Andy Samberg (Saturday Night Live) jako Rod Kimble, kaskadér s falešným knírkem a velkým snem, v této fantastické komedii tak nepředvídatelné, že nebudete věřit, co přijde dál! Rod nikdy nedopadl, aniž by si nenamlátil. Jeho rodina a přátelé si myslí, že si stále jen dělá legraci. A ke všemu jeho nevlastní otec Frank ho používá jako svůj boxovací pytel. Ale pár drobných problémů mu nemůže zabránit v největším kaskadérském kousku jeho života. Dále hrají Isla Fisher (Wedding Crashers) a Ian McShane (Shrek the Third), Pirát silnic je "neuvěřitelně zábavný od začátku do konce" a míra zábavy stoupá, když Rod vzdoruje smrti, aby vyhrál peníze, dívku a hlavně trochu respektu. (oficiální text distributora)

Torgal

Zámerom tvorcov bolo očividne natočiť debilnú komédiu. Ostali ale niekde na polceste a výsledok je tak jednoducho len debilný. Toto slovo dokonale charakterizuje postavy, scenár a koniec koncov aj spracovanie filmu. A kto sa dokáže na riadnom debilovi zasmiať, tak sa pobaví aj pri tomto snímku. 4-/10 PS: Slovenský (a český) názov filmu je mimoriadne debilný tiež a s dejom filmu nemá absolútne nič spoločné. ()

Plechpetr

Taková bejkárna. To je hrůza. Ale ty 3* si to zaslouží. Scéna kdy Rod skočí a ukazuje all right palec ve vzhuchu na kámoše, to je boží :D a když zjistí že je bez motorky. Ale jinak nic extra. ()

Kadas97

Ďalšia dobrá trapnokomédia. Hlavnou postavou je zúfalý motorkár Rod s obrovským snom presláviť sa ako veľký kaskadér. Film ťahajú výborné držkopády a trapné situácie. Dej je sprevádzaný dobre vybraným soundtrackom. 8 z 10 ()

Automaniak

Tak takhle dlouho jsem se nebavil, tlemil jsem se v jednom kuse...paráda! To je tak debilní film, až to bylo neskutečně dobrý. ()

kokes

Jo, režisérovi se asi líbil Napoleon Dynamit nebo Nacho Libre, tak se snažil natočit komedii v podobnym duchu. To ale neznamená, že když se o to snaží, že se mu to taky povede. Tohle je fakt hodně trapná komedie. Zvládl jsem asi 40 minut. ()

Markinho

Tak nevim no co napsat. Opravdu jen pár dobrých scén. Na tendle film koukejte spíš tak po 5-8 pivech. Pak se možná budete za břicho popadat. Jinak to je bída s nouzí! ()

vovarano

V poslednom čase som si pozrel viacero komédií zo športového prostredia ladených Farrelovským štýlom: Semi-pro, Comebacks ako aj Pirát silnic (ach tý distribútory) - HOT ROD, a prekvapujúco u mňa obstál najlepšie. Má jasne stanovený príbeh, "kick my step-father ass!", má originálne dialógy a pointy ale predovšetkým je naozaj vtipný... samozrejme za predpokladu že dokážete vypnúť časť mozgu a poviete si že sa idete baviť - čo by malo byť samozrejmé ak pozeráte bláznivé komédie z produkcie Willa Farrela. ()

psychoza

Úplne uletená, poriadne pritiahnutá za vlasy - pecka komédia! ;D Veľmi dobre som sa nasmiala na Rodových "kaskadérskych" kúskoch... aj na iných nehodách. Samozrejme, keďže je to strelená komédia, nemožno čakať bohatý dej alebo myšlienku, ktorá by nás chytila za srdce, avšak je tu jedno poslanie - Rod zarába peniaze pre svojho chorého nevlastného otca, aby mu mohli transplantovať srdce a aby ho on potom mohol osobne zmlátiť na smrť... stačí? ()

Ale kuš, docela jsem se zasmál. Některé vtípky jsou geniální, jen škoda že se jich tam režisér snaží dát přílíš - sám se zadupal do země. Jeho potenciál byl rozhodně větší. Kdo má rád Europe, příjde si na své. 5/10 ()

Zajija

Průměrná komedie velice trhlá, v mích očích a rozpětí zábavy to ušlo, pobavil jsem se a o to jde :-).. 60% ()

movemat

Typická crazy comedy, ktorá mňa celkom pobavila no zároveň chápem tých, ktorým príde hrozne trápna, kedže tento žáner filmov patrí k jedným z najkontroverznejších. ()

RedRose

tohle byla tak neskutecna kravovina ze mi u toho misty malem popraskaly stehy !! bavil jsem se neskutecne a ta hudba 80-tych to cele neskutecne podtrhavala !! asi to nebude pro kazdeho ale ja nemuzu jinak: 90% !! ()

Stiller a Vaughn zachraňují svět

Stiller a Vaughn zachraňují svět

05.07.2011

Osvědčené „ksichty“ z komediálního sdružení Frat Pack si spolu zahrají v akční sci-fi komedii Neighborhood Watch, která je u studia 20th Century Fox ve výrobě už od roku 2008 a za tu dobu se u ní… (více)