš zvyklí na Sandlera v dramatech tak to podle mě zvládl na výbornou 80% ()