Kocour v botách

Zamilovali jste se do něj ve Shrekovi... Teď máte v šíleně zábavném animovaném filmu možnost zjistit, kde si tenhle jedinečný kočičí frajer získal svou slávu a pár ohromných bot! Milovník, bojovník a psanec Kocour v botách (Antonio Banderas) se vydává na dobrodružství svých devíti životů, když spojuje své síly s Čiči tlapičkou (Salma Hayek) a Valdou Cvaldou (Zach Galifianakis) před závěrečným soubojem s nechvalně proslulými Jackem a Jillem (Billy Bob Thornton, Amy Sedaris). Tohle je skutečný příběh nejslavnější kočky, mýtu a legendy – Kocoura v botách! (Magic Box)

BEJB

No čo ja viem... Počkám si na origoš verziu a potom sa rozhodnem. Zatiaľ žiadna sláva, ani slovenský dabing, ani 3D. Aj som si počkala a zázrak (aké prekvapenie!) sa nekonal, ale to vajce... čo tam kurnik robilo to vajce???? Ani praženicu z neho. ()

grisos

Ale jo, kocuři jsou fajni, čičiny tež. Supr byla pařba kocurů v tym sklepě, to byl kurňa bengal - v kině jsem se řechtal jako kuň před taxisem. Film měl přesno to, co od Kocoura v botách očekáváte: heboučkého zrzka s velkými kukadly i frajera v butach, který se rád podívá sklence mléka na dno - prostě se stím ne(s).....mazlí; dále akci, drama, šarm, vášeň. Ale zejména dost pohodové zábavy pro celou rodinu. ()

Scaevola

Sice ne tak třeskutě vtipné jako "Shrek" ani výpravné jako "Shrek třetí", ale přesto podařená kombinace vtipu, dobrodružství a dobrých nápadů (vaječný spoluhráč!). Laskomina na jedno shlédnutí. ()

Bornd

Stejná úroveň jako Shrek 4. Sice ne tak vtipné jako Shrek, ale zase takové větší dobrodružství. Hodně se mi líbila ta část putování na vzdušný zámek. Ovšem představa vejce co není ani člověk a ani jídlo mi přišla dost pitomá, ale co už. ()

kreion

Najväčší problém tohto filmu je, že ten kocúr príliš vytŕča nad ostatnými postavami. Oslík a Shrek mu boli rovní a dobre si kontrovali, tu si však nemá s kým náš Antonio poriadne vystreliť z nohy (holt Austin Powers a Eddie Murphy sú hláškovacie stroje ;)). Priamo k filmu- prvá polhodina nabitá akciou, hláškami a situačným humorom. Zvyšok filmu si to tempo hlášok a situácií samozrejme už neudržal v takej miere, ale aj tak to vzhľadom na minutáž (90 min) ubehlo ako voda a ani chvíľu som sa nenudil. Slovenský dabing nesklamal a neprekážal (narozdiel od Shrekov- tam to mám radšej v ENG alebo CZ, oslík a shrek v slovenčine znejú hrozne). Hodnotenie 75% (4/5) a čakám na ďalšie pokračovanie, konečne oživenie po troch zelených dieloch ;) ()

Johnysman

Když jsem šel do kina na Kocoura v botách, čekal jsem dreamvorksáckou slabotku. Avšak můj předsudek se rozplynul, když jsem zjistil, že tento animák je vcelku srovnatelný se shrekem 2. Proto dávám 4 hvězdičky. Ano, obsahově lehce slabší snímek, ale zato stále plný nových nápadů, vtipů a odkazů na různé filmy. ()

MrLinhy

Kocour v botách je takový klasický animák co má všechno, děj, vtip a animaci. Před, při a po shlédnutí si určitě vzpomenete na Shreka. Sice Kocour není tak vtipný jako Shrek, ale zase si stojí na pořádném ději. Ty hlášky a kočičí "grimasy"" vás určitě bavit musí :) PS: Kocour v botách byl jako koťátko hrozně roztomilý. Pro mě Animák roku. ()

Eruwen

Trailery mě navnadily, ale film mě popravdě trochu zklamal hlavně svou přílišnou předvídatelností. Byly tam samozřejmě skvělé části, ale opravdu od srdce jsem se zasmála maximálně 2x, bohužel. Na druhou stranu musím tvůrcům poblahopřát - Kocour v botách je mnohem lepší než poslední dva díly Shreka. A nakonec malé podotknutí - rozhodně bych na to šla do kina s partou přátel, než s dětmi ()

annash

Kocour - jako jednoznačně nejzajímavější postavička ze Shreka - si rozhodně mohl dovolit samostatný film. Příbeh byl neokoukaný, příjemně plynoucí s bezvadnými charaktery (bezdrápá kočičí společnice se mi obzvláště líbila, stejně jako dokonale fraškovití Jack a Jill). Povedené nezávislé dobroduržství, které mě ještě utvrdilo v názoru, že dva závěrečné díly Shreka byla véliká hanba. Animátorům skládám poklonu. ()

Paserak

Hlvně nesrovnávat s Kocourem ze Shreka. Je jasné, že odtamtud vítr vane. Díval bych se na to ale jako na rozdílné světy. Kocour byl opravdu místy vtipný, to nemohu říct. Snaha o maximální originalitu je ale místy křečovitá. Jinak je to vcelku vkusný biják pro nenáročný večírek. Nemohu hodnotit 3D neb jsem měl tu čest 2D. ()

icare

pobavilo, sice ne tolik jako Shrek, ale bylo to slušné. Ve vedlejší roli snesu mnohem radši užvaněného osla než nemotorně se pohybující vejce:) ()

marrrrian

Čo by bolo, keby bol Zorro kocúrom. Všetko, čo do žánru patrí, vo filme bolo. Postavy boli dokonale využité. Akurát jediná vec, ktorá mi bola proti srsti, bolo to vajce. Nie pre jeho zákernosť a zápornú postavu, ani pre priblblý výzor. Ale kvôli tomu, že všetky ostatné postavy boli, keď už nie ľudia (alebo mačky) aspoň živé tvory. S inou postavou by to možno bolo aj za 5 hviezd. ()

BloodyO

Kocour je ve Shrekovi prostě mnohem víc cool než tady, dalo se to udělat určitě lépe je to škoda.. Možná bych hodnotil víc kdybych toho mnohem víc neočekával. ()

david666

Kocourem v botách se mi teda tvůrci do vkusu moc netrefili. Myslím, že příběh je hodně tuctový, vtipy téměř žádné - prostě slabý odvar Shreka. ()

Eddie Murphy by rád natočil pátého Shreka

Eddie Murphy by rád natočil pátého Shreka

29.01.2023

Dvojka Kocoura v botách odhalila obsazení

Dvojka Kocoura v botách odhalila obsazení

15.03.2022

Krátce před zveřejněním prvního traileru oznámili tvůrci pokračování animáku Kocour v botách kompletní hlasové obsazení nového filmu. Snímek Puss in Boots: The Last Wish tak představí kromě… (více)

Shreka čeká restart

Shreka čeká restart

07.11.2018

Je to sedm let od celovečerního filmu Kocour v botách, poslední snímku ze shrečí série, který v kinech vydělal celosvětově 555 milionů dolarů. Místo klasického pokračování se teď ale studio… (více)

Chystá se pátý Shrek

Chystá se pátý Shrek

16.06.2016

Když se v roce 2001 objevil zelený zlobr Shrek, byla z toho malá kreslená revoluce. V DreamWorks Animation do něj totiž nacpali popkulturní odkazy a vtipy, u kterých se místo dětí bavili hlavně… (více)