Tohle byl první film od Uwe Bolla co sem viděl - takže sem neměl žádnou negativní zkušenost s jeho tvorbou. No co říct, film dost dobře vystihuje atmosféru hry POSTAL, kde je celej svět totálně zvrhlej, každej má bouchačku, policajti sou ty největší svině a každej je do morku kosti prohnilej. Děj je víceméně žádnej, ale musim přiznat že sem se bavil, Uwe se nebojí střílení do dětí, legrace z vozíčkářů, nacismu ani zbytečného násilí, a proto i když tenhle film není kdoví co, tak si ode mě vysloužil čtyři hvězdy - dokonce se zde objeví i legendární "kočičí" tlumič známý z herní předlohy. Nic od tohohle filmu nečekejte, ale pokud máte nadhled a trochu zvrácenej smysl pro humor (ano, střílení do bezbraných dětí mě opravdu bavilo), tak se na to koukněte a Uwe-předsudky nechte stranou! ------------ Po opětovnym shlédnutí snižuju na 3*(22.8.2008)

Po všech těch kritikách tady jsem se na Postal ani moc netěšil, ale po jeho shlédnutí nemůžu jinak, než dát plný počet hvězdiček. Koukal jsem na to s kamarádem a celý film jsme se smíchy váleli po zemi. Viděl jsem většinu Bollových filmů, ale tohle je něco naprosto jiného a jedinečného. Asi se s většinou z vás neshodnu, ovšem já tenhle film vřele doporučuji.(31.8.2008)

• EdaS

Tak Uwe Boll nám natočil satiru na Ameriku. Postal by chtěl být strašně kontroverzní a černohumorný, takže nám hned na začátku servíruje svou verzi útoku na Dvojčata, pak taky osvětlí vztah Bin Ládina a George Bushe, odhalí nám, odkud bere Boll peníze na své filmy (poprvé a naposledy, co jsem se zasmál), nechá zabít spoustu dětí atd. Výsledek možná bolí víc, než co Mistr kdy natočil. Uwe Boll se nikdy nestane novým Edem Woodem prostě proto, že u jeho filmů se nebavíte tím, jak jsou špatné, ony jsou jen zoufale špatné.(27.10.2007)

• BadoXXII

Pozerateľné, dokonca v niektorých momentoch aj veľmi vtipné. Je však veľká škoda, že podstatnú časť stopáže zaberajú úplne (s prepáčením) jebnuté scénky, ktoré sa snažia byť prehnane vtipné, ale čo i len kúsok vtipu postrádajú. Inak odkazov na hru sa tu pár nájde (mačka ako tlmič, karavan, pojašenie obyvateľov a aj veľká podobnosť filmového hrdinu s tým herným). Hru som hrával (rád som v nej šťal na ľudí) a atmosféru hry v podstate film vystihol. Nosnejší príbeh sa však určite vymyslieť dal, ale čo už. Za ten parádny koniec a streľbu detí si to 2* zaslúži. Ku koncu som sa bavil náramne (ach, ak by bol taký celý film...). 30%..........singin ooooooh ooooh ooooooooooh(19.3.2009)

Uwe Boll nám poriadne vymäkol. Z Postalu sa mohlo vyžmýkať viacej brutality, kontroverznosti a iných uchilných veci. Namiesto toho je tam fakt zbytočný a debilný príbeh a kopu mrtvých zasranov. Ale je pravda že Boll si tam robil úplne zo všetkého srandu- aj zo seba. Po hre som čakal večši zárez do bieleho. Škoda.(8.2.2013)

• Zack Ward

• - Výroba kočky, která byla použita jako tlumič, stála 45.000 dolarů, přesto se ve filmu objeví pouze na malý okamžik. (Ahurmen)

• - Po deseti letech první film, ke kterému si Uwe Boll napsal kompletně scénář. (Petr23)

• - Autor hernej predlohy Vince Desiderio predal práva Uwemu Bollovi pod podmienkou, že sa objaví vo filme v menšej úlohe. Naopak, Uwe Boll sa objaví ako postava v hre Postal 3. (Jakub225)