Judd Apattow zasadil svoji komedii do společenského kontextu (popkulturní narážky všeho druhu), čímž svůj výtvor do velké míry odlišil od jiných a žánrově podobných produktů. Tím mě však neohromil, neb konvence a náležitosti páteře amerických romantiky přeci jen zůstaly. Zbouchnutá na mě působila jako Fidel Castro ve sportovní mikině Adidas, revolucionář, co skamarádil se svým nepřítelem.(15.11.2007)

Pěkný.... Léta mě spolehlivě bavily Frat Pack komedie, ale ty jsou momentálně v úpadku.... delší dobu nic.... a konečně, zdá se že přichází nová vlna, a to v současnosti všudypřítomného Judd Apatowa. Tedy alespoň tak to prezentují média. A z mé strany souhlas - tenhle film je opravdu něčím neotřelý a působí jako čistá voda, minimálně skvělým Sethem Rogenem, kterého znám z minula jen od pohledu. Jeho postava tady válí - takovej buranskej týpek sympaťák se hnedtak nevidí. Díky těm kecům co má a přirozenym způsobu hraní se vůbec nedivím, že po něm hned šáhl Kevin Smith. Navíc Seth nepostrádá charisma jak prase - doslova. Tak uvidíme, Rogen a Apatow to jsou dvě nová jména co mi z týhle povedený komedie vylezla. Takže doufám.(9.3.2008)

Představte si tu situaci. Dlouho nemůžete narazit na holku, která by o vás měla zájem, až jednou se na vás usměje štěstí, jenže v alkoholovém opojení si jaksi zapomenete nasadit kondom a pak vás za 8 týdnů zkontaktuje ona známost na jednu noc se zprávou, že budete ve svých 23 letech otcem. Jak se zachováte? Na Zbouchnutou jsem byl docela dlouho zvědavý, když tehdy tuto komedii pochválili v časopisu Cinema (kde ji snad dokonce označili za komedii roku), tak jsem si říkal, že na tom musí něco být a že ten film asi nabízí něco zajímavého. Ale to je omyl. Tenhle film jen nabízí nechráněný sex a následné řešení jeho následků. Jistě, docela zajímavá je i ta část filmu, kde řeší své problémy v manželství sestra hlavní hrdinky a stejně tak i kámoši hlavního hrdiny dokážou být zábavní, ale že by tato komedie oplývala jakoukoliv originalitou, to opravdu nehrozí. Ale to v tomto případě překvapivě vůbec nevadí, protože tenhle příběh, ač na první pohled obyčejný a neoriginální, dokáže zaujmout natolik, že celé ty dvě hodiny bez problému utáhne. Já jsem se docela příjemně bavil téměř celou dobu a hodně pobavila i camea známých herců, jako je James Franco či Steve Carell ("Steve, prosím, jedno malé interview, nebuďte blbec.") Když to shrnu, tak tvůrci z obyčejného námětu dokázali vytvořit kouzelnou komedii, která je opravdu solidní a nadprůměrná. A proto uděluji čtyři hvězdy.(5.7.2010)

Možná nejlepší komedie pro rok 2007, kterou jsem viděl. Nejnápaditější a rozhodně hodně výrazná oproti ostatním romantickým komediím. Tak se po shlédnutí na mě tváří Zbouchnutá. Proč tak výrazná je patrné z prvního pohledu. Autoři si s tématem s radostí pohráli a i když nejdou do extrémů, může takováto komedie říct do budoucna opravdu mnohým lidem. Pobaví, poučí a rozhodně neurazí. A na to jak je tento film dlouhý, a že je to na komedii neobvyklé, jsem se po celou dobu slušně bavil a ani na chvíli mě nenapadlo se nudit. Na komedii jak má být. K tomu mě překvapil ze začátku zvláštní, ale postupem času, vcelku sympatický Seth Rogen. Zábava na prvním místě, tak tomu je i zde. 129 minut a na konci špatná nálada z toho, že tak dobrý film skončil. To se nestává často, u komedie. --- Má dvě děti. - Zmlkni! - Není to nic, za co by ses měla stydět. - Jestli myslíš, že mu to zabrání ve flirtování, tak vůbec.(10.2.2008)

Velká spousta režijních nápadů a scénáristických vychytávek (rozhovory s celebritami, parodování herců), vynikající hlavní duo (po herecké stránce) a naprostá odvázanost snímku (obrovské množství realisticky vyznívajících vulgarismů). Toto jsem věci, které vás překvapí, ne-li odzbrojí. Pak jsou tu ovšem věci, které nejsou tak pozitivní. Především vadí obrovsky dlouhá stopáž vzhledem k žánru a když už si chce režisér hrát na opravdovou a realistickou komedii, měl by si uvědomit, že nóbl slečinka pracující pro televizi, která vydělává solidní peníze, by se na odporného slizkého lůzra, jakým zde byl Seth Rogen v baru ani nepodívala, natožpak něco víc. Způsob jejich vztahu vyloženě bije do očí a i když v tom hodně hraje roli osobní názor/postoj každého jednotlivce, nepřišlo mi to zrovna jako "realistická story", která se může stát každému. O zkratkovité proměně z nicky na vzorňáka (Ben se rozhodne vzít svou první práci a v druhém střihu hned na to už si kupuje vlastní byt a nábytek...) snad ani nemluvím. Je to odvázané, je to svým způsobem jiná a příjemně odvázaná komedie bez zábran, ale dějové peripetie by potřebovaly procedit.(3.8.2008)

• - Hodně dialogů je buď improvizací herců, anebo Judda Apatowa napadly přímo na place. (Bauer)

• - Ken Jeong, ktorý vo filme hrá postavu lekára, je lekárom aj v skutočnom živote. (misterz)

• - V cameo rolích se zde představí Steve Carell, Andy Dick, Jessica Alba, Eva Mendes, Jessica Simpson a James Franco. (Bauer)