DVD/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 8/10 Efekty 6/10/// +opravdu hodně hustých hlášek, Katherine Heigl jsem viděl snad po 10 letech, chce se mi říct, konečně, i ostatní herci jsou fain, český dabing je o fous lepší než originál, epizodní výstupy známích herců, vtip -občas hodně nechutné, někdy zbytečně natahované a zdlouhavé, chtělo to některé scény vystřihnout, někdy jsem se smál nuceně a někdy jsem nechápal americký spůsob života/// Rozhodně film, který by jste měli vidět. Je tady mnoho vtipných a nechtěných situací nad kterými se přijemně pobavíte. Herci celkem příjemně potěší a jestli že překonáte některé nechutnosti "Jéžiši co to bylo" , tak film bez problému přežijete. Jo bavil jsem se./// Celkem 72%///(2.6.2009)

• novoten

Snaživé, ale zároveň protivné svou upachtěností. To, že si krásná holka začne s neznámým nesympatickým podivínem, se dá v klidu přehlédnout, ale vývoj jejich vztahu ne. Vyznání přicházejí velmi násilnou cestou a komické situace naprosto neodpovídají momentální náladě. Navíc jediná postava, se kterou se lze ztotožnit, je právě zbouchnutá Alison. Hlavní hrdina je buranský ignorant, který dokáže všechno zkazit a ještě má pocit vítězství. Scénář mu navíc neulehčuje vůbec nic, protože mu za kamarády dává bandu nevtipných zhulenců, kteří jen lezou krkem a hláškují zoufale naprázdno. Apatowa tak beru na milost hlavně díky tomu, že jsem více jak dvě hodiny vydržel tohle upocené snažení sledovat, občasnému uchechtnutí (De Nirovy boty) a krásné Katherine.(18.10.2007)

Představte si tu situaci. Dlouho nemůžete narazit na holku, která by o vás měla zájem, až jednou se na vás usměje štěstí, jenže v alkoholovém opojení si jaksi zapomenete nasadit kondom a pak vás za 8 týdnů zkontaktuje ona známost na jednu noc se zprávou, že budete ve svých 23 letech otcem. Jak se zachováte? Na Zbouchnutou jsem byl docela dlouho zvědavý, když tehdy tuto komedii pochválili v časopisu Cinema (kde ji snad dokonce označili za komedii roku), tak jsem si říkal, že na tom musí něco být a že ten film asi nabízí něco zajímavého. Ale to je omyl. Tenhle film jen nabízí nechráněný sex a následné řešení jeho následků. Jistě, docela zajímavá je i ta část filmu, kde řeší své problémy v manželství sestra hlavní hrdinky a stejně tak i kámoši hlavního hrdiny dokážou být zábavní, ale že by tato komedie oplývala jakoukoliv originalitou, to opravdu nehrozí. Ale to v tomto případě překvapivě vůbec nevadí, protože tenhle příběh, ač na první pohled obyčejný a neoriginální, dokáže zaujmout natolik, že celé ty dvě hodiny bez problému utáhne. Já jsem se docela příjemně bavil téměř celou dobu a hodně pobavila i camea známých herců, jako je James Franco či Steve Carell ("Steve, prosím, jedno malé interview, nebuďte blbec.") Když to shrnu, tak tvůrci z obyčejného námětu dokázali vytvořit kouzelnou komedii, která je opravdu solidní a nadprůměrná. A proto uděluji čtyři hvězdy.(5.7.2010)

Pro mě možná nejzajímavější romantická komedie tohoto roku. Začátek trošku pomalejší a celkově trošku kýčovej postupně roste v celku zábavnou komedii, která se zaobírá i jinýma - dospělejšíma problémama než její předchůdci. Je tam pár dobrých scén za které film stojí vidět, jenže je to až moc dlouhé. Ten začátek se mohl trošku zkrátit a sázka s jejich kamarádem nemusela zbytečně narušovat průběh filmu. Naopak se mi fakt líbil Benův zábavnej tanec ala házející kostky, porod a občasné hlášky. Jinak herci nic moc výrazní. Hudba Joe Henry a mistr Loudon WAINWRIGHT III (Elizabethtown, Pilot, Velká ryba, a 40 let panic který byl dříve plánovaný jako předchůdce tohoto filmu, který si ale uchoval režiséra).(18.3.2008)

„Dnes robím rozhovor s Matthewom Foxom z Nezvestných.“ – „Odkáž mu, že je kokot. Niekto mu to už povedať musí." Svojrázne postavičky, tímová práca, zbehlosť v pop-kultúre (James Franco), výborné vulgárne a pritom inteligentné dialógy, pôvabné herecké obsadenie, šikovná réžia, svižná hudba a možno si ani neuvedomíte, že pod všetkou tou prekvapivo originálnou srandou drieme „niečo vážnejšie“. Ja to beriem. A možno som bol na konci dojatý. Ale odo mňa to nemáte.(18.5.2008)

• - Film měl původně být pokračováním filmu 40 let panic (2005), kdy se měl ve filmu objevit postavy jako Smart Tech team. Ve filmu se alespoň mihne Steve Carell. (don corleone)

• - Je možné všimnou si, že Benovi (Seth Rogen) přátelé Jason (Jason Segel), Jonah (Jonah Hill), Martin (Martin Starr) a Jay (Jay Baruchel) mají křestní jména stejná jako jejich představitelé. (Zeebonk)

• - Ken Jeong, ktorý vo filme hrá postavu lekára, je lekárom aj v skutočnom živote. (misterz)