• dobytek

Myslel jsem si, že tahle komedie by se mi mohla líbit, ale nějak mi to nesedlo. Ze začátku to ještě docela šlo a občas jsem se i něčemu zasmál, ale tak od půlky stál celej film za hovno. Vtipy trapný, všichni ve filmu (kromě Paula Rudda) mi začali lézt na nervy a navíc samozřejmě nesmělo chybět nějaký to moralizování a různý dojemný sračky. Byl jsem rád, že jsem to vůbec dokoukal. Jinak na Setha Rogena začínám mít tak trochu alergii. 40%(23.8.2015)

Taková docela prudérní komedie, kde to šlape přesně v tom požadovaném rytmu. Skoro je vám hlavních hrdinů líto, ale přitom se jim dokážete docela škodolibě smát. Takže grind core jako film. Zbouchnutá má svoje top komické scény, ale celkově se nese v takovém spíše komornějším duchu. Přitom se docela přesně drží ve svých kolejích, nevybočuje. Což je docela zázrak. To jsem od filmu Judda Apatowa se Sethem Rogenem nečekal. Na druhou stranu, čekal jsem nějakou bizarní partičků zhulených nerdů a té jsem se i patřičně dočkal. Spíš, než na situační komice stojí film na dialozích, a to se mi líbí.(3.1.2012)

To je tak, když se v "romantické" komedii sejdou herci typu Seth Rogen, Jonah Hill a podobně. Tato v uvozovkách romantická komedie (Pro ty, kteří si romantiku představují stylem: "Tak co, opíchal si jí?" "No jasně, sem jí nakládal...") se nese v bláznivém duchu. Takže je jasné, co z toho muselo vzejít. Pro mé hodnocení je zde jasná volba.(6.6.2011)

• Nathalie

Knocked OUT...Mladá ambiciózní kráska se nečekaně octne v očekávání s tím nejhorším moulou ve státě Kalifornie a variace na Shreka-aneb Jak kultivovat odporného losera do bábovky vzorného taťuldy- začíná. První půlhodinu mi to připadalo jako ta nejdelší a nejpřesvědčivější reklama na antikoncepci a abstinenci. Ale i ta adorace průměrnosti a la "obézní vulgární ňouma má zlaté srdce" se nakonec stala snesitelnou, dialogy jsou výborně odposlouchané a legrace s dětmi, otcem, mezi sestrami a nebo na pánské jízdě ve Vegas místy velmi roztomilá. Za něco si můžu sama, když nestíhám humor šlapající na dopinku popkulturních odkazů(Star Wars:-) , ale tahle romanticko-reálná komedie z perspektivy muže-zastydlého puberťáka je v samém jádru velice konzervativní film přísahující místo na bibli na plenky a na dudlíky. Rodinné hodnoty, kam se podíváš.50%(13.10.2007)

Musim uznat, ze tato romanticka komedia mi tentokrat zapasovala omnoho viac, ako komedia od tych istych tvorcov 40 LET PANIC. Scenar bol vynikajuci, od humoru som cakal asi trosku viac, ale na vine je trailer, na ktorom som sa nasmial viac, nez na filme. Katherine Heigl je skvela, malokto by si spomenul, ze si zahrala v akcaku so S. Seagalom v PREPADENI 2: TEMNE UZEMI alebo po boku G. Depardieua v komedii MUJ TATA HRDINA. 80%(19.9.2007)