Příběh začíná tím, že se obyčejný chlapík, který zoufale hledá práci, začne chovat jako násilník, když se dá dohromady s vůdcem kultu, strýčkem Davem. Jejich prvním skutkem je vloupání do zábavního parku, ale zjišťují, že totéž plánuje i Taliban. Nastává chaos a Postal Dude se teď musí postavit nejen teroristům, ale také významným politickým osobnostem. (Filmbox)

Patr1k odpad!

čakal som, že tento film bude poriadny úlet a že sa pobavím, miesto toho ma to dobre nas.alo, lebo som zabil dve hodiny života niečim tak trápnym... ()

Jamall

Zde je vidět jistý náznak Uweho vývoje.Je vidět,že občas ho políbí múza a vnukne mu nějaký ten svěžejší nápad.Stále to není žádná extra kvalita,ale na pár zasmání to bylo ( a nikoliv těch trapných ) .Ještě tak třicet čtyřicet filmů a Uwe bude atakovat špičku žebříčku nejlepších filmů :-) ()

KaKKashi

Děkuji všem kteří tento film nepochopily...díky vašemu nízkému hodnocení jsem od Postalu nic nečekal, navíc Jméno Uwe Boll mě děsí. Ale naopak...lepší velikonoční noc jsem si nemohl přát...zitra zkouknu dalšího Uweho, začíná mě to zajímat...dávam čtyři, protože jsem se bavil, kromě pár nudných chvil je to špica:-)...Rád bych dodal že jde o film podle nejšílenejší PC hry všech dob...hry, ve které se běhalo po ulici, mlátilo lopatou, člověka ste pražily shockerem, až se pomočil..všude se močilo na lidi...pokud ste mu namočily do obličeje, pozvracel se. Hodne duležité bylo taky polévat věci benzínem a pak zapalovat...občas kolem proběhla kočka která se dala použít jako tlumič na kulomet!!!...takže kdo se jde podívat na takový film, navíc film Uwe Bolla, a čeká snad Americkou komedii, dostane za uši. Tohle je Německej Hardcore, doporučuju starším 88 let..:-D a Spoiler: Scena s kočičkou se koná, ale jinak než jsem čekal. A mezi vrchol humoru považuji chvíli kdy tvurce hry postal zmlátí samotného Uwe "Nazi"Bolla, se slovy: Cos to udělal s mojí hrou!!....Nein, das film ist gut:-D:-Dneumim německy takže omluva...to je vše k Postalu, když se vám to nebude líbit, minimálně máte stopro o čem vyprávět druhej den všem svejm známejm.!:-) ()

gpx

Skutečný klenot mezi filmy. Od první scény je to šílená jízda jak na brněnské dálnici D1. Jedna hláška střídá druhou, Uwe se nebojí ničeho, ani vraždění dětí - ta scéna je krásným plivancem do tváře všem zbabělým filmařům, kteří točí rádoby-drsné filmy, ale ve skutečnosti se na něco podobného bojí jenom pomyslet. Téměř všechny postavy jsou pravým opakem holywoodských klišé "hodný černoch", "krásná, věrná, inteligentní žena", "každý arab není terorista". Všechno tu je jak to známe ze skutečného života, černoši vraždí, arabové jsou teroristi, ženy po svatbě tloustnou a podvádějí své manžely. PS: Dokonce se tu dozvíte jak Uwe financuje své filmy. ()

Midnighton

No, jako ruku na srdce je to hovadina. Ale musím říct, že mě to bavilo. Dobrá hudba, dobrý kecy, dobrý narážky. Přestřelka, kde se bezcenzury trefí nějaké to dítko, o Al-kajdě ani nemluvě. Já tomu ty 4hvězdy dám, sice jsem v rozporu, ale rád jsem viděl konečně nějakou filmovou extra satiru. ()

Wade W.

V tomto filme je jasne vidieť že vyšla kombinácia "dajme natočiť pošahanú hru pošahanému režisérovi a uvidíme ako to víde". Pri Far Cry a Bloodrayne tento prístup nevyšiel, kde bolo všetko lacné a na hanbu, v tomto prípade ale áno. Ak by to dali natočiť takému Mike Newellovi bola by to len nezaujímavá rutinná práca kde by si príliš dávali pozor na to či niektoré zo scén nie sú príliš kontroverzné. Takto tu máme R rating čo dáva priestor pre čierny humor v každej scéne, dobrý casting, vytvorený svet ktorý vyzerá úplne ako z Postal 2 ,odkazy na hru, proste veci ktoré udržujú film v duchu série. Takže sa mi páči prístup a pri ostatných nevydarených hrách podľa filmov je jasné že to mohlo dopadnúť omnoho horšie, preto 4* ()

brasek odpad!

Ako pc hra absolútne super, cynizmus a čierny humor na najvyššom stupni zábavy. Ale film je absolútna tragédia. ()

albiebennett

Postal je nejbrutálnější a přitom nejsměšnější hra, kterou jsem kdy hrál. Bohužel film nemá ani jedno, za což z velké části může patlal jako je Uwe Boll. Hvězda za to, že tam skapal. ()

argo.smile

To bol tak blbý úlet (tak ako hra), že niektoré scény ma úprimne pobavili a to som čakal, že tomu naparím čistý odpad. ()

Karbos

Hrál jsem Postal 1 i 2, je to ujetina a film podle toho taky vypadal, bohužel tahle ujetina nebyla ani zábavná ani ničím zajímavá, prostě všude plno mrtvol, jako ve hře :) za tu hromadu mrtvol a kamarádství Bushe s Ladinem 2 hvězdičky ale jinak bída, chvílemi jsem to i prospal.... PS: předpovězení nukleární války s Čínou se dnes nezdá až tak ujeté jako v roce 2007 :)) ()

Lucas005

Absolutně přepálená pičovina, podobně jako herní předloha, které je tenhle film vysoce věrný. Boll tu se solidním budgetem předvádí správné, možná mírně tlumené, Postalovské šílenosti a sám nejen přes své cameo ukazuje, že si moc dobře uvědomuje, jak otřesná je většina jeho tvorby a proč ji tvoří. Pro diváka bez znalosti předlohy asi o ničem, pro mě (fanouška) zábavná hovadina na odreagování. Ničeho nelituju. ()

Ali3n

No tak ludia, veď to bola úplna sranda -> najlepší Bollov film, ktorý je na odreagovanie a na nič iné :) ()

kakapo007

Film bohužel nenaplnil mé očekávání, jakožto hráče této skvělé hry. Po pravdě jsem čekal film, při kterém se budu řezat smíchy téměř od začátku do konce, bohužel se nestalo a jen několik scén mě vážně a od srdce pobavilo, a při kterých jsem téměř napůl pusy vyprskl smíchy. Opravdu nevím, zda to to vážně nebylo tak vtipné, či jsem humor či různé narážky nepochopil já.... děj ani příběh snad není třeba komentovat. Zvláště líbivé scény filmu byl masivní masakr dětí a postižených asi uprostřed filmu, scéna přejetého kočárku a podobné obskurní pitvornoti. ženské role byly rovněž obsazeny velice příjemným a pohledným způsobem (až na jednu výjimku v karavanu), no a taky mě pozitivně dostaly scény Osama a/nebo Bush plus jako bombónková pro mě byla závěrečná scéna. Jinak celkově mám z filmu rozporuplné pocity - jako příjemný relaxant vhodný při vypnutém/vypitém mozku se film hodí, ale do svého k hlavnímu chodu bych ho já osobně rozhodně nedal. ()