Reklama

Reklama

Příběh začíná tím, že se obyčejný chlapík, který zoufale hledá práci, začne chovat jako násilník, když se dá dohromady s vůdcem kultu, strýčkem Davem. Jejich prvním skutkem je vloupání do zábavního parku, ale zjišťují, že totéž plánuje i Taliban. Nastává chaos a Postal Dude se teď musí postavit nejen teroristům, ale také významným politickým osobnostem. (Filmbox)

(více)

Videa (3)

Trailer 2

Recenze (254)

Superpero 

všechny recenze uživatele

Po HOTD nejlepší Uwe!! Chvílema to je opravdu docela vtipné a troufám si říct, že tam i je ta nihilistická atmosféra totálního ujetýho chaosu jako ve hře. Samozřejmě že film je o hodně mírnější a Uwe si myslí bůhvíjak to všechno neni hrozně cool a nekorektní a jak na všechny vyzrál. Je to sice blbost, ale oproti jeho jiným skvostům má Postal ohromnou přednost a to je hlavní hrdina. Ten zrzáč v hlavní roli je prostě dobrej. Sympaťák co by utáhl i mnohem lepší film. Je to celkem paradox, že Uwemu prospělo snížení rozpočtu a tudíž bezmoc najmout si všechny ty Slatery, Stathamy a Lokenový. ()

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Za závěrečnou, uměleckou, satirickou, ironickou, šílenou, ale také geniální scénu prostě nemůžu dát méně než 1*. Uwe Boll dokazuje, že celý jeho filmový život je jen vtip. On chce točit filmy tak šílené a hrozné jak točí, pro něj to jsou klenoty a dokazuje to znovu a znovu. Tentokrát si i jako velký herec zkusí jednu roli, která je ironická až to není pěkné a možná se z něj pro někoho stane i "ten fašistický sympaťák, co se umí přiznat a udělat si ze sebe srandu", ale má jinou možnost? Dyť ho ve světě nebere vážně už snad nikdo a nevnímat jeho filmy jako absurdní komedie ani nejde:). Jinak je Postal plný nejšílenějších výmyslů, které povětšinou moc nerozesmějí a některé jsou až přehnaně kruté... Mimo to má tohle něco společného s hrou? Tento film je v 2% času vtipný a ve zbytku jen umírá největší počet lidí (především největší počet dětí) v historii filmu (Charlie Sheen teď musí natočit Žhavé výstřely 3: Topper na Harleyi :)) a je předváděn slepenec postav bez většího smyslu krom pochybné zápletky. Přesto ten konec... musíte vidět. ()

Reklama

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Po Dungeon Siege už druhý film od Bolla, kterému s čistým svědomím dávám dvě hvězdičky. Chtěl jsem tři, ale nakonec jsem si rozmyslel. Přecijen je to Uwe Boll, a ten film je dost velká sračka, na to aby se mohl srovnávat s lecjakým jiným filmem, u mě ohodnoceným právě na tři hvězdičky. Postal možná není ani trochu podle hry, ale zato má v sobě něco, čím by se mohl chlubit i kdejaký solidnější film, má sílu v hlavní roli, kterou ztvárnil Zack Ward, herec, který přesně věděl co točí a sympatičtěji na diváka vystřelit nemohl, úžasně to všecko zahrál, s přehledem, v klidu a hlavně s rozmyslem pro vtip. Jestli koukáte na obaly k tomuto filmu, tak se neděste že se Georgie s Usámou drží za ruku a za nima vdáli svítí atomový hřib, takový tento film prostě je. Uwe Boll nesnáší ameriku, přestože mu to koprodukovala, a dává to svým pozérstvím jasně najevo. Ukáže se i ve filmu, a teď se podržte, tvůrce hry Postal ho tam bude chtít zabít. Rozhodně si troufám tvrdit, že tohle by se vidět mělo, když už ne kvůli tomuhle, tak určitě kvůli konci...Postal je prostě něco, co člověk vidí jednou za pár let, možná desítky. Něco co možná nikdy neviděl a ani nikdy neuvidí. Kupodivu to není po zpracování zas tak strašné, scénář je příšerný, to se dalo čekat, ale účelně, nejspíš, to by Uwe asi měl říct sám, a ještě bych rád dodal, že hudba do filmu překvapivě zapadá a ještě jednou podotýkám, že v závěru je s ní dokonalá souhra s dějem. Prostě pokud neuvidíte neuvěříte, že něco takového se ve světě může vůbec točit. Zack Ward a jeho smířená tvář je jasným důvodem, proč tento film vidět, když už nic jiného. ()

Tom Hardy 

všechny recenze uživatele

Ve své podstatě až zajímavý film:) Málokdy se sejde tak obdivuhodný režijní antitalent s tak pramalou soudností, ohromnou drzostí, arogancí a ještě k tomu poměrně solidním rozpočtem (přeci jen je vidět, že to nestálo deset tisíc dolarů). Postal je fascinující už z toho hlediska, že v něm Boll prvně ve své kariéře není jen filmařsky neschopný, ale současně je i okatě namyšlený. Na druhou stranu se mu v Postalu čas od času skutečně podaří vstřelit nějaký povedený vtip (třeba hledání klíčků mi přišlo jako roztomilý nápad). Samozřejmě většinu času vládne trapnost a naprosto nesmyslný průběh děje, je to ale (i na Bolla) tak přepálené a absurdní, že to vlastně docela dobře uteče… 30% ()

Isherwood 

všechny recenze uživatele

Oceňuju tři věci: hudbu, kočku jako tlumič a fakt, že si Boll dokázal udělat legraci sám ze sebe. Jinak je to jeho typické dílo, ve kterém svou zmatenou režií zanechal jemu tak vlastní bordel. Uznávám, vymyšlené to měl dobře, ale ta nekorektnost je dost laciná a první půlka natolik zbrklá, až jsem musel ovladač hodit pryč, abych to neposunoval dopředu či úplně nevypnul. Docela to zachraňuje závěrečná půlhodina, která je takovým koncentrátem absurdity a absolutních ‚wtf momentů‘, až budete uvažovat nad tím, jestli to náhodou není schválně. Korunuje to závěr, který už je prostě z jiné dimenze diváckých zážitků. Ale nutno uznat, že je to zábavné. Nakonec slušné dvě hvězdy, možná taky za to, že Zack Ward je absolutní sympaťák a hraje stylem, že moc sakra dobře ví, o co běží. Dost dobře možná jako jediný na place. :) ()

Galerie (8)

Zajímavosti (12)

  • Snímek byl inspirován stejnojmennou počítačovou hrou. (AngelusCZ)
  • Původní scénář byl kompletně v němčině. (rafix)
  • Film stál iba 15 mil. dolárov. (Mihail123)

Reklama

Reklama