Příběh začíná tím, že se obyčejný chlapík, který zoufale hledá práci, začne chovat jako násilník, když se dá dohromady s vůdcem kultu, strýčkem Davem. Jejich prvním skutkem je vloupání do zábavního parku, ale zjišťují, že totéž plánuje i Taliban. Nastává chaos a Postal Dude se teď musí postavit nejen teroristům, ale také významným politickým osobnostem. (Filmbox)

Dimo

Postal je maximálně zvrhlý, mimořádně násilný, roztěkaný a scénáristicky - režijně pěkně idiotský. Ale nepohoršil, protože se našlo opravdu hodně vtipných scén, mnohé možná teda za hranicí všeobecného dobrého vkusu a snesitelnosti, nuže ale vážně jsem při sledování netrpěl. Film paroduje sám sebe a všechnu Uweho tvorbu, takže díky tomuto je film v pohodě sledovatelný, zvládnete-li vypnout mozek. Obsah filmu je v podstatě jen o zabíjení snad tisíců lidí a ta činnost není ani kryta jakoukoliv hlubší myšlnekou. Zkrátka se jen vraždí (i děti, nemluvňata a vozíčkáři), občas se přihodí hodně drzý, ostrý a pichalvý humor, nějaký ten dobrý, pak špatný vtip přidá se kopa vulgarit a sprosťáren, herci to v pohodě odehrají a hotovka. Byť je Postal sračka, za několik dobrých nápadů, scén a slušně odvedené herecké výkony musím dát dvě hvězdy. ()

K.a.r.i.n odpad!

Hipíci! Teroristi! Náckové! Uwe co hraje Uweho! Napětí! Akce! - Ehm... ale přiznám se že jsem se docela pobavila :) ()

darkreider

No, tak som to bohužiaľ videl. Hviezda za prehliadku všemožných zbraní a pár(skutočne pár) dobrých momentov. Aspoň už viem odkiaľ berie Uwe financie na svoje filmy. Zodpovedanie tejto otázky je najväčší klad filmu. Inak je to absolútna p..... ()

Kalimero13

Myslím, že tu nenávist k režiséru značně ovlivňuje film. Tady totiž na štěstí nejde o režii ničeho vážného. Stejně jako je postal Parodií na hru hru, je toto skvělá parodie nejen na hru. První scéna s věčností a pannami mě rozsekala na atomy. Stejně zbytek filmu, přestože má slabá místa, je prostě šílenost, ale v dobrém slova smyslu. Člověk se nesměje tam, kde to autor nezamýšlel. Je to ale humor pro otrlé. Já dokonce uvažoval i o 4*, ale je mi líto, že si to ze samotné hry nevzalo více, čili velice kvalitní 3*. Rozhodně žádný podprůměr. ()

Kissak

Film podle mého gusta a mé oblíbené počítačové hry. Dobře vybraný hlavní hrdina. Ale uznávám že tohle každý nezkousne. ()

spiral

je to ako pôvodná hra...chaotické, amatérsky pôsobiace,absurdné, ale hlavne blbé...ale v rámci Bollovej "filmografie" celkom kukateľné 1,5/5 ()

Torgal

Nekompromisne nekorektný film, v ktorom si Uwe neváha vystreliť z/do detí, postihnutých, teroristov, prostých amíkov a milióna ďalších vecí (vrátane seba samého). Popritom divoko balansuje na samej hranici trápnosti a častokrát ju ďaleko prekročí. I napriek tomu som sa celkom solídne pobavil - hlavný hrdina si to celkom užíval (hoci zvyšok bol otrasný), hudba tiež bola správne strelená a už spomínaná ultimátna politická nekorektnosť mi tiež dobre padla. 4-/10 ()

Slavomír

Smrtonosná chobotina natočená za nacistické zlato. Je to fest zlé, ale každá svastika má svoje opozitum. Hlavná devíza tohto kusu je príležitostný brutálny humor a absolútna politická nekorektnosť. Kde inde uvidíte hákové kríže na každom rohu, streľbu do detí a vozíčkárov, teroristov s depkou, černošského policajta vraždiaceho aziatov na semaforoch, či Ládina ruka v ruke s "W". Odpad si to odo mňa nezaslúži, teda dávam luxusné 2. Či sa ten film oplatí vidieť celý? Určite nie. Postačí nejaký z mnohých zostrihov na youtube. "I hate videogames!" ()

KarlWalf

Postal je místy uboze fekální, někdy se snaží až násilně šokovat, ale celkově je ucházející satirou na politickou korektnost a hodnoty západní populace. Uwe natočil alespoň jeden průměrný film. Není to intelektuálně bohaté, ale dá se na to dívat. ()

BLADER

Nápad rozhodne nie zlý a Uwe Boll rozhodne nie je také zlo, aké som sa o ňom dočítal ( či nebodaj sám niekedy napísal, ak áno, tak sorry, Uwe ), ale predsa len je tento film taký nemastný-neslaný a keď som napísal, že Uwe nie je hneď zlo, tak na druhej strane musím jedným dychom dodať, že rozhodnie ani nie je žiadnym filmovým géniom, pretože Postal mi pripadá natočený tak zvláštne - statická kamera, žiadne vychytávky a Uwe absolútne nedbá na detaily, takže je to všetko také, také fádne, no. Ale inak, celkom v pohode film, som zvedavý na Far Cry ( a samozrejme aj na Tunnel Rats ). ()

zberatel

Par naozaj, ale naozaj povedenych a zapametatelnych scenok plus nudna vata, hru nepoznam, nato aby som ju niekedy hral, ale inak prakticky veldielo oproti shitom co ma uwe na konte :)) ()

vikino1

A PŘIJDE DEN, KDY TENTO MRŇAVÝ KLAUN, BUDE ZNÁSILNĚN TISÍCEM OPIC :-))))). Už kvůli téhle hlášce se stojí na tenhle film podívat. :-) ()

Parm1

Hru Postal jsem měl kdysi docela rád a film se jí jen snaží přiblížit, až na to, že je tam málo plamenometů a vybuchujících kanistrů s benzínem:) Já se bavil. Vy ne? Uwe Boll se snaží hrát si na Tarantina a spousta lidí ho nemá ráda už jen kvůli tomu. Ano, Tarantino to není, ale má svůj osobitý styl, troufne si na to, co si 99% režisérů nikdy nedovolí. Hold ne každý to dokáže takhle vzít. 75% ()

TSZ

Uwe Boll přestal točit filmy které mě měly diváka vystrašit (někdy ho skutečně vystrašily,ale asi ne tak jak si Boll představoval) a dal se na dráhu opačnou. Ze všech kritik které se léta a léta snáší na jeho hlavu si udělal legraci a natočil ABSURDNÍ a politicky un-korektní parodii na všechno. Taliban a hip-hop, liliputánská mezinárodní celebrita znásilněná tlupou šimpanzů, dětské panenky nabádající k užívání drog, Usáma Bin Laden na americkém kurzu pro zaměstnavatele "Jak ze svých lidí vyždímat maximum"...to jsou jen některé momentky které se mi vybaví když si celý snímek zpětně promítám v hlavě. Kdybych to měl opravdu stručně shrnout jednou větou, tak bych řekl asi toto: "Uwe Boll se smířil s tím že neúmyslně točí blbosti a proto jednu natočil úmyslně". A nejparadoxnější na tom je, že je to jeho dosud nejlepší film :-D ()