Reklama

Reklama

VOD (1)

Na Oscara nominovaný Will Smith se představuje v akcí nabité komedii jako Hancock - sarkastický, nedoceněný a životem zkoušený superhrdina, který upadl v nemilost veřejnosti. Když neochotně přistoupí na návrh idealistického publicisty Raye Embreyho (Jason Bateman), aby změnil svou image, jeho život i pověst povstanou z popela a svět se zdá být zase v pořádku. Dokud nepotká ženu (držitelka Oscara Charlize Theron) s podobnými schopnostmi a klíčem k jeho temné minulosti... (HBO Europe)

(více)

Videa (4)

Trailer 4

Recenze (1 258)

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Edit po mnoho letech. Tehdy to pro mě byla naprosto skvělá komedie. Film má skvělé tempo, hlášky a povedené akční scény. A Will Smith byl a pořád je prostě boží. Už dlouho toužím po dvojce, teď už jen vím, že nikdy nevznikne. Z dnešního pohledu je hrozně vidět, kam se triky posunuly, strašně to bije do očí a občas je to kvůli Bergově režii totálně nepřehledné, na druhou stranu svižná devadesátka se už dnes nevidí...70% ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Proboha, který hovado napadlo, že po první třetině se má super švanda utnout a přejít na bezduchou romanticko - moralistickou sračku ?? Toho člověka co tohle zavinil, bych za trest odsoudil na měsíc pobytu v naší poslanecký sněmovně, pak by ho podobný roupy určitě přešly. Film má velký štěstí, že se v něm vyskytuje Charlize Theron, na kterou se pro její krásu hrozně rád dívám, protože jinak bych odcházel z kina dost nasranej a to rozhodně neznamená tři hvězdičky. ()

Reklama

Skejpr 

všechny recenze uživatele

Velmi dobré. Berg dodržuje klasická comicsová schémata, pracuje s nimi ale elice nezvyklým způsobem a nebojí se ani podfuků na diváka. Škoda jen dějového vzduchoprázdna. Hancock je absolutně o ničem. Což nic nemění na tom, že natočený, napsaný a zahraný je výtečně a výsledek je velmi zábavný. Geniální finále, i když má asi jen minutu a půl... ()

LihO 

všechny recenze uživatele

Zo začiatku to vyzerá nádejne na skvelý film. Superhrdina alkoholik bol fakt dobrý nápad :D Celkovo prvá polovica bola dosť slušná, no po druhej polovici sa na to nedalo pozerať. Od momentu, keď sa dozvedáme, že nie je jediný ten film začína byť lacná, nepodarená romantická komédia. A ten koniec s tým logom, to ma dorazilo. Pre mňa sklamanie. ()

Segrestor 

všechny recenze uživatele

Akce nebylo pomálu, ale tak mi to o tom hrdinovi přišlo, jako by o tom Hejma zazpíval: přišel a zase vodešel. Kdybych měl tenhle film vyprávět nějakým dětem, zkusil bych něco o Vildovi, že chlastal a pak měl super sílu a byl jakože komplikovaná osoba. Nevím ale, jestli by pak takový film chtěly vidět. Víc ale ze mě nedostanou, nějakou větší stopu tenhle snímek ve mně nezanechal. No znovu to nedám, abych jim to dopověděl. ()

Galerie (40)

Zajímavosti (34)

  • Náklady na výrobu: 150 milionů amerických dolarů. (CrypzzXD)
  • Will Smith (John Hancock) se v maximální možné míře podílel na natáčení kaskadérských scén. (Olík)

Související novinky

Jason Statham ve válce s ruskou mafií

Jason Statham ve válce s ruskou mafií

13.02.2011

Plešatý britský řízek jde z akce do akce a je to tak dobře. Momentálně je nájemným zabijákem v remaku The Mechanic a brzy se stane agentem Nickem Stonem v akčním thrilleru Echelon. Ten vzniká podle… (více)

Willis a Foxx zahájí palbu...

Willis a Foxx zahájí palbu...

21.03.2010

...na všechno, co jim přijde do cesty během pátrání po ukradeném mikročipu. Zahrají si totiž ústřední duo v adaptaci hitové videohry Kane & Lynch. (Anti)hrdiny „third-person“ střílečky firmy… (více)

Chlastající superhrdina se vrátí

Chlastající superhrdina se vrátí

27.08.2009

Ano, Hancock 2 bude. Přestože se loňská letní „smithovka“ nesetkala s jednoznačně vstřícným přijetím diváků a kritiků, její komerční výsledky byly pozoruhodné. S celosvětovými tržbami 624 milionů… (více)

Faraón Will?

Faraón Will?

09.09.2008

Zkuste si představit Willa Smithe v historickém eposu. Že to nejde? Že je fajn, když trousí hlášky v současných kulisách? Asi je nejvyšší čas začít si zvykat na změnu. Willův vysněný projekt The Last… (více)

Reklama

Reklama