Daphne Wilderová je matkou, jejíž láska nezná hranic. Vychovala tři fantastické dcery – nemotornou, roztomilou Milly, poklidnou psycholožku Maggie a sexy, neuctivou Mae – tak, aby z nich byly ženy, které touží mít každá matka. Jediný problém je… že ony toho mají plné zuby. (oficiální text distributora)

Paviozo

Diane Keaton je skvělá herečka, ale takovému filmu nesvědčí, užvatlaná babča, na které by to tolik nestálo, by mi byla milejši. Jinak to nebylo tak hrozné :) ()

Verunka84

Nevím proč, ale mě se to prostě líbilo, hlavně Mandy Moore a Piper Perabo, Diane Keaton můžu v čemkoliv, takže pro mě to je hezký film na nedělní odpoledne ()

Marrianna

Stále průměrné, jako snad skoro 90% všech romantických komedií. Ale, je tu jedno velké ale, šílené pohyby, rychlé vyjadřování s nepříjemným hlasitým ječením a taky docela trapňoučké scházení se celé dívčí rodinky při mikrofonu - to je vše proč to nemůže nikdy získat nejvyšší příčky, ale na druhou stranu když si odmyslíme nebo chcete - li přetrpíme výše uvedené vady, zbývá ještě dost, proč to nemůže spadnout na nejnižší příčky. Ať už je to sama Diane, která je ve své roli sice fakt protivná, ale na druhou stranu i roztomilá a krásná, ať už jsou to její sympatické dcery, či jejich sladké polovičky. I příběh je docela roztomilý, takže plus, mínus, krát a děleno se rovná - já se bavila, byla jsem spokojená a to je minimum co od filmu čekám. ()

transbeskyd

Tuctovka plná klasických klišé a rádobypravd, kterou nezachrání ani přesvědčivě nesnesitělně horlivá matka Diany Keaton. ()

RigorMortis

Keby tam nebola Mandy, dávam ešte o hviezdu menej. Inak vcelku príjemná záležitosť, no mohli to viac prepracovať... Ale pre popcornové publikum veľa filozofických momentov netreba. ()

Filipes

Není tohle zavrhnutí až příliš přísné? Ano lidé beroucí tenhle film z odborného hlediska (Jako, že jste asi viděli milion lepších filmů s Diane Keatnovou) Je to těžká slabota. Po pravdě, i já jsem čekal něco jiného přesto.....to je velice milé. Diane Keaton je opět úžasná a Mandy Moore neuvěřitelně roztomilá. Prostě je v tom takový ten krásný americký pozitivní duch. Prostě tradiční ,,pokojová" romantika, která ublíží pouze lidem co tenhle typ filmů prostě nemají rádi. Chyběl tomu opravdu krůček ke 4 hvězdičkám. Možná, že podobných filmů se natočilo až příliš. ()

Miloško

Neviem či sa toto bude páčiť ženám, pre mužov to vobec nie je. Hysterické jačanie otravnej D.Keaton bolo hrozné,celkový prihlúpli dej filmu takisto.jedine na čo sa dalo pozerť boli tie jej 3 dcéry,ale inak nič. Desná nuda. ()

pekko odpad!

Vsetko, co ma rozculuje, koncentrovane v 90 minutach. Scenar ospravedlnujuci klamstvo, pokrytectvo, neveru, ... Uz tam chybala len americka zastava. Vlastne, ked tak rozmyslam, aj ta tam bola - na torte! Navyse, neviem preco, Mandy Moore mi je vrcholne nesympaticka. Dobre som si zdvihol tlak. A ja blbec som to pozeral na Stedry den! ()

matoon97

Mandy Moore je schopná aj viac, a tu je toho hrozne málo z jej výkonu. Ak ju máte radi, vrelo odporúčam Nezabudnuteľnú cestu, ktorá asi najlepšia z jej filmografie. Ale - niektorým by sa tento film mohol páčiť, toto je len môj osobný názor, keďže veľmi niesom na romantické filmy. 40% ()

sirrgulo

A další hřebíček do mé pomyslné rakve Diane Keaton. Nemohu si pomoc, ale prostě mi nesedí a role až přehnaně aktivní matky, která se snaží přetvořit život dcery k obrazu svému, aby nedopadl jako její vlastní se mi nelíbila. Přehršel histerických a uřvaných hádek, zpěv překládán do češtiny (jistě za to si můžu sám, že jsem na film nekoukal v originále) a přehrávání každou chvíli. Rádoby vtipné scény s pornem na netu nebo nezvladatelným synáčkem (z toho ale vyroste pěknej spratek) i různé jiné. To ne, takhle podle mě romantická komedie nevypadá, i když celé mužsko ženské osazenstvo nebylo špatné, nakonec výsledek nijak nedokázali zachránit. A tak jediné na co si druhý den vzpomenu je hezké pozadí Piper Perabo ze scény z úvodních několika málo minut a to je asi něco vážně špatně. ()

Seev

Ideální film pro partu holek/žen všeho věku, který pobaví, neurazí a ze kterého dostanete neskutečnou chuť na čokoládový dorty jako náhražku za ty akorát tak sladké mužské charaktery. ()

lobo87

Kopa uškriekaných žien riešiacich svoje vzťahy. Diane Keaton bola najotravnejšou postavou, ale bez nej by to nebolo ono. Naopak, Gabriel "Spector" Macht sa ukázal ako veľký sympaťák. Určite sa z filmu dalo vyťažiť viac, ale v rámci žánru to bolo fajn... 55% ()

Eywa11

Dve hviezdy za neskutočne charizmatického Gabriela s najkrajším úsmevom, ale inak celkom nuda s priblblými babskými rozhovormi.... ()