Reklama

Reklama

Kocour v botách

Trailer 3

Zamilovali jste se do něj ve Shrekovi... Teď máte v šíleně zábavném animovaném filmu možnost zjistit, kde si tenhle jedinečný kočičí frajer získal svou slávu a pár ohromných bot! Milovník, bojovník a psanec Kocour v botách (Antonio Banderas) se vydává na dobrodružství svých devíti životů, když spojuje své síly s Čiči tlapičkou (Salma Hayek) a Valdou Cvaldou (Zach Galifianakis) před závěrečným soubojem s nechvalně proslulými Jackem a Jillem (Billy Bob Thornton, Amy Sedaris). Tohle je skutečný příběh nejslavnější kočky, mýtu a legendy – Kocoura v botách! (Magic Box)

(více)

Videa (13)

Trailer 3

Recenze (638)

Allien.9 

všechny recenze uživatele

Jedním slovem: galimatyáš. Čekala jsem alespoň slabou návaznost na "Shreka", té se mi bohužel nedostalo, ale vem to čert. Mnohem horší byl prapodivný, předimenzovaný příběh protkaný nevtipnými dialogy a - co zabolelo asi nejvíc - naprosto nevýrazný Kocour. 2,5* za... já vlastně ani nevím za co. Možná za baby kocoura.:-) ()

BadoXXII 

všechny recenze uživatele

Úroveň Shreka 3 a 4 sa podarilo preskočiť, lenže úroveň bola nastavená na bode mrazu. Kocúr v čižmách pôsobí hlavne v prvých minútach sviežo, neokukane, má príjemné prostredie a aj animáciu. Po príchode vajca Cvalda na scénu to však začína celé silno pripomínať tvorcovskú neschopnosť vymyslieť zaujímavý a vtipný príbeh z posledných častí o zelenom zlobrovi. Kocúr ako hrdina má iskru, ale film ako taký žiadnu iskru nemá. ()

Reklama

BoPo 

všechny recenze uživatele

Vedľajšia postava zo Shreka dostala vlastný film a zaradila sa do načmáraného suterénu. Nudné, bez akýchkoľvek sympatií k postavám, bez zaujímavého zloducha. Najvýraznejšie momenty boli vlastne totálne nevhodné do animáku pre deti, pretože išlo o humor založený na sexuálnych dvojzmysloch a podtextoch. Navyše som zistil, že ešte otravnejšie než spev je animovaný tanec. ()

Eliott 

všechny recenze uživatele

Jako pohádka je to dobrá kterou reálně může jednou pobavit i dospělého člověka. Těch hvězd však mohlo být i více, bohužel byl hlavní padouch vejce, (což mi přišlo dosti nevhodně vybrán) a pak se zde vyskytovala spousta trapných a divných věcí. Každopádně však na jedno shlédnutí s vaší ratolestí nebo mladšími sourozenci doporučuji 60% ()

freddy 

všechny recenze uživatele

Jedna z mých nejoblíbenějších postav z příběhů o Shrekovi, chrabrý a nebojácný Kocour v botách, dostala svůj vlastní animovaný celovečerní film o tom, co předcházelo setkání tohoto hrdiny se zeleným zlobrem Shrekem. Což o to, podívaná je to zajímavá, příběh zase tak špatný není, ale bohužel se nejedná ani o příběh, který by mě nějak výrazněji zaujal. Jasně, kocour v botách je zde jako vždy atraktivní, vtipný a neodolatelný, ovšem jedna postava není schopná utáhnout celovečerní film, a její spoluhráči mě bohužel absolutně nebavili. Nicméně uznávám, že nepatřím do cílové skupiny, pro kterou byl primárně zřejmě tento film stvořen, přece jen už nepatřím mezi děti, kterým se tohle asi i může líbit a může je to okouzlit, ale jako dospělý divák říkám, že byly i chvíle, kdy jsem se u toho v kině nudil. Ale to nic nemění na tom, že film jako celek byl docela stravitelný a jak jsem již napsal, kocour v botách zde byl jako vždy výborný a je to i jeho zásluha, že nakonec film považuji alespoň za průměrnou podívanou. Což znamená, že filmu uděluji tři hvězdičky. ()

Galerie (63)

Zajímavosti (14)

Související novinky

Eddie Murphy by rád natočil pátého Shreka

Eddie Murphy by rád natočil pátého Shreka

29.01.2023

Slavný herec a komik Eddie Murphy nedávno dostal na Zlatých glóbech cenu za celoživotní přínos kinematografii, na Netflix nyní dorazila jeho nová komedie You People a letos se taky konečně dočkáme… (více)

Dvojka Kocoura v botách odhalila obsazení

Dvojka Kocoura v botách odhalila obsazení

15.03.2022

Krátce před zveřejněním prvního traileru oznámili tvůrci pokračování animáku Kocour v botách kompletní hlasové obsazení nového filmu. Snímek Puss in Boots: The Last Wish tak představí kromě… (více)

Shreka čeká restart

Shreka čeká restart

07.11.2018

Je to sedm let od celovečerního filmu Kocour v botách, poslední snímku ze shrečí série, který v kinech vydělal celosvětově 555 milionů dolarů. Místo klasického pokračování se teď ale studio… (více)

Chystá se pátý Shrek

Chystá se pátý Shrek

16.06.2016

Když se v roce 2001 objevil zelený zlobr Shrek, byla z toho malá kreslená revoluce. V DreamWorks Animation do něj totiž nacpali popkulturní odkazy a vtipy, u kterých se místo dětí bavili hlavně… (více)

Reklama

Reklama