Postal: The Movie

Totálny úlet

Akční / Komedie / Thriller

USA / Kanada / Německo, 2007, 100 min

• honajz

Holt, tohle není můj styl humoru. Tak jo, je to nekorektní, ale tak nějak ne až tak moc, pár scén je i docela vtipných, i jedna dvě hlášky, ale celkově vlastně nevím, jestli to měla být parodie, kritika společnosti, nemá to žádné zacílení, nic, co by ospravedlnilo to podivně nechutné dění na plátně (nebo obrazovce).(30.12.2013)

Já vám nevím... hru Postal miluji a od Bolla jsem čekal nějakou skvělou píčovinu, která se mi dostala. Film jako takový stojí fakt za hovno, ale pro milovníky Paradise City a ostatních věciček od Running With Scissors tohle musí vážně potěšit. A že to potěšilo dost! Filmem nás doprovází dobře vybraný a vypadající hrdina, neskutečně suchý, černý humor, vypatlaně srandovní scény a řekl bych, že skvěle zvládnutá atmosféra tohoto buranského městečka. Když bych si měl na živo představit Paradise City, tak by se mi nastínilo zrovna tohle. Takže stručně, Boll si může být nejhorší režisér, který všechno zmrví ale Postalem ve filmu se opravdu předvedl. Konečná scéna mě dokonale odzbrojila. "Co to bylo ?!" "Lekl jsem se, že jsme píchli, ale jen jsme přejeli nějakou holku."(31.10.2011)

• M.a.t.t.

Zack ward je nehorázne coolový drsňák ale Uwe sa stále nenaučil točiť a písať niečo o deji nemá zmysel. Musím však aspoň oceniť, že narozdiel od svojich predošlých filmov sa vôbec neberie vážne, vďaka čomu sa konečne dočkáme aj priamych pokusov o útok na bránice a nielen nechcene smiešnych scén ako je väčšinou u neho zvykom. Lenže na dobrý film to stále nestačí.(8.7.2008)

No zas tak priserny to nebylo, ale porad to je dost slusna kokotina. Nejvetsi problem je, ze to krome par drobnosti nema s hrou vubec nic spolecnyho a pribeh je proste dementni. Aspon, ze tu sem tam padne naka slusna hlaska nebo se odehraje naka vtipna scena. A vsechny prestrelky jsou sice natoceny nic moc, ale jsou zabavny, strili se tu naprosto po vsem a ve velkym, takze skoda, ze jich tu je tak malo. Jinak herci jsou az na par vyjimek priserny. A hudba je docela slusna. Skoda, ze se Uwe nedrzel predlohy, mohlo to bejt zabavnejsi.(15.1.2008)

Táto čierna komédia, ktorú moralisti asi nemajú v láske, ostro paroduje všetky spoločensky zaužívané stereotypy a predstavy o oficiálnej politicky korektnej pravde. Berie si na mušku vojnu proti terorizmu, politiku, úradníkov, silikónovými celebritami ovládanú mládež, hrdé americké patriotické rodiny, nezmyselné tradície a mýty. Je to primitívne a buranské, nemá to žiadny cieľ, ale je to taký rovnaký meter na mfp spoločnosť naokolo.(11.2.2014)

• Ralf Moeller

• - Po deseti letech první film, ke kterému si Uwe Boll napsal kompletně scénář. (Petr23)

• - Původní scénář byl kompletně v němčině. (rafix)

• - Film stál iba 15 mil. dolárov. (Mihail123)