Příběh začíná tím, že se obyčejný chlapík, který zoufale hledá práci, začne chovat jako násilník, když se dá dohromady s vůdcem kultu, strýčkem Davem. Jejich prvním skutkem je vloupání do zábavního parku, ale zjišťují, že totéž plánuje i Taliban. Nastává chaos a Postal Dude se teď musí postavit nejen teroristům, ale také významným politickým osobnostem. (Filmbox)

Ponocnej

Jak sem videl jmeno rezisera tak sem si rikal ze to bude dalsi z jeho blbosti ovsem neni tomu tak. Uwe prekonal sam sebe a natocil jednu z nejlepsich komedii co sem temto rok videl nekolikrat sem musel vyprsknout smichy tomu co se ve filmu delo jak se pekne vsechny typy lidi parodovali apod navic stylem je film velmi podobny hre. Opravdu tento film navzdory obecnemu mineni povazuji za klenot 10/10 ()

TheNail

No, na to, že to točil Uwe, tak to je doslova Majstrštyk. Jinak samozřejmě, kdo nehrál tu hru, tak film nepochopí, a ohodnotí to jako shit. ()

K4my

Tak já to řeknu asi takto. Pokud se k filmu od začátku postavíte jako k parodii na herní předlohu (tehdy mám pocit i knižní), tak možná dáte hvězdy i tři. Já to zpočátku neudělal. Dnes už vím, že Boll je mistr parodie ve velikém B stylu, a jeho další film se mi snad podaří ohodnotit lépe. Co prostě více k tomuto dodat. ()

Mackro

Nie je to príliš dobre natočené, ale je to šialená sranda. Prvý film od Bolla, ktorý moje oči zhliadli a ja proste musím dať vysoké hodnotenie, pretože som sa miestami zosúval k zemi (úvodná scéna, scéna na úrade, prestrelky, osvetlenie financovania Uweho filmov ). Miestami retardovaná, ale ohromná zábava - to je viac, ako sa mi koľkokrát dostane pri "serióznych hollywoodskych komédiách". Gut gemacht, Uwe! ()

Archvile

Povinnosť pre PC hráčov série Postal. Zo začiatku mi to trochu pripomenul film Borat ktorý ale mi moc nesadol. Našťastie tento totálny úlet ma pobavil až do poslednej minúty filmu. ()

SunnyMan

Za ty roky, co koexistují počítačové hry a filmy se neobjevila žádná zdařilá adaptace hry ve film.....tedy až do doby kdy dost možná nejhorší režisér všech dob vzal vtipnou úchylnou brutální hru a natočil podle ní vtipný úchylně brutální film.....a nebýt toho německého fekálního humoru ve dvou místech snímku, pak by vznikla adaptace naprosto dokonalá......takhle je ta poslední hvězdička za výkon Zacka Warda, který Postal Dudea zahrál perfektně a dost možná překonal i originál.....tedy možná....... ()

beel

V roce 2011 bych tomuhle filmu dal dokonce i 3 hvězdy ... Naštěstí se mi to během šesti let rozleželo a nyní můžu hodnotit objektivně (jsem holt trochu pomalejší člověk pokud hodnotím film podle hry, kterou mám rád) ()

joohan

Taky podhodnocený film, každý má zaujatě nasazený Uwe-filtr a není férový. Ten film není pecka (trpaslíci jsou okoukaní od dob kdy se ukazovali v cirkusech), ale je hodně vtipný - non plus ultra sociální i politická satira - dobré hlášky a je to prostě hard core, Uwe se toho nebojí, věřím že pro mnoho lidí hodně za hranicí konformity. U podobných filmů cítím často pocit trapnosti a přepálenosti scén, ale zde byli pouze přepálené, což mi tak nevadilo, to byl pouze můj problém že na víc nemám žaludek. ()

Hellbilly

Nikdy by som nemyslel, že filmu Uweho Bolla dám iné hodnotenie ako odpad, ale to je naozaj asi jeho najlepší film. Dokázal si spraviť srandu aj sám zo seba (scéna s autorom hry), a tentokrát má veľkú výhodu v hlavnom predstaviteľovi (v ostatných komentároch sa to už vyskytlo mnohokrát, ale Zack Ward je strašný sympaťák a Dudeovi akoby z oka vypadol). To že je to najlepší Bollov film ale neznamená že je bohvieak dobrý. Dej je chabý a tempo dosť slabé. Napriek tomu v porovnaní s jeho minulou produkciou palec hore, aspoň za pár narážok na hru (mačička). ()

wCholito

Jeden z prvních nejrozpuruplnejších filmů co jsem se koukal, půlka lidí že je to odpad druhá že se víc nikdy nepobavili( s určitou rezervou) samozřejmě já patřím do druhé skupiny. Nasmál jsem se hodně ať už nad humorem nebo nad tím jak je to Béčkovej film. I když Zack Ward, tam hraje celkem dobře není to zas tak užasnej film abych se na něj musel kouknout znova. Určitě jsem se nenudil ale bral jsem o jako recesi od Bolla. Film natočený podle hry která je vyloženě oddechová kravina a od filmu se stejným žánrem nemůže člověk čekat nic víc. ()

StrangeZs

Stručně řečeno Uwe Boll utočí a nikdo si před ním nemůže být jistý. Tento film jednoduše nezná hranic. Neexistuje pro něj dost vážná situace, která by se nedala zesměšnit tím nejstupidnějším možným způsobem. Však ani se nám to nesnaží namluvit. A přesto v závalu denních správ a rádoby inteligentních akčňáků, jež se na nás hrnou každý den. Působí tak neotřele komicky až se prostě nelze nezasmát celé té parodii na film nebo možná americký svět nebo snad „vyspělý svět“. Pouze to holt není pro slabé povahy, ale upřímně to dnes nejsou prakticky ani večerní zprávy. Pro mě osobně nejblbější film co jsem, kdy viděl, co jsem rád, že jsem ho viděl, protože minimálně ten konec stojí za to. ()

ELDoctorow

Pristupoval som k tomu z otvorenou mysľou a bez predsudkov. Z trailerov sa mi dokonca zdalo, že by to mohla byť fajn zábava a Boll sa konečne v niečom našiel a žáner nekorektnej komédie mu sadne. Ale nie. Chyba lávky. Je to zlé. Je to trápne. Nie je to vtipné. Má to otrasných hercov. Nesympatické postavy. Nezaujímavú réžiu. Proste všetky Bollovské typické trademarky sú prítomné aj tu. Že si vie robiť srandu sám zo seba je fajn, ale to na dobrý film nestačí, a tento nie je ani len priemerný. ()

jenspifa

Podle me dost ulitla ale zabavna vec :) uwe boll je cvok, a rad to ve svych filmech dava najevo. Trochu takovej nemeckej Tarantino. S hrou to par veci spolecnych ma, a nema, jak je u Bolla zvykem. Asi nejvic je konec. 50% ()

Pythonator

Že by nejlepší Uwe Boll? Těžko hodnotit. Jako film je to samozřejmě jen další hrozně natočená a zahraná sračka, ale tím poselstvím a myšlenkami je to na pět hvězdiček. Z Ameriky si to ukusuje naprosto nekompromisně a těžko říct, zda vůbec existuje trefnější satira na tu hnusnou násilnickou hamburgerovou pseudokulturu, kterou nám dnes systém vydává za něco extra vzorového. Jednotlivé detaily tohoto filmu jsou geniální od obézní hrošice, která nevyleze ze svého karavanu, přes fanatickou sektu podivínů až po divoké přestřelky plné mrtvol. Tohle je ta pravá tvář syrové Ameriky. Jen škoda toho amatérského uwebolavého zpracování. Na druhou stranu mě velmi potěšilo, že si i Uwe udělal prdel sám ze sebe a vylezl ve filmu na pódium, aby se porval s tvůrcem původní videohry. Nebál bych se zařadit Postal mezi kultovní filmy, které si bohužel nikdy nenajdou široké spektrum diváků. Třeba taková ČT ho asi nikdy vysílat nebude, protože jí to její nezávisle proamerický postoj jednoduše nedovolí. Film doporučuji všem, kteří na to mají žaludek a nebojí se podívat pravdě do očí. ()

Dandirion

Co si budem, víme že Uwe je filmovej patlal, ale u Postalu jsem se dost nasmál. Pěkná porce v dnešní době tak vzácnýho nekorektního a debilního humoru. Film tak nějak ví že je píčovina a přiznává to. ()

Smith.F

Upřímně nechápu vaše extrémně nízká hodnocení. Uwe Boll má hrozné filmy, o tom žádná, ale hrál někdo z diskutujících tuhle šílenou hru? Hru ve které jdete koupit máslo a za obchodem má svoji centrálu teroristická skupina, kde jdete koupit maso a zjistíte že místní masna ho dělá z lidí nebo kde jdete vrátit knížku a protestanti proti kácení stromů se zrovna rozhodnou podpálit knihovnu? Tato hra nemohla mít běžné zpracování, muselo být šílené, muselo být totálně "ujeté" a pokud se na tenhle film podíváte s pořádným nadhledem, pak jde o skvělé zpracování hry. Kromě toho - Zack Ward ztvárnění našeho "Poštovního týpka" (=Postal Dude) zvládl skvěle. Pro mě slušných 7/10, těch 5* je aby se zvedlo hodnocení do reálnějších čísel. ()