• Německo

Totálny úlet

Akční / Komedie / Thriller

USA / Kanada / Německo, 2007, 100 min

• M.a.t.t.

Zack ward je nehorázne coolový drsňák ale Uwe sa stále nenaučil točiť a písať niečo o deji nemá zmysel. Musím však aspoň oceniť, že narozdiel od svojich predošlých filmov sa vôbec neberie vážne, vďaka čomu sa konečne dočkáme aj priamych pokusov o útok na bránice a nielen nechcene smiešnych scén ako je väčšinou u neho zvykom. Lenže na dobrý film to stále nestačí.(8.7.2008)

• HAL

Snaha nasrat všechny okolo humorem který se absolutně vymezuje politické korektnosti by mohla být roztomilá, ale to by za ní nesměl stát Uwe Boll který byť i potenciálně vtipné scénky jako hádání se teroristů z WTC s Usámou o počet panen v ráji (byť je to těžce retardovaný styl humoru.. něco jako Sandlerovky bez zábran) pohřbívá nezajímavou režií a hlavně tunou rádobyhumorných sraček které nejenže nejsou ani vzdáleně vtipné, ale dokonce ani nějak extrémně ofensivní či znechucující, útočící na divákovy nejzazší limity snesitelnosti - ne, ony jsou prostě jen nudné, ať už je to střelba do dětí, souložení s něčím podobným hrochu, fekal, perverse, krev, střeva, zvratky... je to všechno příliš předvídatelné, příliš otravné a nezábavné, příliš nuceně kontroverzní za každou cenu a přitom film působí přesně opačně. nic z toho co ve filmu je mě nedonutilo se ne zasmát, ale ani aspoň trochu pozvednout obočí. I přes papírově zajímavé gagy je to prostě klasický Uwe - jeho Postal je tak nudný že by se z toho jeden posral. 1/10 (za závěrečný odkaz na Casablancu)(3.9.2008)

Scénář: Uwe Boll, Bryan C. Knight .. Svérázný a překvapivě velice zábavný pohled na současnou Ameriku. Odpad dávají jen zaslepení lidé bez nadhledu.(2.5.2009)

Celkem vtipné, parodující, UWE si udělal srandu sám ze sebe, za to má u mě velké plus. Málokdo to umí... ale pak už mi to moc neříkalo, a začalo mi to připadat trošku trapné ...(16.3.2010)

• Amarcord_1

33% - Průměrná parodie s minimem originálních nápadů. Co mi na ní vadí je především druh humoru, který považuji za poněkud křečovitý, a často vyloženě laciný a nevkusný. Je mi jedno, jestli to byl záměr. Tento film si za střízliva určitě nikdy nedám.(8.2.2009)

• Zack Ward

• - Vince Desiderio, ktorý pracoval aj na scenári, chcel pôvodne omnoho temnejší príbeh. Uwe Boll to však odmietol s tým, že radšej by chcel film poňať ako čiernu komédiu. (Jakub225)

• - Do role strýčka Dava byl zvažován Ron Perlman. (Petr23)

• - Výroba kočky, která byla použita jako tlumič, stála 45.000 dolarů, přesto se ve filmu objeví pouze na malý okamžik. (Ahurmen)