poster

Kocour v botách

 • USA

  Puss in Boots

 • Slovensko

  Kocúr v čižmách

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 2011, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Allien.9
  **

  Jedním slovem: galimatyáš. Čekala jsem alespoň slabou návaznost na "Shreka", té se mi bohužel nedostalo, ale vem to čert. Mnohem horší byl prapodivný, předimenzovaný příběh protkaný nevtipnými dialogy a - co zabolelo asi nejvíc - naprosto nevýrazný Kocour. 2,5* za... já vlastně ani nevím za co. Možná za baby kocoura.:-)(15.10.2013)

 • Ilicka
  ***

  Pohádka nepohádka s žánrovými přesahy k westernu a mariachi, kde si animovaný Antonio Banderas hraje na Zorra a jeho kočičí oči ho vytáhnou z nejednoho srabu. A navzdory mým přirozeným sympatiím k šikovným odzbrojujícím kočkám, jsou mé dojmy přinejmenším rozpačité. Bude to asi řídkou zápletkou a únavným střídáním vynikajících vypointovaných scén s těmi slabšími. (Nehorázně dlouhá retrospektiva) Jako VELKÉ plus beru nebývalé jiskření mezi Banderasem a Hayek a posun k nepohádkovému konci, ale to nic nemění na tom, že se mi zdá, že Miller nevyužil všechen potenciál, který příběh o slavném Shreckově kocourovi nabízel.(12.1.2012)

 • juta
  ***

  Je to jako pokračování se Shrekem, tady ale zelené mužíčky nehledejte. Kocour, jako hlavní postava už je celkem okoukaná, takže je jasné, že velký úspěch to mít nemohlo. K tomu navíc divné vejce, s ohavným nosem, se sem jednoduše nehodilo. Mě se ve Shrekovi Kocour líbil, tady už mi nepřišel tak sympatický.(13.5.2012)

 • swamp
  ***

  Určitě lepší než třetí Shrek a asi na stejné úrovni jako ten poslední. Puss in boots neurazí, ale ani nenadchne - prakticky už si nepamatuju, o čem to přesně bylo, protože o to vůbec nejde. Tady jsou hlavní mrouskající čičinky. Pobavilo mě pár WTF postav jako třeba Humpty Alexander Dumpty či to zlatonosné house. :P(14.10.2013)

 • Niktorius
  ****

  V Česku má obutý Kocour tu smůlu, že pracuje s narážkami na pohádky a postavičky (říkankový Humpty Dumpty aka Valda Cvalda nebo dvojice Jacka a Jill), které jsou populární v anglosaském prostředí, ale u nás o nich něco matně ví jen ten, kdo trávil dětství se zahraničními televizními animáky. Avšak sám ústřední protagonista je natolik charismatickou, sympatickou a zábavnou postavou, že film utáhne i v místech, kde na to nestačí nedostatečně vyklenutý dějový nosník a zejména v těch chvílích, kdy se odhazuje svou polidštěnou masku a vrací se ke kočičí identitě, dovede bohatě pobavit i ty diváky, kteří skrze kulturní bariéru přehlédnou některé subtilnější vtípky.(7.12.2011)

 • - Na Kocoura v botách přišlo první víkend po premiéře asi 16 tisíc diváků. (LEGACY)

 • - Jedná se již o pátý film, na kterém Antonio Banderas a Salma Hayek společně pracovali. (slatkac)

 • - Když jsou kocour, Kitty a Cvalík v údolí zlatých vajec, snaží se zvednou vejce, ale nepodaří se jim to. Když však později oslavují, zvedají vejce nad hlavu bez problémů. (chleba24)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace