poster

Kocour v botách

 • USA

  Puss in Boots

 • Slovensko

  Kocúr v čižmách

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 2011, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dzeyna
  *****

  Krásná pohádka. Typická americká animovačka, která neurazí, ba naopak velmi potěší úplně každého. Vtip číší téměř z každé scény. Taková ta pohodovka na večer doma. Typické kocourovi oči snad oblomí všechny. Nejvíce se mi ovšem líbil Valda Cvalda alias vajíčko, kteří měnil svou povahu hned několikrát, akorát je škoda, že umřel, ale víc než to mě štve, že zde nebylo ukázáno jak se rozpleskne. Jinak příběh o fazolích, hradu v nebesích a zlatu? Větší klasika už to být ani nemůže. :)(24.2.2012)

 • Flego
  **

  Rozprávková všehochuť, kde je namixovaných mnoho postáv z rôznych známych aj menej známych rozprávok, je smutným príkladom, že je stále ťažšie vymyslieť originálny príbeh a najjednoduchší spôsob je remix všetkého a ničoho. Pre mňa je Kocúr v čižmách veľkým sklamaním, príbeh je nudný, utápa sa v ničnehovoriacich rečiach a akcie je tiež pomenej.(2.12.2011)

 • Kryton
  ****

  Kocour v botách poráží poslední dva Shreky! Kocour byl ve Shrekovi zajímavá postava a jeho vlastní film, tak ve finále dopadl dobře. Má spád, vtip, tanec a celkově působí míň pohádkověji. 90 minut uběhne rychle a nezaznamenal jsem žádnou hluchou či nudnou pasáž. Pořád se bylo na co dívat a třeba tanec v kočičím baru opravdu stojí za to. Takto Kocour porazil kompletně Shreka 3 a Shreka 4.(7.1.2012)

 • Xmilden
  ***

  Líbilo, nic moc jsem nečekal, ale byl jsem příjemně překvapen solidní akcí, občas povedeným vtípkem a přestože to celé může působit dětským dojmem, tak i příběh nebyl špatný. Smíchy jsem se mohl potrhat hlavně při "zvratu" kde všude se Humpty Dumpty ukrýval, aby dohlídl na to, že Kocour spadne do léčky. Příjemná jednohubka. 55%(19.2.2012)

 • Terva
  ****

  CITÁT - Co k tomu říct ? Kočkování bylo moje......... A o co, že tu jde ? O Jacka a Jill a jejich legendární kouzelné fazole. A taky o zlatá vejce. CITÁT - Kde je najdem ?....... Příchod Jacka a Jill do hotelu je boží. DIALOG : RECEPČNÍ - Je mi líto, jsme obsazení. JILL - "vystřelí z pistole". JACK - Jeden pokoj se právě uvolnil......... Kocour je sice ten ze Shrecka, ale film nemá z tím humorem nic společného, má to spíše takovou tu španělskou romantiku. CITÁT - Ty jsi mě vzal po hlavě kytarou ??!!........ Ovšem velice rušivý element je "Pukavec", jako jeden z hrdinů příběhu. To je tak nesedící věc do příběhu, že jsem byl velice zklamán. Bral bych jaké koliv zvíře nebo člověka, ale Valda Alexandr Cvalda je prostě nezapadající věc. CITÁT - Tak jóó, vyklop to.......... Místy je to celkem doják. Jako zbraň je použit i ten známej kocourův kukuč. Ty bláho, ty jedeš, myslím ty...oči. Mimo jiné ve filmu mluví i býci. CITUJI - Bůůůůůů ůůů ů ůůů (Zachránil komandantovu matku !!!). A tady se někde zrodila legenda o kocourovi v botách. Zde totiž dostal legendární boty. Ale základem příběhu jsou stále kouzelné fazole a zlaté vejce. Dobrodružství může začít, legenda je pravdivá. Fazole fungují na něžné slovo. CITÁT - Ahoj kytičko.......... Své slovo dostane i obr - vlastně ten ne, ten je CITUJI - (JACK A FAZOLE KAPITOLA 14) - Obr leží pod drnem.......... Jenže je tu ještě Čirá hrůza, bestie, co chrání zlaté house. Kdo se na ní podívá, zkamení, ale nikdo to neví jistě, nikdo to totiž nepřežil. Napínavé dobrodružství o cti, přátelství, zradě a lásce. 3D projekce tomu moc nepřidala, možná naopak. Komiksové dělení obrazu v některých momentech vyprávění je krásné, tak to mám rád. Leč je ho málo, škoda. Ale ne vše končí tak, jak to vypadá. CITÁT - Někdo tu bude mít den pro kočku......... Jeden klobouk, jeden opasek a teď poteče krev. Přijde i katastrofická stránka příběhu Čirá hrůza bude bránit své Zlaté house, co jste taky čekali ? Nakonec je z toho docela chutná vajíčková pomazánka, ale bacha na pukavce. Tak to byl příběh kocoura, jenž se stal hrdinou. CITÁT - Kočkování to je její........(8.5.2012)

 • - Pro Salmu Hayek byl Kocour v botách prvním animovaným filmem, na němž pracovala. O rok později bylo možné její hlas mohli slyšet v animovaném filmu Piráti! (2012) a v roce 2014 měl na festivalu v Cannes premiéru její třetí animovaný snímek The Prophet (2014). (D.Moore)

 • - V rámci filmových marketingových kampaní se hlavní postava Antonio Banderas objevoval hned na několika plakátech v obležení různorodé sorty koček. (Conspi)

 • - Ve filmu je řečeno, že Kocour vyrůstal bez rodiny v sirotčinci, avšak ve filmu Shrek 2 (2004) Kocour říká, že má otce, matku i kupu bratrů. (Zackk)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace