Daphne Wilderová je matkou, jejíž láska nezná hranic. Vychovala tři fantastické dcery – nemotornou, roztomilou Milly, poklidnou psycholožku Maggie a sexy, neuctivou Mae – tak, aby z nich byly ženy, které touží mít každá matka. Jediný problém je… že ony toho mají plné zuby. (oficiální text distributora)

eMeMko

Velmi průměrná až podprůměrná komedie, která se dá přetrpět a má i své vtipné momenty. Nejsem cílová skupina, takže očekávání nebyla velká, ale musím uznat, že jsem viděl podstatně horší díla. Příběh je jednoduchý a samozřejmě trošku šílený, nicméně na 98 minut diváka celkem zabaví. Herecké výkony ujdou, nikdo vysloveně nevyčníval, což je na jednu stranu dobře. Finální hodnocení: slabý průměr, který neuškodí jednou zkouknout. ()

david666

U tohoto filmu jsem měl trochu problém vydržet do závěrečných titulků. Prvních cca 30 min ještě šlo ale pak už to byla "limonáda" jak vystřižená ze špatné červené knihovny. Zajímalo by mě na jakou cílovou skupinu byl tento film dělán. Vše tady je upjaté, ženské oblečené v šatičkách jak do nedělního kostela, chlapi jakbysmet. Postava kluka je protivná. Herectví veskrze žádné. Nejvíc mě bavil pes:-) ()

Sonick

Máte rádi romantické komedie? Tedy spíše romantické než komedie? Nebo jen s oblibou sledujete filmy s půvabnou hlavní hrdinkou? Pak tento film stojí za zkouknutí. A pokud ne, o nic nepřidete! ()

vladi87

Nebyť tých zvráteností, mohlo byť celkové hodnotenie lepšie (v poslednom čase sa v hollywodskych filmoch rozmohol motív psa a jeho sexuálneho objektu túžby v podobe plyšovej hračky alebo inej súčasti miestnosti) :( ()

Amaranta

Diane Keaton je moje oblíbená herečka, ale tady ty citové výlevy teda přepískla. Viděla jsem asi půlku, ale to mi stačilo, tolik upištěných ženských pohromadě nebyla dobrá volba... ()

sAreOn

Díval jsem se na tento film díky omylu a musím říct, že mi i tento film přišel jako jeden velký omyl. Byl tuctový, nevtipný a očekávatelný. Tvůrci se všechny tyto nedostatky snažili zakrýt množstvím sympatických tváří, ale bez úspěchu. ()

pan_ponozka

Pokud slečna při výběru partnera chrápe s oběma, tak je to štětka a nezaslouží si soucit. A pokud její matku zajímá jaké a kolik bylo orgasmů, není se čemu divit. O tom ten film je. 2/10 ()

Ala007

Ve své podstatě nemorální a velmi jednoduchý příběh o tom, jak si krásná, ale nesmělá Milly nemůže vybrat mezi dvěma nápadníky (které jí na inzerát sehnala její agilní matinka a kteří vypadají jeden líp než druhý a mají samé kladné vlastnosti, samozřejmě každý jiné, aby byl výběr trošku ztížený :-)), a proto je testuje, jak se dá (ve společnosti, doma a taky v posteli). A to dělá tak dlouho, až to na ní praskne a ona se musí rozhodnout pro jednoho z nich, tedy pokud ji ten vyvolený bude chtít, když už ví o tom, jak to hrála na dvě strany. Takže pokud jde o scénář, nic moc...už jsem viděla horší, ale i mnohem, mnohem lepší romantické komedie. Za co tedy průměrné tři hvězdičky? Za skvostnou Diane Keaton, která zraje jako víno a role lehce neurotické matky jí padla jako ulitá. Pokud znáte nějakou ženu středního věku čelící menopauze a s ní spojenému pocitu, že teď už to bude jenom horší, pusťte jí tenhle film (nebo třeba nějaký jiný novější film s Diane Keaton - Lepší pozdě nežli později nebo Hezké vstávání), protože právě tady najdete důkaz toho, jak i žena po padesátce může být žádoucí a sexy. ()

Monika22

Viděla jsem to v kině a dodnes nechápu proč. Diane Keaton mám ráda, tak alepoň kvůli ní dávám 1 hvězdu, jinak byl film o ničem. ()

Veeria

Nestydím se za své hodnocení, i když bych rozhodně ubrala na některých hádacích scénách mezi Daphne a Milly...:D Nicméně je to pěkný příběh, ze života. V mém případě bych se mezi 2 muži nerozhodovala, u mě na plné čáře vyhrává Johnny, kterého bych uvítala i v reálném životě....:)) ()

Devilskitten

Pohodová komedie pro příjemně strávený večer u filmu. Nejde o žádnou vykrášlenou komedii typu Láska nebeská, ale rozhodně pobaví, za to shlédnutí stojí, i když chvílemi je až příliš jednoduchá...3* ()

LeniRo

Docela fajn film pro nenáročné diváky, trochu mi nesedí morálka filmu ale...ok... To bych odpustila... Jen mě mrzí že děj je poněkud roztahaný a nudný, dalo se z toho vytřískat víc. hvězda za film, dvě hvězdy za obsazení ženské čtveřice. ()

mikul odpad!

Máš vagínu, to už jsem někde slyšel, nikdy neříkám bezva, tento den je tak bezva, bezva výhled...už nikdy při pomyšlení na tento film neřeknu jeho název...vdáš se, a basta! Ahaha vtipné, je tak stupidní ten film, nebo český dabing? Radši neřešit. ()

Lucyane

Mno, vím, že když jsem se na tento film podívala před týdnem, tak už tehdy byl takový průměrný...Teď už mám problém si vzpomenout, o čem že vlastně byl.Snímek, který jednou shlédnete a brzy už si nebudete pamatovat, že existuje... ()

Grifindoor

Diane Keaton je tak strašně trapná až to bolí. Jinak i celej film je ubohej a trapnej. Zachraňuje to trojice vykunděnejch dcer, na který je opravdu pěknej pohled i když to sou vymaštěný slepice(jako většina ženskejch) ()