Reklama

Reklama

Příběh začíná tím, že se obyčejný chlapík, který zoufale hledá práci, začne chovat jako násilník, když se dá dohromady s vůdcem kultu, strýčkem Davem. Jejich prvním skutkem je vloupání do zábavního parku, ale zjišťují, že totéž plánuje i Taliban. Nastává chaos a Postal Dude se teď musí postavit nejen teroristům, ale také významným politickým osobnostem. (Filmbox)

(více)

Videa (3)

Trailer 3

Recenze (255)

M.a.t.t. 

všechny recenze uživatele

Zack Ward je nehorázny drsňák, ale Uwe sa stále nenaučil točiť a písať niečo o deji nemá zmysel. Musím však aspoň oceniť, že na rozdiel od svojich predošlých filmov sa vôbec neberie vážne, vďaka čomu sa konečne dočkáme aj priamych pokusov o útok na bránice a nielen nechcene smiešnych scén ako je väčšinou u neho zvykom. Lenže na dobrý film to stále nestačí. ()

becki_tu 

všechny recenze uživatele

V podstatě neskutečná blbost, ve které se však nešetří břitkým humorem všeho druhu a důkazem toho je i to, že si ze sebe udělal srandu i sám Uwe. Nejlepší scénky jsou s Usámou, s vozíčkářem a korunu tomu všemu nasadí doslova brutální konec. Filmový Postal je tak překvapivě koukatelnou, vtipnou a místy až nehorázně ujetou satirou na USA. 45% ()

Reklama

MoRTy 

všechny recenze uživatele

Tohle byl první film od Uwe Bolla co sem viděl - takže sem neměl žádnou negativní zkušenost s jeho tvorbou. No co říct, film dost dobře vystihuje atmosféru hry POSTAL, kde je celej svět totálně zvrhlej, každej má bouchačku, policajti sou ty největší svině a každej je do morku kosti prohnilej. Děj je víceméně žádnej, ale musim přiznat že sem se bavil, Uwe se nebojí střílení do dětí, legrace z vozíčkářů, nacismu ani zbytečného násilí, a proto i když tenhle film není kdoví co, tak si ode mě vysloužil čtyři hvězdy - dokonce se zde objeví i legendární "kočičí" tlumič známý z herní předlohy. Nic od tohohle filmu nečekejte, ale pokud máte nadhled a trochu zvrácenej smysl pro humor (ano, střílení do bezbraných dětí mě opravdu bavilo), tak se na to koukněte a Uwe-předsudky nechte stranou! ------------ Po opětovnym shlédnutí snižuju na 3* ()

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Za závěrečnou, uměleckou, satirickou, ironickou, šílenou, ale také geniální scénu prostě nemůžu dát méně než 1*. Uwe Boll dokazuje, že celý jeho filmový život je jen vtip. On chce točit filmy tak šílené a hrozné jak točí, pro něj to jsou klenoty a dokazuje to znovu a znovu. Tentokrát si i jako velký herec zkusí jednu roli, která je ironická až to není pěkné a možná se z něj pro někoho stane i "ten fašistický sympaťák, co se umí přiznat a udělat si ze sebe srandu", ale má jinou možnost? Dyť ho ve světě nebere vážně už snad nikdo a nevnímat jeho filmy jako absurdní komedie ani nejde:). Jinak je Postal plný nejšílenějších výmyslů, které povětšinou moc nerozesmějí a některé jsou až přehnaně kruté... Mimo to má tohle něco společného s hrou? Tento film je v 2% času vtipný a ve zbytku jen umírá největší počet lidí (především největší počet dětí) v historii filmu (Charlie Sheen teď musí natočit Žhavé výstřely 3: Topper na Harleyi :)) a je předváděn slepenec postav bez většího smyslu krom pochybné zápletky. Přesto ten konec... musíte vidět. ()

Freemind 

všechny recenze uživatele

Něco podobného jsem ještě nezažil. Sledovat tak neskutečně zmatený slepenec scén je osvobozující jako mantra - po půl hodině zjistíte, že máte v hlavě totální prázdno, vlastně jen s otevřenýma očima a bez jediné myšlenky či emoce sledujete hýbající se obrázky a postavy klapající ústy jako ryby až najednou procitnete v polovině titulků. Je přitom paradoxní, že Bohl nějakým zázrakem zvládl technické základy, takže vlastně nemohu nic vytknout kameře, střihu ani práci s efekty. Dokonce herci nejsou vůbec tak špatní, jak bych čekal (se zářnou výjimkou dívčího komanda)! Ještě paradoxnější je fakt, že je to právě Bohl, kdo porušil (navíc ve velkém stylu) hollywoodské pravidlo "nezabíješ dítě v přímém záběru". Neskutečné. ()

Galerie (8)

Zajímavosti (12)

  • Autor hernej predlohy Vince Desiderio predal práva Uwemu Bollovi pod podmienkou, že sa objaví vo filme v menšej úlohe. Naopak, Uwe Boll sa objaví ako postava v hre Postal 3. (Jakub225)
  • Zlatá malina - Nejhorší režie (U. Boll); nominace - Nejhorší herec ve vedlejší roli (U. Boll a V. Troyer). (Petr23)
  • Film se natáčel ve Vancouveru a v Surrey v Britské Kolumbii. (rafix)

Reklama

Reklama