Daphne Wilderová je matkou, jejíž láska nezná hranic. Vychovala tři fantastické dcery – nemotornou, roztomilou Milly, poklidnou psycholožku Maggie a sexy, neuctivou Mae – tak, aby z nich byly ženy, které touží mít každá matka. Jediný problém je… že ony toho mají plné zuby. (oficiální text distributora)

Grizzly odpad!

Tragédie. Tenhle film obsahoval snad úplně všechno co mne sere. Včetně italštiny. Bez nadsázky jeden z nejhorších filmů všech dob. ()

IBBY

...já asi opravdu nechápu pojem "romantická komedie"...romantika v podání pana L. a scénáristů je spíš histerie říznutá trapností a nějakou tou psychickou poruchou matky (závislost na dcerách) a co teprv chudák Milly ...napřed neuloví nic kloudného a pak tahá za nos hned dva rádobybezva chlápky...nechápu jak mohla celkem dobrá herečka jakou D.K je tak strašně jančit pitvořit se ječet šílet a vůbec nehrát...a taky nevím co by pro mě jako ženskou byla větší noční můra...mít takovou matku nebo takovou matkou být... ()

JohnnyB.

Průhledné, hysterické až na nervy lezoucí... Film nezachrání ani mé oblíbené Lauren Graham, Piper Perabo a zlatý retrívr též ne... A to už je co říct ;-) ()

boyd.

Nejukecanější komedie v historii filmu, možná jsem úplně neměl náladu na tento typ komedie, když jsem si ji pustil, ale musím fakt řict že mě s té Diane Keatnové (v jiných rolích se mi líbí) pěkně rozbolela hlava a druhou polovinu filmu už jsem projel rychlo posuvem. Pár dobrých gagu by se sice našlo, ale jinak je to pěkná zátěž na hlavu:) ()

koniklecka

Já mám romantické komedie ráda a dokážu jim leccos odpustit, ale tohle mi přišlo opravdu "divný". Rozhovory, kde se ženský přeřvávaly, že jim nebylo rozumět a jedna promiskuitní slečna, která vlastně za nic nemůže. ()

merigieren

Docela vtipný, přinejmenším se povedla alespoň polovina zymýšlených vtipů. I to chrochtání je hezký. Jen ten konec už je trochu přehnanej. Na romanticou komedii to ale ujde, Nova by se za to od 20:00 nemusela stydět :-) I když připouštím, že jsem se asi ,při hodnocení, nechal ovlivnit chrochtající slečnou. ()

alambert

Tenhle film je prostě kýčovitý, nevím jak jinak to říct. Nevadí mi ani tak přesládlý děj. Co mě ale vyloženě odpuzuje, jsou např. přehnaná maminka a levné (rádoby-)vtipy, jako například závěrečná usmiřovací scéna nebo (asi lehce zaostalý) synek. Dalším problémem tohohle filmu jsou zcela odfláknuté postavy sester - nevyužitý potenciál jak Piper Perabo, tak Lauren Graham vyloženě bije do očí. Chválím Mandy Moore - i když se přiznávám, že je mi sympatická svým vzhledem (rozumějte: je to prostě pěkná holka:-D) - tak ale i objektivně předvádí dobrý herecký výkon a do role naivní a nerozhodné holky se perfektně hodí. Bez ní by film neměl ani na dvě hvězdy... PS: Pozor, pozor! :-D Zjistil jsem, že existují dvě verze dabingu. Jednu jsem viděl na Nově a druhou na ČT. Ta na ČT byla o mnoho debilnější... :-/ ()

hazaba

Mít takovou matku, tak ji zabiju. Ale abychom jí nekřivdili, dcera si na tyhle problémy zadělala sama... Diane Keaton hraje velice přesvědčivě hysterku, ovšem celkový film plný hloupé konverzace a předvídatelného děje není nic moc. Obzvlášť když slyšíte, jak v dabované verzi przní písničky představitelek... brrr.... ()

chrispe

Toto mě vyděsilo stejně jako Mamma Mia!... ještě teď se mi rozstřese brada, když to zahlédnu v programu. NE! // znovu viděno 12.12.2015 Už mě to tak nevyděsilo :D pravda je ta, že občas je to víc než rozpačité, ale podívat se na to dá a já měla zrovna celkem příjemné rozpoložení pro tento film. Líbí se mi, jak se tu Diane oblíkala a jinak je to prostě klišé, ale podívat se na to dá. A to možná i vícekrát ;) ()

burton odpad!

Ach, to byl ale hnus! Diane Keaton odpudivá a antisexuální (jako vždy), kvokající na všechny strany. Nezachránily to ani krásné dcery a Gabriel Macht. Šílené balicí scénky, děsné dialogy, strašný sex, přehrávaný až na půdu a přitom s navlečenýma kalhotama....brrrr, fujky fujky, jdu si honem pustit něco pěkného, nádobí mám složené a prádlo umyté, co člověk všechno stihne u šíleného filmu. PS: děs! ()

charmin

Ako čítam, tak pre niekoho to bolo veľmi divoké, pre druhých veľmi umelé a sladké. A ono to také aj je :) V svojej katégorii Americké 3* filmy však táto romantika má právoplatné miesto, pretože u mňa spĺňa všetky kritéria takéhoto žánru. Nehovorím však, že je to hviezdny film, to nie, ale je to obyčajný film na zabitie času, pri kt. sa niektorí trošku zasmejeme, trošku poobdivujeme hercov, ale nič viac a nič menej. Slabšie 3* pre tentokrát. ()

Kaucuk

Co deset minut, to hádka a výkřiky...zbytečná hádka a ještě zbytečnější výkřiky...to je na mě trochu moc i přesto že se na to místama pěkně kouká...naneštěstí jen místama, jinak nuda s občasným strachem že některá z těch ženskejch vyleze z obrazovky a začne křičet i u mě doma, kde se to bohužel nedá ztlumit. ()

parabellum

Tuctová x-tá romantická komedie, která nic nového nepředvádí. D. Keaton tam zesebe dělá největšího blázna na plátně až stím vycucaným humorem byla dosti trapná. Dále už jen pak po půl hoďce přišla nuda, nuda a zase ta nuda + obvyklý happy end. ()

mi-ib

Na tohle bych se dobrovolně nikdy nedíval. Jenže když máte k dispozici jen 4 kanály a na jednom jedna větší blbost než druhá a chcete nějak zabít čas před usnutím... no zkrátka shodou okolností jsem tenhle snímek viděl. Tohle prostě nebude nikdy můj šálek čaje, takže asi tenhle film neměl u mě šanci na úspěch. Asi nejvíc do očí bijící bylo pitvoření Diane Keaton. Ne, že bych byl nějakej její zastánce, ale přecejen mi přišla tahle role pro ní nedůstojnou. ()

VeeDee

Vcelku příjemná romantická komedie, spíše pro ženy, o matce, která se možná až moc míchá do života svých dcer. Myslím, že film má dobrý nápad, ale kazí ho typické americké scény typu matka neustále ničí dorty a podobné. Škoda, zaslouží si tedy max. tři hvězdičky. ()