Příběh začíná tím, že se obyčejný chlapík, který zoufale hledá práci, začne chovat jako násilník, když se dá dohromady s vůdcem kultu, strýčkem Davem. Jejich prvním skutkem je vloupání do zábavního parku, ale zjišťují, že totéž plánuje i Taliban. Nastává chaos a Postal Dude se teď musí postavit nejen teroristům, ale také významným politickým osobnostem. (Filmbox)

Kryton

Konečně prozradil odkud má pořad ty peníze. Nacistického zlata je bohužel ještě pořád dost. To , že nemá rád videohry potvrdil nejen tímto filmem , ale i vlastníma slovama. Jednu hvězdu za to , že Uwe konečně umřel. Bouchnem šampanské z recyklované moči?! Jinak je to film tak nehorazné stupidní (ona herní předloha není o moc lepši), stupidně napsaný scenář,stupidně zahraný a stupidně točený. Snad si tento film zkoukne skutečný USAMA, třeba vyhlaší džihád Uwemu. "Aláh Akbar!" ()

ledzepfan

Geniální. Uwe je frajer.... Nadhled, chytrej humor, trefná satira, to vše zabalené v roztomilé nezávislé a nadšenecké formě. Nechápu ubrblánky kteří blekotají něco o tom, že navzdory fajn střelbě do dětí se z toho daly vytáhnout mnohem větší jatka.. Pfff-úplně mimo mísu kluci-úplně mimo mísu..těžiště je naprosto jinde. ()

Z0oMb3E

Toto bola sprostota najhrubšieho zrna. Všetky filmové adaptácie hier sú zlé. Čo však môže vzísť z hry, ktorá už sama o sebe je recesia. Samozrejme ďalšia sprostota. Na moje počudovanie moje prvé stretnutie s fenoménom menom Uwe Boll dopadlo nad očakakávania. Hru Postal som hral, takže všetky vychytávky použité vo filme som mohol naplno vychutnať a patrične si ich užiť. Uwe to však trochu prehnal vtom, že sa snažil vytĺcť fór zo všetkého za každú cenu. Nemôžem však povedať, že nevydaril sa mu ani jeden. To nie, ale trapasov bolo omnoho viac. Ako satyra na všetko možné je film výborný. Či už klasické akčné filmy, kde ku úspechu stačí mať kozy, streľbu, výbuchy, sex a happyend, aktuálnu politickú situáciu (v čase mojej premiéry išla aktualita dosť dole 18.VI 2011), alebo celkový pohľad na Ameriku. Toto je jedno nádherné akčné béčko, ktoré veľa ľudí nepochopí. Doporučujem pozrieť až po jednej noci strávenej gamesením s mačkou namiesto tlmiču. ()

SaNcHeZ_cz odpad!

What the f**k. Jsem zvyklý na Uweho snahy o to být seriozní s naprostýma hovadinama. To je ovšem nic proti tomu, když se Uwe snaží být vtipný. Postal jako hra je totální odpalovačka, která si vyžívá v tom, že jen naprostá bezhlavá hovadina. To se snaží být i film V tom ale třeskutě selhává. A i když se technicky nejedná o až tak velké peklo jak by se dalo čekat, obsahově se jedná o jednu z největších břeček jako jsem kdy viděl. Absurdita neabsurdita. ()

LV.Helter

Uwe Boll nám poriadne vymäkol. Z Postalu sa mohlo vyžmýkať viacej brutality, kontroverznosti a iných uchilných veci. Namiesto toho je tam fakt zbytočný a debilný príbeh a kopu mrtvých zasranov. Ale je pravda že Boll si tam robil úplne zo všetkého srandu- aj zo seba. Po hre som čakal večši zárez do bieleho. Škoda. ()

JJ.Gibson odpad!

Uwe Boll by se měl za tenhle kýč sám zabít. Je opravdu neuvěřitelné jak dokáže, neustále lámat své vlastní rekordy. Natočí příšernou sr*čku a dalším kýčem (nemohu jeho věci nazývat filmy) jí překoná. Nejspíš si v tom libuje. Když je nejhorší, tak to aspoň dělá pořádně! ()

Freemind

Něco podobného jsem ještě nezažil. Sledovat tak neskutečně zmatený slepenec scén je osvobozující jako mantra - po půl hodině zjistíte, že máte v hlavě totální prázdno, vlastně jen s otevřenýma očima a bez jediné myšlenky či emoce sledujete hýbající se obrázky a postavy klapající ústy jako ryby až najednou procitnete v polovině titulků. Je přitom paradoxní, že Bohl nějakým zázrakem zvládl technické základy, takže vlastně nemohu nic vytknout kameře, střihu ani práci s efekty. Dokonce herci nejsou vůbec tak špatní, jak bych čekal (se zářnou výjimkou dívčího komanda)! Ještě paradoxnější je fakt, že je to právě Bohl, kdo porušil (navíc ve velkém stylu) hollywoodské pravidlo "nezabíješ dítě v přímém záběru". Neskutečné. ()

sonnak

Nepochybně nejlepší filmové zpracování počítačové hry všech dob - Postala 2 jsem nahrál dost :). Je mi naprosto jedno, jestli to natočil Boll nebo kdokoli jiný, tohle je tak brutálně přímočarý a jednoduchý humor, že lepší oddechovku si teď nevybavuju. Celé je to podmáznuté parádním soundtrackem a Zack Ward je maximální borec takové úrovně, že to ani není slovy popsatelný. No kam se sere Bond. Postal je vším možným, jen ne pokusem o zmapování politické situace či snahou o jakýkoli přesah. Postal se ani nesnaží vůbec nic říct, a z Uweho tak táhne v dnešní naprosto svěží pocit, že už mu jsou ti teroristi i Bush úplně u prdele. Neskutečně příjemná změna. Netočit to zrovna on, hodnocení jde mnohem výš, protože tohle prostě NENÍ ŠPATNÝ film! On teď hold doplácí na to, že se furt chová jako kokot. Škoda, že to lidi neumí projednout zapomenout a hodnotit film místo tvůrce. Vždyť i hra byla o dost horší. ()

gogos

Neuveritelna zhovadelost, pri ktere se OBCAS pousmejete.... Myslim si, ze Boll fakt svoje filmy financuje z nacistickeho zlata... ()

Tony.cs

Nejdřív jsem nechtěl hodnotit, pak jsem dal jednu hvězdičku. A pak jsem si zahrál po dlouhý době Postala... a pak pustil film. To je jedno a to samý. Brutální chujovina, ale podle hry dokonalá. Omlouvám se sonnakovi ()

Dexter1

Jedna veľká Bollovina, ktorá ma dokázala miestami aj rozosmiať či šokovať. Toľko postrieľaných malých detí som ešte v žiadnom filme nevidel. Boll tu používa svoj osvedčený postup: som antitalent, nič neviem, ale aj tak dokážam spraviť film, ktorý bude pozerateľný. Áno film bol pozerateľný, Boll si robil srandu sám zo seba aj z Nemecka a celkovo to bol aj dokonca politicky nekorektný film. A ešte Verne Troyer bol opäť úplne geniálny. ()

fallangell

Kdokoliv se zde v komentarich ohani tim jak je tento film o nicem, ocividne nevidel jediny Uweho film. Jeho filmy vzdy byly o nicem, tentokrat ale konecne pochopil co mu jde nejlip, a to parodovat, nejlepe i sam sebe. Kaslu na to jestli to bylo necim nekorektni, dnesni doba neni korektni vubec v nicem. Zkratka u tohodle, se proste clovek jen bavi nad banalitou vseho co mu je predkladano. A to naramne. ()

BoredSeal

Naprosto strašlivé, vyhozené peníze, tragédie pro producenty. Uwe Boll se vzepjal a využil všechen svůj talent k natočení vědomě úmyslného průjmu. Ale proč se na to proboha dívat? Kvůli místy černému humoru jako masakr dětí, kacířský úvod s piloty letadel nebo potupná smrt Bolla? ()

Cl3ricK

Ač už Uwe hru Postal hrál nebo ne, musí se mu nechat, že přenesl atmosféru toho debilního městečka ze hry do filmu. Zack je skvělej Postal dude, hraje toho losera solidně. Když se bavíme o hercích všichni zahráli dobře, Simmons královsky bavil stejně jako bavorák Boll. Jediný, kdo mě sral byl tlustý fanatik. Hudba byla správňácká a samozřejmě nesmím opomenout jednu z nejvíc epic přestřelek, kterou sem kdy viděl. Kde jinde by se mohla odehrávat, než v Malém Německu. Opravdu jsem se smál jako sviňa. A přesně jak píše Renton, odpad dávají zaslepenci a bezvěrci. ()

BitlDjus

Já vám nevím... hru Postal miluji a od Bolla jsem čekal nějakou skvělou píčovinu, která se mi dostala. Film jako takový stojí fakt za hovno, ale pro milovníky Paradise City a ostatních věciček od Running With Scissors tohle musí vážně potěšit. A že to potěšilo dost! Filmem nás doprovází dobře vybraný a vypadající hrdina, neskutečně suchý, černý humor, vypatlaně srandovní scény a řekl bych, že skvěle zvládnutá atmosféra tohoto buranského městečka. Když bych si měl na živo představit Paradise City, tak by se mi nastínilo zrovna tohle. Takže stručně, Boll si může být nejhorší režisér, který všechno zmrví ale Postalem ve filmu se opravdu předvedl. Konečná scéna mě dokonale odzbrojila. "Co to bylo ?!" "Lekl jsem se, že jsme píchli, ale jen jsme přejeli nějakou holku." ()

Jango_Fett

Je to stejně jako hra taková ptákovina až je to zábavné. Navíc scéna kdy Ládin skáče z Bushem drží se za ruce a kolem nich padají atomovky nemá chybu. ()

kombajn

Asi nejlepsi Bollův film. Párkrát jsem se od srdce zasmál, třikrát tak častěji jsem kroutil hlavou a mumlal si jen WTF? Nicméně za rozstřílené děti, za to že si udělal legraci sám ze sebe, za to že se nebojí říct nahlas "nacistické zlato" (němci jsou na to moc přecitlivělí, stejně jako Amíci na rozstřílené děti) budu ignorovat fakt, ze ten film je poslepovana sr*čka bez děje... ()

bourec odpad!

Tak tohle ne.V půlce(až!)jsem to típnul a dál v tom nepokračoval.Jestli to měl bejt film,tak ani h..no!Skvělá kravina.0%. ()

TomikZlesa

To by nebyl Uwe aby nenatočil film podle hry a ve vysledku neměli tyhle dvě veci krom pár minut společný jen název. U FarCry sem se párkrát dost zasmál a nejinak tomu bylo tu. Některý hlášky a scény neměli chybu, a pár věcí mi v hlavě možná i nakou dobu zůstane. Navíc na tomhle filmu dost ocenuju z čeho si Uwe dokaže udělat prdel a hlavně jakým brutálním způsobem. Že si dokáže udělat prdel i sám ze sebe možná dokazuje že asi není tak úplně blbej. Akorát teď nevím jestli je Uwe tak ubohej že natočí takovou kravinu, nebo já že se mi to líbilo. ()