Reklama

Reklama

Kocour v botách

  • USA Puss in Boots (více)
Trailer 2

Zamilovali jste se do něj ve Shrekovi... Teď máte v šíleně zábavném animovaném filmu možnost zjistit, kde si tenhle jedinečný kočičí frajer získal svou slávu a pár ohromných bot! Milovník, bojovník a psanec Kocour v botách (Antonio Banderas) se vydává na dobrodružství svých devíti životů, když spojuje své síly s Čiči tlapičkou (Salma Hayek) a Valdou Cvaldou (Zach Galifianakis) před závěrečným soubojem s nechvalně proslulými Jackem a Jillem (Billy Bob Thornton, Amy Sedaris). Tohle je skutečný příběh nejslavnější kočky, mýtu a legendy – Kocoura v botách! (Magic Box)

(více)

Videa (13)

Trailer 2

Recenze (633)

Cervenak 

všechny recenze uživatele

Presne naopak, než som čakal. Myslel som, že tá postava samostatne nebude fungovať. A fíha - práve keď striasla debilného somára a ogra, konečne naplno ožila. Z kocúra je odrazu ohromný sympaťák, ktorý hláškuje a neodolateľne machruje a ani tie občasné fóry s prepínaním do čisto mačacej polohy neotravujú. Navyše je to fakt dobrá kovbojka/zorrovka s nadupanými akčnými scénami, výborným celkovým tempom a príbehom, ktorý má hlavu a pätu. Veľmi príjemné prekvapenie, ktoré si shrekovské sequely dáva na raňajky. ()

tron 

všechny recenze uživatele

„Ako sa voláš?“ – Mňau.“ Najviac ma tu bavili krátke okamihy, v ktorých sa mačky správali ako normálne, bežné mačky, aké máte doma alebo stretnete na ulici. Našťastie je tu takých rozkošných okamihov strašne veľa a hoci ide o drobnosti, výraznou mierou zhumorňujú celý tento vizuálne pekný (bodaj by nie za 130 miliónov) film. Inak som ale nejako extra odvarený nebol, videl som to už dvakrát a má to určite veľa dobrých momentov, ale na druhej strane dialógy sú nudné, postavy nezaujímavé, scenár síce vcelku originálny (vajce, čarovné fazuľky), no zároveň neveľmi zábavný (ale je sranda, ako to pripomína Zorra z deväťdesiateho ôsmeho, v ktorom hral Banderas hlavnú rolu). A asi hodinu som si zvykal na dosť strašidelný vzhľad vajca. Nakoniec bol aj tak najlepší ten kocúr, čo stále hovoril „ouč“. WTF dňa: produkcia Guillermo del Toro. ()

Reklama

Fr 

všechny recenze uživatele

TOHLE JE PŘÍBĚH KOCOURA, KTERÝ SE STALA HRDINOU, A ODDAL SE SPRAVEDLNOSTI A NÁDHERNÝM ŽENÁM..... /// Kočičí ďábel. Chlupatej milenec. Chupacabra. Zrzavej zabiják....potvrzující pravidla, že i psanec se může stát legendou a že u hrdiny, na velikosti nezáleží (já jsem vám to holky říkal....). Příjemná animovaná groteska s atmosférou Zorra či Rodrigezovýho Desperáda, ale....bohužel (?) je jen pro děti. Jakási příběhová variace na ,,Jacka a fazolku“ chtíčem zkažený dospělý publikum neuspokojí. P.S.: Je li vám 15 a míň, klidně tam flákněte vo hvězdu víc!!!! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jsem skvělej, úžasnej milenec,... moje jméno se stalo legendou..... Jsem kocour v .... 2.) Potřeboval bych poradit s kytkama. 3.) Jsem dítě do 15ti let a jsou věci (třeba takovej Rango), kterejm nerozumím. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE ** NAPĚTÍ ne ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $130miliónovTržby USA $149,260,504Tržby Celosvetovo $554,987,477Tržby za predaj Blu-ray v USA $42,217,226 Tržby za predaj DVD v USA $49,203,817║ Spokojnosť, a to hlavne keď si zoberiem ako dopadli Shrek 3 a 4, tak toto bola fakt náplasť. Samozrejme kostra príbehu nič nové nedá ale kocúr a jeho sprievodná partia smerujúca za fazuľkovým dobrodružstvom to krásne celé utiahne bez toho aby ste čo i len na moment mohli trpieť, dej obsahuje skvelé gagy, veľa roztomilých a iskrivých scén, šermovačky a tanečky = delikatesa, nečakané prekvapenie, oplatí sa vidieť v 3D, plus výborný Slovenský dabing. /videl v kine 3D verziu: 80%/ ()

Matty 

všechny recenze uživatele

Mňoukající dobrodruh ve vysokých botách dostal příležitost obohatit své portfolio samostatným celovečerním výstupem. Šance, že dostane další nabídky, je vzhledem k jeho nasazení nemalá. Těch devadesát minut nepřetéká dějem, vyprávění by potřebovalo výraznější padouchy a jasnější vymezení cílů (kočičí heist movie, na nějž je zpočátku zaděláno, se nakonec tak úplně nekoná)… film ale ladně pádí vpřed a nebrzdí ho ani vysvětlující flashback, jehož tušenou otravnost shazují samotné postavy. Záminky k akčním scénám, vedle kocourova vyděračského výrazu dominantnímu lákadlu filmu, scenáristé vytvářejí poměrně nápaditě, i když originalita netkví zdaleka tolik v zápletce jako v multikulti propojení různých pohádek, z nichž, obávám se, české dítě identifikuje minimum (Mother Goose, Humpty Dumpty nebo Jack a kouzelná fazole jsou v anglofonních zemích minimálně tak zlidovělé jako u nás Jeníček a Mařenka nebo Popelka). Nedokážu odhadnout, nakolik kompatibilní s vkusem dětského publika bude kompilační pohádka tohoto typu, vyznavači „čisté“ klasiky, prosté vtipů vhodných do cenzurované verze Prci, prci prciček, ale potěšeni nebudou. Nabídka humoru pro rodičovstvo se z větší části omezuje právě na různé umírněné sprosťárny. Práce s konvencemi dospělých žánrů není tak častá a neagresivní jako v prvních dílech Shreka (kromě zlodějských filmů jsou znevažovány hlavně chorizo westerny a Čičin převlek, nevím, zda záměrně, připomíná zápasníky luchadores), pročež nedětskému divákovi nezbývá, než si užít předně to, jak hezky film s Garfieldovou antitezí v titulní roli šlape. Komu by to nestačilo, může zapřemýšlet nad cílovkou z hlediska genderu. Napohled klukovské dobrodružství spárovalo narcistního kocoura s vejcoidním čímsi (co zřejmě vejce nemá) a emancipovanou kočičí zlodějkou, nemluvě o holčičí náplni filmu s vydatným zastoupením pomilovánihodných zvířátek plyšákovitého typu a choreograficky propracovaných tanečních scén. Apendix: český dabing je stejně nevýrazný jako využití 3D, které souboje činí akorát nepřehlednými. 70% ()

Galerie (63)

Zajímavosti (14)

  • Jedná se již o pátý film, na kterém Antonio Banderas a Salma Hayek společně pracovali. (slatkac)
  • Když jsou kocour, Kitty a Cvalík v údolí zlatých vajec, snaží se zvednou vejce, ale nepodaří se jim to. Když však později oslavují, zvedají vejce nad hlavu bez problémů. (chleba24)
  • Při vzpomínce na film Zorro: Tajemná tvář (1998), kde hlavní roli ztvárnil právě Antonio Banderas, si jistě vybavíte jednu vlastnost, která herce s jeho filmovým kocourem spojuje. Oba hrdinové po sobe vždy na místě činu zanechávají viditelnou insignii. V tomto případě ne "Z", ale "P" jako Puss. (Conspi)

Související novinky

Eddie Murphy by rád natočil pátého Shreka

Eddie Murphy by rád natočil pátého Shreka

29.01.2023

Slavný herec a komik Eddie Murphy nedávno dostal na Zlatých glóbech cenu za celoživotní přínos kinematografii, na Netflix nyní dorazila jeho nová komedie You People a letos se taky konečně dočkáme… (více)

Dvojka Kocoura v botách odhalila obsazení

Dvojka Kocoura v botách odhalila obsazení

15.03.2022

Krátce před zveřejněním prvního traileru oznámili tvůrci pokračování animáku Kocour v botách kompletní hlasové obsazení nového filmu. Snímek Puss in Boots: The Last Wish tak představí kromě… (více)

Shreka čeká restart

Shreka čeká restart

07.11.2018

Je to sedm let od celovečerního filmu Kocour v botách, poslední snímku ze shrečí série, který v kinech vydělal celosvětově 555 milionů dolarů. Místo klasického pokračování se teď ale studio… (více)

Chystá se pátý Shrek

Chystá se pátý Shrek

16.06.2016

Když se v roce 2001 objevil zelený zlobr Shrek, byla z toho malá kreslená revoluce. V DreamWorks Animation do něj totiž nacpali popkulturní odkazy a vtipy, u kterých se místo dětí bavili hlavně… (více)

Reklama

Reklama