Postal: The Movie

Totálny úlet

Akční / Komedie / Thriller

USA / Kanada / Německo, 2007, 100 min

• Tom Hardy

Ve své podstatě až zajímavý film:) Málokdy se sejde tak obdivuhodný režijní antitalent s tak pramalou soudností, ohromnou drzostí, arogancí a ještě k tomu poměrně solidním rozpočtem (přeci jen je vidět, že to nestálo deset tisíc dolarů). Postal je fascinující už z toho hlediska, že v něm Boll prvně ve své kariéře není jen filmařsky neschopný, ale současně je i okatě namyšlený. Na druhou stranu se mu v Postalu čas od času skutečně podaří vstřelit nějaký povedený vtip (třeba hledání klíčků mi přišlo jako roztomilý nápad). Samozřejmě většinu času vládne trapnost a naprosto nesmyslný průběh děje, je to ale (i na Bolla) tak přepálené a absurdní, že to vlastně docela dobře uteče… 30%(30.8.2008)

• EdaS

Tak Uwe Boll nám natočil satiru na Ameriku. Postal by chtěl být strašně kontroverzní a černohumorný, takže nám hned na začátku servíruje svou verzi útoku na Dvojčata, pak taky osvětlí vztah Bin Ládina a George Bushe, odhalí nám, odkud bere Boll peníze na své filmy (poprvé a naposledy, co jsem se zasmál), nechá zabít spoustu dětí atd. Výsledek možná bolí víc, než co Mistr kdy natočil. Uwe Boll se nikdy nestane novým Edem Woodem prostě proto, že u jeho filmů se nebavíte tím, jak jsou špatné, ony jsou jen zoufale špatné.(27.10.2007)

• honajz

Holt, tohle není můj styl humoru. Tak jo, je to nekorektní, ale tak nějak ne až tak moc, pár scén je i docela vtipných, i jedna dvě hlášky, ale celkově vlastně nevím, jestli to měla být parodie, kritika společnosti, nemá to žádné zacílení, nic, co by ospravedlnilo to podivně nechutné dění na plátně (nebo obrazovce).(30.12.2013)

Geniální. Uwe je frajer.... Nadhled, chytrej humor, trefná satira, to vše zabalené v roztomilé nezávislé a nadšenecké formě. Nechápu ubrblánky kteří blekotají něco o tom, že navzdory fajn střelbě do dětí se z toho daly vytáhnout mnohem větší jatka.. Pfff-úplně mimo mísu kluci-úplně mimo mísu..těžiště je naprosto jinde.(24.5.2015)

Já vám nevím... hru Postal miluji a od Bolla jsem čekal nějakou skvělou píčovinu, která se mi dostala. Film jako takový stojí fakt za hovno, ale pro milovníky Paradise City a ostatních věciček od Running With Scissors tohle musí vážně potěšit. A že to potěšilo dost! Filmem nás doprovází dobře vybraný a vypadající hrdina, neskutečně suchý, černý humor, vypatlaně srandovní scény a řekl bych, že skvěle zvládnutá atmosféra tohoto buranského městečka. Když bych si měl na živo představit Paradise City, tak by se mi nastínilo zrovna tohle. Takže stručně, Boll si může být nejhorší režisér, který všechno zmrví ale Postalem ve filmu se opravdu předvedl. Konečná scéna mě dokonale odzbrojila. "Co to bylo ?!" "Lekl jsem se, že jsme píchli, ale jen jsme přejeli nějakou holku."(31.10.2011)

• Zack Ward

• - Zlatá malina - Nejhorší režie (U. Boll); nominace - Nejhorší herec ve vedlejší roli (U. Boll a V. Troyer). (Petr23)

• - Film se natáčel ve Vancouveru a v Surrey v Britské Kolumbii. (rafix)

• - Vince Desiderio, ktorý pracoval aj na scenári, chcel pôvodne omnoho temnejší príbeh. Uwe Boll to však odmietol s tým, že radšej by chcel film poňať ako čiernu komédiu. (Jakub225)