tranquill

Film měl extrémní spád díky těm různým pohledům na stejný časový úsek. Automobilová honička sice už hraničila s Jamesem Bondem (ostatně Dennise bych si dovedl představit jako jeho představitele :-), ale proč ne, charismatický Forest Whitaker mu zase dodal ten "lidštější" rozměr. ()

Kadas97

Film je kombinácia krátkych akčných filmov, z pohľadu rôznych osôb. Rôzne pohľady na vec odhalia rôzne veci a nakoniec do seba všetko zaklapne ako má. Sľubné herecké obsadenie, výprava a hudba mi dali hodinu a pol zaujímavého pozerania, ale na zadok som z toho nespadol. 6 z 10 ()

Schlierkamp

Americký thriller popisující události, jež předcházely a následovaly při atentátu na amerického prezidenta na mírovém summitu v Salamance. Snímek je unikátní v tom smyslu, že asi půlhodina před prvním výstřelem se neustále opakuje, avšak z pohledu několika různých pozorovatelů, ať už se jednalo o členy osobní ochranky, náhodné diváky, televizní repotérku či teroristy. Při každé takto opakované epizodě se divák dozví něco nového, co příběh doplní a navíc se děj posune o kousek směrem kupředu. Takto vymyšlený scénář hodnotím velmi působivě a chytlavě. Ze známých herců se objevili D. Quaid, M. Fox, F. Whitaker či S. Weaver. Úhel pohledu mě poměrně zaujal, zejména scénář snese vysoké nároky, avšak závěr snímku se mi jeví poněkud pohádkový, nicméně nadprůměrné hodnocení tomuto filmu jednoznačně patří. ()

DAPDO

Prostě ne. První hodinu se opakuje jedna situace přehraná šestkrát za sebou, pokaždý z pohledu někoho jinýho. To ani tak nevadilo, protože to do sebe celkem solidně zapadalo a dávalo smysl. Zbytek filmu konečně opustí náměstí, kde se stal atentát a přijde jakýsi vyůstění filmu, kdy se všechny postavy, který jsme do té doby sledovaly, sejdou v jednom místě náhodně pod mostem kousek od místa atentátu, což vzhledem k tomu, v jak velkým městě se Úhel pohledu odehrává a kolik toho ůtočníci najeli autem, působí víc než divně. Filmu rozhodně nepomohlo, že trvá jenom 80 minut a jak už je v amerických filmech o atentátu na prezidenta zvykem, i tady všechno dobře dopadne, hlava státu se sama zaslouží o dopadení a zabití teroristů a je z toho krásnej happyend. Já ale vlastně vůbec nevím, co ti teroristi byli zač a o co jim vlastně šlo, proč prezidenta unesli a kam ho vezli...Ach jo... ()

turbou

Zajimave myslene avsak trochu nudne. Uhlu pohledu je tolik, ze to az skodi. Ani W. Hurt, a to je muj velkej oblibenec, roli prezidenta neposunul vys nez jen na zklamane Ach jo :( Proc teda 3*? Forest Whitaker je proste borec! ()

arkie

Stylovo to hodne pripomina 24 hodin, sprvu opakovane premielane zabery atentatu su strhujuce a skutocnost je davkovana v primeranych porciach. Bohuzial autori sa nedokazali odtrhnut od tuctoveho riesenia politicko-akcnych filmov, takze vsetko speje k mnohokrat videnemu zaveru. Skoda, ze neboli viacej ukazane motivy atentatnikov a prezident nemusel byt az taky kladas. :) Ale aspon neriadil stihacku, ze? :) --- Hm, netreba povazovat film za realitu. Ak ste niekedy zazili navstevu americkeho prezidenta, bude vam hned jasne, ze vo filme je ochranka a cele zabezpecenie na neuveritelne primitivnej urovni a atentatnici maju neskutocne dobre informacie. Ale co uz, je to zabava. :) ()

Brady

Vskutku akční podívaná, která nás uzavře ve stále se opakující časové smyčce. Pokaždé však sledujeme danou událost z pohledu někoho jiného a pokaždé zároveň objevíme něco nového, co nás o kousek posune v ději. Divák se dočká i několika překvapivých momentů, které tento snímek ještě více osvěžují. Hlavně se ovšem tvůrci věnují akční stránce věci a musím říci, že práce kamery a střihu je opravdu akční. Proto film ani trochu nenudí a i když jeho děj není zrovna převratný, své 4* si rozhodně zaslouží. ()

ecis

Svizna, dynamicka, flash akcia. Zaujimave prerusovania a opakovania scen, ktore ale zas natolko neoslnia a pre niekoho to moze byt velke negativum. Nato, ze to bol Travisov prvy velky film, velmi vydarene. ()

E lan

Velmi svěží a povedený thriller, který od ještě lepšího hodnocení vzdaluje jen nepovedený americký konec. Jinak ale je vše na svém místě, divák je celý film napnutý, snad jen Dennis mohl ubrat na své zmatenosti... ()

swiss

Není to špatné, ale honička trvala na můj vkus moc dlouho a konec do sebe zapadl tak nějak moc násilně. ()

mdouglas

Tenhel film nemohu hodnotit moc kladně. Celé mi to připadalo hodně nepravděpodobné a hlavně jako příšerná splácanina. 35% ()

Kofolacik

Velmi zaujimave filmove spracovanie, film divaka cely cas drzi v napati... nebyt toho trapneho Americkeho konca dal by som tomu 4* 7/10 ()

„Já jsem 3D zákon!“

„Já jsem 3D zákon!“