Alison Scott (Katherine Heigl) je krásná a chytrá novopečená televizní reportérka. Ben (Seth Rogen) je oplácaný a líný povaleč, jehož jedinou ambicí je pokračovat ve sladkém nicnedělání, jak jen to půjde. Ti dva se setkali v baru, společně se opili, vyspali a jen tak mimochodem počali nového člověka. Bez vědomí téhle důležité informace se ráno jako rozumní dospělí lidé zastyděli a rozloučili. Navždy. Pak se ale Alison udělalo špatně a Ben přijal telefonát, který jeho dosavadní sladký život pořádně opepřil. Před budoucími rodiči se vynoří zcela zásadní otázka: Je jejich jediné pojítko – společné dítě – natolik pevné, že je navzdory tomu, že jsou natolik odlišní a vůbec se neznají, udrží pohromadě? Odpověď naneštěstí nehledají sami, ale s pomocí řady vedlejších postav, z nichž za zmínku stojí Benovi blázniví spolubydlící nebo Alisonina přemoudřelá starší sestra. (Bontonfilm)

Puol

Prišlo mi to tak celkom úprimné. Párik, ktorý sa spoznáva až počas neplánovaného tehotenstva, no scénaristicky nič prevratné! Konštatujem podobne ako pri 40 rokov Panic, tento druh humoru mi sedí. Tá partia okolo Bena bola tak akurátne ujetá, resp. sjetá. P.S.Za pozornosť rozhodne stoja aj vymazané a alternatívne scény uvedené na DVD. ()

Lobotomas

Čekal jsem mnohem víc. Moc sem se těšil na Katherine, ona je fakt kus a taky jí to v tom filmu slušelo. Boužel mě její dabing taky zklamal, nestál za nic. Celkem to dopadlo jako uplně normální komedie. Škoda:-( ()

Ben Nevis

Chtěla jsem dát 4*, ale jsem na komedie přece jenom náročnější. Americká produkcce označuje všechno, co se zabývá vztahy, neprávem pojmem romantická komedie. Inteligentní film a dobře natočený - to ano. Hrdinové se vesměs chovají normálně a uvěřitelně, prostě ze života. Ale že by se člověk u toho smál až za břicho popadal? Jediná snaha o humor vychází z nadužívání nadávek a sprostých slov. Výrazy jako motherfucker a prick používají všichni včetně dětí. Herečka deklamující flegmaticky "'You're such an asshole" mne nepřesvědčí, že to myslí vážně. Film přes všechna jeho nadšená hodnocení musím shrnout jako převážně nudný. ()

Radek.SCH

Z "Apatow & Partners" se mi zatím líbily pouze Kopačky. Heigl a Rogen mi tak úplě nesedli a vtipů tam taky zas až tak moc nebylo. ()

Wargoo

Milé prekvapenie, ktoré ústi z hlavnej dvojice Rogen - Heigl. On je cool hňup, ona sympatická mamina. Príjemné dávkovanie humoru a spestrenie známymi comedy hercami (Rudd, Segel, Mann, Hill,...) Scénky aj hlášky úsmevné, celkovo film pôsobí dospelo a nie prvoplánovo. 4**** 70,099% ()

MickeyStuma

Další snímek z řady o páru, kteří se svou liknavostí dostali do prekérní situace, ale i přes různé zádrhele došli až do šťastného konce. Takže nic, coby tu už mnohokrát nebylo. Jen jiná dvojice. Lehký občasný humor, který z děje tak nějak vyplyne, se prolíná nespěchajícím dějem a vytváří tak rodinnou pohodovou podívanou pro všechny. Každý z diváků pozná určité životní sounáležitosti a peripetie osudu. Ono se tu v ničem na nic nehraje, a nepřetvařuje, takže mnohé scény mohou být i osobní záležitostí. Mnohý se dokáže do každé situace vcítit. Obzvlášť pro těhotné je vhodný tento film. Odpočinou si a udrží příjemnou náladu. ()

Rathalos

Seth Rogen,krasna Katherine Heigl a Paul Rudd v sviezej komedii s dobrou zapletkou,vyborna zabava na prijemny vecer...:-) ()

salamandrr

Hodně povedená komedie, která se vcelku úspěšně vyhýbá ptákovinám teanegerovskejch komedií a přesto ukazuje i vcelku zajímavý věci. Jinak Katherin H. je pěkná a to je o důvod víc proč se dívat 8) ()

Blaogranas

Docela příjemný film, který zdaleka není klasickou komedií. Pár vtipných okamžiků zde najdete, ale jinak se děj odvíjí ve vážnějším rázu. Hodnocení je lepší 3* popřípadě horší 4*; vyberte si sami :-) ()

ex.it

Líbí se mi na této komedii, že není přehnaná a přitom zábavná. Není tam nic extrémně vtipného, při čem byste dostávali záchvaty smíchu, ale vtip zpočívá v tom, jak je děj obyčejný a realistický. Osud dvou mladých lidí, kteří při nezávazném sexu trochu podcení sílu ochrany a zjistí, že čekají miminko a ještě k tomu se vůbec neznají - jak krásný scénář. Je hezké vidět, jak vztah, manželství, těhotenství... vnímají muži a jak se na to naopak dívají ženy. Při sledování jsem dokonce měla pocit, že těm chlapům nerozumím. Ale věřím tomu, že když se na film podívá můj přítel, názor mi vyvrátí a řekne mi, že naopak nerozumí ženám. Prostě jednoduchá a prostá komedie a vcelku běžné situaci. ()

Gixian

Film pojatý příliš realisticky než aby byl mohl být opravdu zábavnou komedií. Čekal jsem že se budu bavit, místo toho jsem dostal romantické drama řízle fekálním humorem, který zde vycházel (aspoň v dabované verzi) zcela na prázdno. Film oceňuju jako jen lehce nadnesený obraz fungování soužití žen a mužů, ve kterém, byť se obě strany snaží aby to klapalo, často věci skřípou víc než by měli. Příjemně strávená dvojhodinovka, ale nic co bych musel vidět dvakrát, nebo co bych považoval za zábavnou komedii. ()

Jeand´Boa

Jak dlouho čekáme na komedii, která bude o nemravnostech, drogách, přisprostlých klucích, apod. a při tom všem bude dospělá a ne trapně a přehnaně hledající vulgární humor, aby se zalíbila teenagerům s prvními skutečnými zážitky s rukou v klíně?... Ta komedie je právě tady! Zbouchnutá mě dostala ... je to tak otvřeně, upřimně a realisticky trapné a divné - pravdivé-, až se mi to zalíbilo ... řekl bych, že není jejím účelem za každou cenu diváka rozesmát, ať už k tomu použije cokoliv a sebevíc přisprostlé - jejím účelem je zřejmě zachytit, jak by to skutečně mohlo mezi těmi vytyčenými typy lidí být, kdyby se dostali do takové situace ... a hlavní hrdinové? Vůbec žádní trapní a ubozí břídilové a burani...kdepak...například ústřední muž je strašně sympatický - takový medvěd brtník... ()

Miki68

Tak další vtipný film s tématem chlapa, kterej ne a ne dospět, a pak potká tu holku co si s ní začne a pak on ho ten osud tak ňák jako dotlačí k tomu, aby doprdele zhodnotil ten svůj dosvadní prohulenej a prochlastanej život nahovno a stane se z něj děsně zodpovědnej týpek, a všecko je to takový jako ze života a navíc prošpikovaný popkulturníma odkazama... Že by mi to něco připomínalo? Jo...ahaááá! No, ale - nedá se nic dělat, Kevin Smith je jen jeden a Clerks mi přijdou stále uvěřitelnější a lépe natočení nežli tahle (byť nadějná) komedie. Jo, pár vtipů tam bylo slušných, obzvlášť hádky mezi Debbie a jejím manželem (ty byly dobře okoukaný a oposlouchaný), ale jinak - průměr. ()

Judd Apatow se vrací k režii

Judd Apatow se vrací k režii