Kocour v botách

Zamilovali jste se do něj ve Shrekovi... Teď máte v šíleně zábavném animovaném filmu možnost zjistit, kde si tenhle jedinečný kočičí frajer získal svou slávu a pár ohromných bot! Milovník, bojovník a psanec Kocour v botách (Antonio Banderas) se vydává na dobrodružství svých devíti životů, když spojuje své síly s Čiči tlapičkou (Salma Hayek) a Valdou Cvaldou (Zach Galifianakis) před závěrečným soubojem s nechvalně proslulými Jackem a Jillem (Billy Bob Thornton, Amy Sedaris). Tohle je skutečný příběh nejslavnější kočky, mýtu a legendy – Kocoura v botách! (Magic Box)

ManOfPhoenix

Kocour v botách byl vždycky zajímavou postavou, jak ve Shrekovi, tak i v kultuře a dalších věcí. Nikdy mě ale nelákalo se podívat na jeho sólovku, až do dneška. A musím uznat, že se velmi líbila. Spoustu zábavných, smutných i akčních scén, které můžete od tohoto filmu čekat. Film se mi hodně líbil, za mě 5*. ()

toty

Ne a ne a ne... Nejako mi to do kopy moc neladilo veru. Par scén stálo za to. Ale o čo to vlastne rozprávam, je to predsaa rozprávka. ()

JosefTomas

Jelikož se to drží stylu Shreka, tak s tím nemám problém, viděl jsem sice s dabingem a ne v originále, což mě trochu mrzí, ale jelikož je Banderas Španěl, tak jsem si to musel pustil ve španělštině, která je slast pro uši. 80% Yo no soy amigos. ()

ostravak30

Kocour v botách je rozhodně nápaditý, ale spravedlivě řečeno se ani náhodou nepřibližuje k mnohem nápaditějším dílům od tohoto studia. Příběh je vcelku spíše chabý a kromě slibného začátku vtipů trochu ubývá. Je to zajímavý nápad vytvořit pro kocoura svůj vlastní film a nelze se studiu divit, že se jej chytilo. Ale filmu chybí vše, co mnohem úspěšnější díla mají. Jak kvalitnější hudba, tak více hlášek a silnější příběh s opravdovými přáteli - ve Shrekovi tuto roli zastupoval například Oslík. Kocour v botách je docela zajímavá podívaná, která ale nenadchne ani neurazí, ovšem důvodů vracet se k ní není mnoho. ()

adamix

Tie hodnotenia sú až veľmi podceňované pretože ten film je fakt nápaditý (všetko sme už niekde videli, ale nie v takejto mixnutej a nápaditej forme). Kocúr s Vajkom sú dobrí, westernovo - zorrovský námet to vylepšuje na iný level a oproti poslednému Shrekovi je toto výraznejšia kvalita. ()

MartinTerran

Nechápu proč do filmu o životní cestě Kocoura v botách zakomponovali pohádku o kouzelných fazolkách. Špatné to určitě nebylo, jen že moc invence a originality se zde nenachází, ale kouká se na to dobře a je to napínavé. Hodnocení: 57/100. ()

DJ Kritik

Zamilovaný kocúr, zničené priateľstvo a hlavne zmiešanie veľa do jedného motívu. Jack a fazuľa, Zorro, Rango. Ale klasickú rozprávku s jej príbehom tu nenájdeme. Toto je v podstate Shrek. Ale deťom sa to páči. ()

Zoltar78

Na to, že kocoura v botách pokládám nejen ve Shrekovi, ale vůbec ve světě animovaného filmu za jednu z nejvtipnějších postav, tak tohle bylo pro mě hořkým zklamáním. Za celý film jsem se zasmál hodně poskrovnu a většinu mého smíchu pobrala vedlejší úplně nepodstatná postava udiveného kocoura s vykulenýma očima, který se odněkud vždycky vyloupnul, aby se vtipně udivil a zase zmizel. A to je bohužel žalostně málo na film s takovým potenciálem. Film postrádá jakýkoliv trochu originální a vtipný nápad. Trochu bych ho přirovnal k poněkud vylouhovanému Shrekovi číslo tři. Možná jsem k němu až moc kritický, ale mrzí mě, že moje tak oblíbená postava nedostala lepší příležitost se předvést. ()

moviereaper

film byl pro mě velkým zklamáním, 3D bylo fajn, ale dějově to je určeno vysloveně pro dětské publikum, vtipů, které pochopí jen dospělí tam bylo tolik, že by je člověk spočítal na prstech jedné ruky (ne že bych vyžadoval každých pět minut dvojsmyslnou narážku, problém vidím v tom, že "dospělácké vtipy" bohužel zaniknou v náloži dětinských scének, který táhnou film úspěšně ke dnu), kdyby se vystříhali všechny ty zbytečné taneční scénky atp. tak by z toho byla příjemná odbočka od shrekovské série, takhle se divákovi dostává jen tuctový film vhodný pro zabavení malých děcek... ()

Creedum

Hm... zklamání a znova zklamání. Shrek mě nikdy moc nebral, ale kocoura sem měl tak rád, že sem viděl všechny díly. Ovšem děj v tomto počinu je dost nezáživný, kocour mě nebavil a postava vejce mě totálně iritovala. Zasmál sem se asi jen jednou nebo dvakrát. Výsledek? Vyhozené peníze za kino. ()

dzules

3*- jednu za animaci, jednu za kukadla a jednu za scénu pití panáka mléka..což není úplně ideální poměr, ale jako náplast na propršené nedělní odpoledne to bylo fajné. Je to milé.. ()

IZFNP

Z kina som odchádzala rozpačitá, ale čo ja viem... Nejak sa mi to uležalo, a keď pre nič iné, tak pre to oranžové koťátko s veľkou hlavou by som dala 4*. Páčila sa mi odlišnosť od Shreka, ktorú som možno ani nečakala aj dobrodružný príbeh, ktorý do seba zapracoval viacero rozprávkových postáv bez plytvania "slávnymi" menami. Preto som mala dilemu, či dať 3 alebo 4, ale predsa len je to trochu málo na plné štyri, a tak dám radšej väčšie 3*. ()

Mooney21

Nič dych berúce, ale ani nič hrôzu naháňajúce. Taká fajn oddychovka v mačacej podobe. :) Veľké plus majú tanečné scény. Tie pohyby boli naozaj skvelo graficky spracované. A súhra dvoch mačacích hrdinov... krása. :) ()

Dejff_2004

Pokud jste si oblíbili postavu kocoura z animovaných příběhů o zlobrovi Shrekovi, jste přesně ti, kterým je film určen. Ostatní se budou nudit. Bohužel. A slovo nuda Vás napadne hned na začátku. Než se celý příběh filmu (ten se převážně točí kolem třech kouzelných fazolí) rozjede, uvidíte Kocoura třikrát tancovat, pětkrát utíkat, desetkrát mňoukat a jednou kulit kočičí oči. Představoval jsem si nápaditější děj filmu, ale dalo se předpokládat, že nebude zas tak o co stát. Animovaný film pro děti není mým šálkem kávy (vlastně je, nedávno uvedený Ratatouille v TV mi potvrdil, že mám rád animované filmy), ale proč se mi sakra ten Kocour nelíbil? S tím příběhem mám prostě problém. Více na mém blogu. ()

x_ander

Puss in Boots mě vůbec, ale vůbec neoslovil. Chyběly tomu originální nápady a alespoň něco, co by v člověku zůstalo. Takhle zbyl jen povrchní animák pro děti. Se Shrekem to nemá nic společného. ()

White-Man

rozhodně lepší než poslední dva díly Shreka, ale příjde mi tento styl už okoukaný. Celý snímek mi přišla jako jedná velká vykrádačka, kdy ale sami autoři nevěděli, zda to myslí vážně nebo parodicky. ()

Eddie Murphy by rád natočil pátého Shreka

Eddie Murphy by rád natočil pátého Shreka

29.01.2023

Dvojka Kocoura v botách odhalila obsazení

Dvojka Kocoura v botách odhalila obsazení

15.03.2022

Krátce před zveřejněním prvního traileru oznámili tvůrci pokračování animáku Kocour v botách kompletní hlasové obsazení nového filmu. Snímek Puss in Boots: The Last Wish tak představí kromě… (více)

Shreka čeká restart

Shreka čeká restart

07.11.2018

Je to sedm let od celovečerního filmu Kocour v botách, poslední snímku ze shrečí série, který v kinech vydělal celosvětově 555 milionů dolarů. Místo klasického pokračování se teď ale studio… (více)

Chystá se pátý Shrek

Chystá se pátý Shrek

16.06.2016

Když se v roce 2001 objevil zelený zlobr Shrek, byla z toho malá kreslená revoluce. V DreamWorks Animation do něj totiž nacpali popkulturní odkazy a vtipy, u kterých se místo dětí bavili hlavně… (více)