blackout

Zkraceni stopaze by filmu prospelo, nektere pasaze jako by mi tam nezapadaly a narusovali celistvost celeho pribehu, ktery i kdyz nikam nevede, tak podle mne zadnou pointu nepotrebuje. Kazdy si najde neco, protoze kazdy v zivote nekoho nebo neco ztratil. Chvili jsem nevedel, jestli se mam smat nebo brecet. Don Cheadle vyborne a Adam se behem sve herecke kariery pretvari z komika v herce, jemuz charakterni postavy zacinam i verit :-). Nevystrihl sice excelentniho autistu Raymonda jako Dustin v Rain manovi, ale kdybych pouzil jeho slovnik: Koule to melo. ()

Mainer

Takhle mám Sandlera rád- ve vážný roli, ne věčně roztlemenýho… A Don Cheadle- marno mluvit, par excellence, jako to už ukázal v HOTEL RWANDA a CRASH. Na scénu jak umřel černému zubařovi táta asi nezapomenu… ()

david666

perfektní Don Cheadle a ještě lepší Adam Sandler v (pro něj) velmi netypické roli. Takovou postavu jsem vůbec nečekal, že dovede zahrát. Skvělý film, kde vítězí přátelství. Dále je zajímavé začlenění 11.9.01 do děje. Člověk si uvědomí, že takhle nějak se lidé vyrovnávají se ztrátou - Sandler mi byl sympatický a plně jsem ho chápal. Původně jsem chtěl dát nižší hodnocení. Ale po dvou dnech ve mě film "uzrál" a já nemohu dát jinak než za *****. Jeden z nejemocionálnějších filmů, co jsem letos viděl. ()

morricone

Adam Sandler mě opravdu velmi mile překvapil .Do ted jsem jej vnímal pouze jako herce který hraje se svou partičkou Steve Buscemi,Rob Schneider atd ty svý šílený komedie .Ale tady mne dostal.Tempo filmu je spíše komornější ale o to silnější je emocemi nabité finále .Jen bych to o něco zkrátil .. ()

padress

Po zhliadnutí toho diela som dlho uvažoval, kým som napísal tento príspevok. Prvá vec je ze celý film bol o citoch a o živote človeka, ktorému ,,uhorela,, celá rodina v lietadle, dokonca aj pes. Tiež opisuje niečo ako strednú krízu v normálnej rodine, čím ukázali realitu, že žiadná rodina neni normálna a úplne OK. Tragédia Charlieho v podstate napravila situáciu v rodine Alana. Reálne je to dosť a určite to musí dostať pomenovanie dráma. Druhá vec je, že herecký výkon bol dokonalý, poznal som Sandlera zatiaľ iba v komédiach, a neveril som, že niečo také dokáže(milé prekvapenie). Ale celkovo si myslím, že normálny človek tomu nemôže vôbec pochopiť, také sa musí zažiť. Preto podľa mňa je tento film určený pre 30+ vek. Mladší to nemajú šancu pochopiť. ()

Nashy

Další skvělá Sandlerovka. Na Adama jsme zvyklí z vtipných rodinných komedií. Ale tohle je naprosto z jiného soudku. Nemyslela jsme si, že by svoji roli mohla zahrát takhle výborně. Hodně emocionální drama. Skvělé, výborné, ůžasné. ()

Stefanoo

skvělé, po hereckém konzertu obou hlavní protagonistů a velice silném omočním zážitku musím zapomenout na drobné nedostatky které film má a dát plný počet hvězdiček... ()

kanalek

Do tohodle filmu jsem šel s tím, že to asi bude celkem dobrý.Říkal jsem si ale: Kurva, hraje tam přece Sandler.To nemůže dopadnout dobře.Jenže to co se stalo jsem opravdu nečekal.Film mě sestřelil z koně takovou sílou, že jsem prolítnul z obýváku oknem na ulici.Tohle je neuvěřitelný, zahravá si to s vašima emocema jak se mu zachce, chvilku se smějete, chvilku se vám chce brečet.Nedá se to udržet a ovládnout.Absolutně mě to dostalo a rozdejchávám to na záchodě,v koupelně, v kuchyni, všude.Sandler se pro mě stal totálním mistrem svého řemesla a nechápu jeho obsazování do trapnejch béčkovejch komedií.No nic, jdu si nalejt něco k pití a přemejšlet o tomhle filmu. ()

kedluben

a zase a zase. člověk je plnej předsudků. adam sandler? proboha! ale on je opravdu dobrý herec! navíc ve velmi dobrém filmu. pomalé mi to nepřipadalo, naopak. konec, kdy volá manželce pan doktor a řikaj si jak se milujou... to tu být nemuselo. ale jinak podle mě vše bylo na svém místě. a jestli to bylo uvěřitelné? o to tu nešlo. a pozor: několikrát jsem neměl slzy na krajíčku, ale na tvářích!! ....ale jinak je to jinejch pět hvězdiček než třeba stalker. to zas jo. ()

Ajay

Pěkný, chvílema pěkně depresivní drámo s excelentním výkonem Adama Sadlera, který zabloudil do žánru kde bych ho rozhodně nehledal, ale musím uznat, že přehlídnout se nedá!!! ()

john986

byl sem zvedavej, jestli se po tomhle filmu muj nazor na Adama Sandlera zmeni, kdyz je tenhle film vychvalovanej do nebes... bohuzel ne. Bylo tam par silnych scen, ale jako celek nic moc ()

Honzad007

Reign Over Me se Sandler definitivně zařadil na seznam schopných a extrémně univerzálních herců, protože tady překvapil na plné čáře a šokoval uvěřitelností, lidskotí a percizností výkonu Charlie Finemana. A přestože mu Cheadle slušně sekunduje, celý film byl pro mě hlavně velkým zklamáním s nevyužitým potenciálem, dost pomalým tempem bez tlaku vpřed, kdy se od začátku až ke konci téměř neposuneme, mimo vylití srdíčka v křesílku před psychologickou ordinací. A to je dost velká škoda. ()

Kada80

Tenhle snímek mi ležel doma snad přes rok! Proč? Prostě jsem pořád nevěřil Sandlerovi,že by mohl něco podobnýho zahrát.No a kdo by to do Sandlera řekl?Podle zdejších komentářů evidentně nikdo. Já osobně jsem v šoku z toho co v tomhle filmu předvedl. Příběh sám o sobě nemá chybku. Je silnej,tajemnej a emotivní a potěší snad všechny diváky.Mě jednoznačně překvapil. 85% ()

p3tulko

Už dávno ma tak nechytil za srdce film ako tento. Emocionálna lahôdka o skutočnom priateľstve dvoch bývalých spolužiakov a spolubývajúcich z intráku. V tejto snímke sa u mňa Sandlar blysol ako pán herec z veľkým P. Bravúrne stvárnil postavu tak kruto postihnutú a skúšanú osudom. Nehodu, ktorá ho postihla si asi málo kto vie predstaviť no zrejme by to každému zamávalo psychikou. Hodnotím plným počtom a nieje čo vytknúť. Palec hore. ()

Callie

Nevhodný čas promítání, slunce mi svítí do oken , je lehce po dvanácté, ale hodnocení tady mě dokopalo k TV. Ještě tři hodiny po skončení mám depku jak čepici. Jdu se podívat, kde bych to stáhla, abych to viděla znova. Možná pak přidám pátou. Kdo nezažil takové stavy, nemůže chápat. Stavy, kdy si narazíte na uši sluchátka, aby mozek neslyšel vaše vlastní myšlenky. Síla. ()

saillor

Zvláštní snímek ze kterého mi nejsilněji utkvěla posmutnělá atmosféra a Adam Sandler brázdící ulice na koloběžce. Velice citlivě zpracované téma obrovské lidské ztráty, kde emoce většinu času probublávají jen kdesi pod povrchem, ale my přesto nepochybujeme, že jejich skutečnou sílu by plátno ani neuneslo. Ne bez nutného patosu a tomu se film úzkostlivě vyhýbá. O to silněji pak vyzní scény v čekárně u psycholožky a rozhovor Charlieho s rodiči manželky. Don Cheadle je v projevu umírněně civilní a skvěle tak doplňuje Sandlerovo bolestné podivínství. Volání o pomoc už by těžko mohlo být silnější. ()