Pro mě možná nejzajímavější romantická komedie tohoto roku. Začátek trošku pomalejší a celkově trošku kýčovej postupně roste v celku zábavnou komedii, která se zaobírá i jinýma - dospělejšíma problémama než její předchůdci. Je tam pár dobrých scén za které film stojí vidět, jenže je to až moc dlouhé. Ten začátek se mohl trošku zkrátit a sázka s jejich kamarádem nemusela zbytečně narušovat průběh filmu. Naopak se mi fakt líbil Benův zábavnej tanec ala házející kostky, porod a občasné hlášky. Jinak herci nic moc výrazní. Hudba Joe Henry a mistr Loudon WAINWRIGHT III (Elizabethtown, Pilot, Velká ryba, a 40 let panic který byl dříve plánovaný jako předchůdce tohoto filmu, který si ale uchoval režiséra).(18.3.2008)

DVD/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 8/10 Efekty 6/10/// +opravdu hodně hustých hlášek, Katherine Heigl jsem viděl snad po 10 letech, chce se mi říct, konečně, i ostatní herci jsou fain, český dabing je o fous lepší než originál, epizodní výstupy známích herců, vtip -občas hodně nechutné, někdy zbytečně natahované a zdlouhavé, chtělo to některé scény vystřihnout, někdy jsem se smál nuceně a někdy jsem nechápal americký spůsob života/// Rozhodně film, který by jste měli vidět. Je tady mnoho vtipných a nechtěných situací nad kterými se přijemně pobavíte. Herci celkem příjemně potěší a jestli že překonáte některé nechutnosti "Jéžiši co to bylo" , tak film bez problému přežijete. Jo bavil jsem se./// Celkem 72%///(2.6.2009)

,,SPALI JSME SPOLU?“...... /// Když si kočka v rozjařený náladě nabrnkne debila, nemusí to bejt ještě žádná trága (že kluci?). Ovšem když zjistí, že těhotenskej test neojebe.... (co holky?)... Loseři v akci, trable kolem souznění duší, fóry o velikosti ptáka a píchání. Masturbační humor už mě moc nebere a romantika ne-uvěřitelnýho páru.... ale co, má to bejt komedie... Mezi stupidníma kecama se občas objeví životní pravdy, což oceňuju. (Třeba že chlapi vypadaj na rozdíl od ženskejch pořád líp a líp). Ale jinak je to takovej klasickej ,,americkej sen“, kterej mě moc nebere.... /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Moje domovská stránka je ,,fleshofthestars.com“. 2.) Ještě mi nikdy gynekolog neřekl, že jsem hodně podobná (svý) sestře. 3.) Vzrušuje mě, když při sexu drží ženská chlapa za kozy. 4.) Chci aby moje hovno vypadalo jako vycpaný zvíře! /// PŘÍBĚH **** HUMOR ** AKCE ne NAPĚTÍ ne(8.8.2011)

Tenhle film není originální, je předvidatelný a v podstatě probírá všechna klišé, na která si jen při přečtení základního děje vzpomenete. Přesto se spoustou detailů od ostatních podobných komedií liší a přes svojí nadstandardní délku si celou dobu drží slušnou úroveň, baví a samozřejmě moralizuje. Dělá to ale jen v náznacích a to je nejspíš to, co ho odlišuje a mě nechává dát mu s čistým svědomím 80%.(31.10.2007)

Rozpočet $30miliónovTržby USA $148,768,917Tržby Celosvetovo $219,076,518Tržby za predaj DVD v USA $116,076,707 //počet predaných kusov 6,265,417║ Trošku ťažko sa človek hľadá v štýle prevedenia od Judda Apatowa, nie že by točil moc oklieštene ale niekedy sa snaží moc tlačiť na pílu, prípadne scénkam chýba patričná ľahkosť aby mohli pobaviť, taktiež to príde až moc zdĺhavé, skrátiť o pól hodinku by veru neuškodilo. Aspoň že Katherine Heigl je v každej scénke zlatá. /55%/(9.11.2008)

• - Při titulcích jsou v záběru fotky, na jedné z nich je i Joanna Kerns (matka Alison) se svým skutečným dítětem. (don corleone)

• - Ve scéně, kdy jsou Ben (Seth Rogen) a Alison (Katherine Heigl) společně v knihkupectví, je možné zahlédnout knihu "Brokeback Mountain", která se stala předlohou pro úspěšný snímek Zkrocená hora (2005). (voresprut)

• - Je možné všimnou si, že Benovi (Seth Rogen) přátelé Jason (Jason Segel), Jonah (Jonah Hill), Martin (Martin Starr) a Jay (Jay Baruchel) mají křestní jména stejná jako jejich představitelé. (Zeebonk)