Příběh začíná tím, že se obyčejný chlapík, který zoufale hledá práci, začne chovat jako násilník, když se dá dohromady s vůdcem kultu, strýčkem Davem. Jejich prvním skutkem je vloupání do zábavního parku, ale zjišťují, že totéž plánuje i Taliban. Nastává chaos a Postal Dude se teď musí postavit nejen teroristům, ale také významným politickým osobnostem. (Filmbox)

sNeDy odpad!

Filmová hrůza, ke které ani nemá cenu psát nějaký vtipný komentář, protože si to nezaslouží. Uwe Boll každým svým filmem dá slovu Odpad! nový rozměr. ()

Šmoula odpad!

Měli raději zůstat jen u herního zpracování, tohle se fakt nedalo! ... 1% (za jeden vtípek, už ani nevím jakej, ale vím, že jsem se jednou zasmál) ()

Janis

Nejlepší Uweho film. Doufám, že natočí ještě spousty filmů podle počítačových her, protože to mu jde fakt dobře. ()

Rehooo

Jaká herní předloha takový film. Tudíž jsem tušil, že tohle nebude žádná sláva. Ale že to bude až tak špatné, tak to jsem opravdu nečekal. Film jsem dokoukal do konce jen proto, abych ho mohl objektivně zhodnotit a nenechat se ovlivnit jen prvními patnácti minutami. Vesměs je to však úplně jedno, protože špatné je to jak na začátku tak na konci. Od hloupých hlášek, nevtipných scén, špatných herců, podivných dialogů až po morbidní scény, které asi měly být vtipné (avšak o tom dost silně pochybuju) Tu jedinou hvězdičku dávám za závěrečnou přestřelku kde úřadoval Zack Ward. Bohužel jak se říká: "mezi slepými jednooký králem", tak asi takhle bych viděl tu závěrečnou scénu. Nenajdu však už odvahu, abych si pustil jen ten závěr a rozmyslel si jestli nezměním své hodnocení k horšímu. Jednou mi tahle pohroma bohatě stačila. ()

PanPes odpad!

Nechápu jak může režisér filmu Tunnel Rats natočit takovouto sračku - je to odpad a nic než odpad. Nejhnusnější žumpa - nedá se na to prakticky dívat aniž by člověka nebolela hlava nebo oči... To není špatný film nebo film bez nápadu - to je něco nepředstavitelně a nevyslovitelně nudného a debilního... Spolu s originálním německým dubingem prohlašuji tento film za nejhorší všech dob... ()

KOZEL84

Vůbec ne tak špatné,což není žádné překvapení,vzhledem k tomu zdejšímu honu na Bolla.Se mi líbí jak ho tu každý tak dokonale zná a ví co si myslí.Je to bordel a guláš,ale určitě nemůžu říct,že bych se nezasmál.No já určitě znám spoustu horších režisérů.Například každého druhého umělce samoúčelných,nesmyslných a rádoby šokujících krváků co si plete kameru s hotdogem.Na hru (2) se chystám. ()

Sp!der-bite

Nebýt jedné či dvou vtipných situacích, čerpajících opravdu "něco ze hry" a postřeleného Bolla, tak bych tomu ani tu jednu * nedal. Stejně to nikdy lepší nebude... ()

Joll odpad!

Uwe měl dostat zákaz točit filmy už dávno, ale stále se bohužel najdou tací co mu to umožňují.Z celého filmu jsou vtipné snad pouze první 3 minuty a pak už to nestojí za nic. ()

BathoryMan

Možete ma považovat za blázna ale mne je to jedno čo si omne budete mysliet!Uwe Boll to Amerike natrel tak ako sa to ešte nikomu predtím nepodari a ešte pekne dlho asi ani nepodarí!Nestačil som sa čudovat čoho všetkého je ten chlapík schopný!Načo nukleárne zbrane?Stačí Uwe Boll!!! ()

pospech11

Od filmu jsem nic nečekal a tak nic nepřišlo, co taky mohlo přijít od řežiséra Uwe Bolla. Hra by ode mě dostala 5 hvězdiček, ale film 1 a to jen za to, za to jak vypadá hlavní hrdina. Ze hry v tomto filmu nebylo vůbec, ale vůbec nic, žádná hláška, žádná scénka prostě vymyšlený scénář ve kterém, spíš šlo o to jak nejvíc zesměšnit Bushe a teroristy. ()

solid

Nebýt zbytečně přepálené stopáže, dostal by ode me Postal ještě o hvězdu víc. Takhle jsem se začal nudit, ikdyž jsem to musel v práci pauzovat. Opravdu škoda, protože Zack dal Uwemu k dispozici svůj šarm a po úvodní scéně v letadle to vypadalo velmi dobře. Debilní příběh však Uweho "apokalyptickou" cestu poslal opět do sraček. Pro mě, ale zatím nejlepší bollovka (mám pocit že tenhle termín by se mohl ujmout něco jako jobovka=) tak jsem zvědav na Rampage. ()

Rockerman

Tento film obsahuje snad všechny "druhy" humoru, které znám ( stupidní, trapný, prvoplánový, černý, skrytý, dobrý atd.). Bohužel toho stupidního a trapného je tam zdaleka nejvíc! A je to škoda, protože přinejmenším začátek sliboval daleko lepší zážitek. ()

Wallis3

Fanatismus křesťanství vedle fanatismu muslimů. Satira snad na vše, včetně na 11.9. Usáma na kurzu jak ovládat lidi, kočka jako tlumič... strašnej mišmaš od Uweho Bolla. Ale občas jsem se i pousmál. ()