Kocour v botách

Zamilovali jste se do něj ve Shrekovi... Teď máte v šíleně zábavném animovaném filmu možnost zjistit, kde si tenhle jedinečný kočičí frajer získal svou slávu a pár ohromných bot! Milovník, bojovník a psanec Kocour v botách (Antonio Banderas) se vydává na dobrodružství svých devíti životů, když spojuje své síly s Čiči tlapičkou (Salma Hayek) a Valdou Cvaldou (Zach Galifianakis) před závěrečným soubojem s nechvalně proslulými Jackem a Jillem (Billy Bob Thornton, Amy Sedaris). Tohle je skutečný příběh nejslavnější kočky, mýtu a legendy – Kocoura v botách! (Magic Box)

LukeUp

Film, který se snažil vytěžit ze Shreka ještě víc, než šlo. Kocoura v botách jsem měl vždycky rád, ale netuším proč, něco tomu chybělo. Pár dobrých scén to mělo, ale asi už jsem viděl i lepší animáky. Za mě 50%. ()

otík

Milý a příjemně udělaný animák jak pro děti, tak i pro dospělé. Sice to není bomba typu prvního Shreka, ale i přesto lze v záplavě milé animace a pár infantilních dialogů najít opravdové perly. Originální znění fantastické, Banderas je prostě k sežrání. Trochu vadilo to divné vajíčko, vzezření této postavičky jsem moc nepobral, ale dalo se to vydržet. Dobrý nápad, který se snad nerozmělní v dalších slaboduchých pokračováních. PS: určitou vzdálenou podobnost se Zorrem jak hudebně, tak v části námětu mi nikdo nevyvrátí ()

Radiq

No, konečně pořádnej kocour v botách, né jak ta sračka, na kterou jsem narazil minulej týden. Tohle už má aspoň nějakou akci, vtip a děj. Akce je samozřejmě trošku lízlá přehnanostma, ale co už, když je to animovany. Vtip se pohybuje přibližně na úrovni Shreků, takže docela pohoda, akorát nadprůměrné jsou kočičí manýry, které zřetelně vyčnívají mezi ostatníma fórkama (mlíčko, mňoukání, pohyby atd.). Vajíčko docela obyčenjny a předvídatelny, s nic moc charismatem, ale to neva. Zakomponování příběhu o fazoli, kterej jsem nikdy nemusel, mi i tady přišlo docela křečovitý, ale co už. Pobavil jsem se u toho docela dobře... ()

Nivenx

Shrek už byl vyžužlán až do morku kostí a tak autoři připravili kocoura. Rozhodně neprohloupili. Shrek byl bezva v prvním díle, tam to mělo smysl, náboj a neskutečné hlášky, druhý díl byl už o poznání slabší, ale pořád dobrý, třetí katastrofa a nuda bez hlášek a čtvrtý to drobet napravil a nejspíš to byla i jediná cesta jak sérii nějak vrátit na výsluní. Po třetím úspěch. A ted' už ke kocourovi. Má to náboj, vtip a neustálé akce, takže není prostor pro nudu. Příběh uspokojí a dabing naprosto v pořádku. Jsem naprosto spokojený a překvapený. Čekal jsem, že to bude mnohem horší. 75% ()

Sabrewulf odpad!

Brutálně nudný animák s dialogy, kterým děcka sotva porozumí, se zhovadilou postavou vejce a úplně bez vtipu. A ještě ke všemu je to slátanina. ()

Estrellita

Vejce... Proč proboha vejce?! Tohle bylo tak neuvěřitelně blbé, že mám chuť ještě hvězdičku srazit. ---> A po dlouhém rozvažování ji taky srážím. Úplně zbytečný film... 30% // Po opětovném shlédnutí musím opět nasadit. Až na to vejce šlo o milý film s velmi příjemnou hudbou a hlavně úžasným hlasem mistra Banderase! 60% ()

filmmovier

V Dream Works opět zabodovali. Kocour v botách mi dal přesně to, co jsem od něj čekal a navíc ještě o dost víc. Bavil jsem se úžasně, český dabing byl povedený, tempo animáče skvěle. To, že Kocour dostal svůj vlastní film byl rozhodně ten nejlepší nápad a dvojce bych se nebránil. Valda Cvalda se tvůrcům filmu také povedl, rozhodně výborná postava. Jako vždy zábava pro celou rodinu, Jack a Jill jsou taky vypečená dvojka. Nevím, jaké to bylo ve 3D, ale bez brýlí to nemělo jedinou chybu. 100%. ()

Woody77

Detektor kvality a zaujimavosti rozpravok je moj syn. Kedze pocas jedneho weekendu sla rozpravka 3 x musim uznat ze sa ozaj podarila a syncek bol velmi spokojny. Moze pozerat pocas weekendu jednu rozpravku denne no naozaj pri tomto pribehu si to vydupal. Nemal som to srdce mu to upierat. No spat k pribehu. Kocur v Shrekovi bol taky taky take dobre pozadie v pribehu. Avsak tu krasne vystupil z tiena a ukazal svoj potencial ktory bol ozaj velky a bola by velka skoda keby ju nevyuzili aj pre dvojku ppr.trojku. Popravde tento pribeh ma bavil omnoho viac ako samotny Shrek 1,2,3,4 dokopy. Pribeh mal hlavu aj pätu,vizual je super detaily su ozaj krasne.Nie je tejto rozpravke co vycitat a jedine preco som mu nedal 5 hviezd je , ze hudba mohla byt trochu viac podmaniva. Cize pozrite si to a sklamany urcite nebudete!!! ()

Hafran

Upocená průměrnost, snažíci se využít jinou pohádku než Shrek. Humoru je dost, mohlo by více, keců je dost, mohlo by méně. ()

Motinski

Nič moc výnimočné to teda nebolo, ale oproti posledným dielom Shreka aspoň nie až tak prvoplánové a trápne. Kocúr v botách bola jedna z mojich obľúbenejšich postáv v sérii, no je cítiť že v sólo filme nie je tak silný ťahúň ako by bolo treba. Predvídateľný príbeh o hľadaní kúzeľných fazuľ, pomste aj priateľstve, s pár fajn nápadmi a vtipmi, tradične dobrou animáciou a koncom ktorý ma príjemne prekvapil. Valdo bol ale nesympatická postava hneď od začiatku, to ma rušilo asi najviac. ()

st.jim

Já jsem se velmi dobře bavil. Skvělá animace, pěkný a zábavný příběh, i minutáž byla akorát. Když vše bylo doprovázeno parádní hudbou a originálním dabingem A a S, Tudíž není co řešit :) ()

ivan_drago

Příliš infantilní a utancované... a ta pěkná muzika to nezachrání... A to vejce bylo nejtrašnější animovanou postavou všech dob... ()

Mrkvič

Na chvíli jsem usnul a potom už jen sledoval shluk dění, který moc smyslu nedával. Těch pár vtipů vypadalo dokonce líp v traileru, kde to mělo za sebou mnohem větší spád. Pro 3D je tam pár scén, které jsou po technické stránce parádní, ale spousta dalších vypadá děsně lacině. Sice jsem slyšel o spoustě ukrytých vtípků vycházejících z am. popkultury, ale asi byly skryté až moc. ()

A.L.E.S.

Přiznám se, že to ze začátku nebylo tak skvělý a popravdě jsem čekal podobné gagy jako ve Shrekovi. Ale i tak to ke konci byla docela zábava, která ode mě filmu vynesla 4 hvězdičky. Příběh má vyvážený děj a i několik zvratů, které by člověka mohly upoutat. Na kočky jsem dost vysazenej, na kocoury zvlášť, a tenhleten je prostě prefektní, dokonce i těmi přirozenými reakcemi. ()

Dado

Kocúr v čižmách je príkladom postavy, ktorá vynikajúco funguje v rámci určitého filmu (v tomto prípade série filmov o Shrekovi) ako vedľajší hrdina šikovne dopĺňajúci dianie okolo, no len ťažko dokáže utiahnuť celý film, keď je stredobodom pozornosti. Vzhľadom na tento fakt urobili tvorcovia tohto filmu pre jeho úspech asi skutočne maximum. Ani to však nemení nič na fakte, že sa jedná o priemerný animák, ktorý sa ani s prižmúrením oboch očí nemôže rovnať konkurencií a to bez ohľadu na to, že konkurencia v roku 2011 nebola ani zďaleka taká vysoká, ako inokedy. (50%) ()

Lachtaan

Pak že u animovaných záležitostí nemohou fungovat spin-offy. Jsem z těch zdejších uživatelů, kteří si dávají skutečný pozor, jestli ohodnotit film pod celkových 70% 5 hvězdami, v pŕípadě tohoto filmu jsem naštěstí nemusel ani chviličku váhat. Povedená sólovka neústupného Kocoura, který nám kdysi vytvořil tak skvělý tým se slavným zeleným zlobrem, hraje na správnou notu, jež nepobaví jen ty nejmenši, ale i nás postarší. A toho si u rodinných animáků musíme vážit, protože posledních několik let jde u tohoto žánru originalita střídmě dolů. ()

Eddie Murphy by rád natočil pátého Shreka

Eddie Murphy by rád natočil pátého Shreka

29.01.2023

Dvojka Kocoura v botách odhalila obsazení

Dvojka Kocoura v botách odhalila obsazení

15.03.2022

Krátce před zveřejněním prvního traileru oznámili tvůrci pokračování animáku Kocour v botách kompletní hlasové obsazení nového filmu. Snímek Puss in Boots: The Last Wish tak představí kromě… (více)

Shreka čeká restart

Shreka čeká restart

07.11.2018

Je to sedm let od celovečerního filmu Kocour v botách, poslední snímku ze shrečí série, který v kinech vydělal celosvětově 555 milionů dolarů. Místo klasického pokračování se teď ale studio… (více)

Chystá se pátý Shrek

Chystá se pátý Shrek

16.06.2016

Když se v roce 2001 objevil zelený zlobr Shrek, byla z toho malá kreslená revoluce. V DreamWorks Animation do něj totiž nacpali popkulturní odkazy a vtipy, u kterých se místo dětí bavili hlavně… (více)