Billy The Kid a jeho banda dorazí do městečka Deliverance, kde právě finišuje stavba nové železnice. Drží obyvatele městečka v šachu, což vzhledem k tomu, že jsou to upíří, není velký problém. Šerifa změní na upíra a všechny místní děti unesou. Jejich plán je rozšírit pomocí nových přistěhovalců rozšířit své řady a ovládnout tak celý divoký západ. Na pomoc bezradným a bezmocným lidem však přichází dhampírka Rayne se skupinou svých věrných, aby nastolili v Deliverance pořádek. (oficiální text distributora)

Finskej

Ta jedna hvězdička je za to, že svým, opravdu velice zvláštním ovšem, způsobem je to děsná švanda. Ale pokud neholdujete absurdnosti v absurdnosti, tak si odmyslete i tu :-) ()

Hyb_rid odpad!

Ne, takhle skutečně ne! Já se opravdu snažil na tento film podívat, ale 4x ze čtyř pokusů jsem u toho usnul. To snad není pravda, v tom filmu byly špatné i konečné titulky. A že nechci být na Uweho pes, tak na pátý pokus jsem to projel FF... a nějak mi nejde do hlavy jak tohle sakra mohlo vzniknout. ()

Prochy38

No, pro mě rozhodně příjemnější podívaná, než první BloodRayne. Celkem jsem i rád, že jsem se k tomu po minulé zkušenosti donutil. K. Loken sice byla kočka, ale N. Malthe se mi zdá na tuto roli pasuje lépe. U. Boll je magor a nenatočí asi nikdy dobrý film, ale tento nebyl pro mě tolik zlý. Zasazení do westernového prostředí mělo úspěch, nebylo tam zbytečně moc krve, zbytečně moc hvězd a už nebylo tolik problematických choreografií soubojů, když se hlavně střílelo. Trochu si myslím není ok, že byla použita E. Morriconeho hudba, ale do zákulisí nevidím. Jo, 3* dávám, i když to není fér vůči normálním filmům, ale je tam velký odskok od pilotu. U mě spokojenost. Když člověk potřebuje vypnout a nepřemýšlet, ideální. ()

seth82 odpad!

Je veľká škoda, že Boll dostal do pazúrov filmové spracovania niekoľkých mojich obľúbených počítačových hier. Bloodrayne patrí k nim a bohužiaľ, nijako sa nevymotal zo svojho tradičného podpriemeru, ktorým skazil už prvú časť, Dungeon Siege a Alone in the Dark. Strata času. ()

Jeržik

Nelogické, hloupé, sebestředné, trapné, špatné a zvrácené - ano, už to tu bylo že? Zajímalo by mě, co chce vlastně tímhle filmem Boll říct. Nekomunikuje on snad s mimozemštany?(že by se snažil volat domů;) Každopádně díky za trio Michael Paré, Chris Spencer a Michael"The Preacher"Eklund, které vážně nemá chybu(ale má, jenže v porovnání s tím co před vás Uwe předestře představují právě tihle tři malý zázrak) a za desetiminutovku verbování do bratrstva, to je to nejlepší na co zatím Uwe přišel a co natočil. A jen díky tomu je tenhle stotřicetičestiminutový Bollehlav k vydržení. Ale zvrácená pachuť vidět Dungeon Siege je čím dál tím silnější... 3/4* ()

Klay

Ten parchant německej nám režijně dospívá:-) V tomhle případě je to celkem ke škodě věci, páč se u BloodRayne 2 není moc čemu smát. Po prvních pár minutách, kdy překonáte šok způsobený otřesným televizním lookem a prkenností herců se už budete jen nepříjemně nudit. Scénáristé viditelně nevěděli kudy hýbat s dějem a tak nepochopitelně protahují momenty, kdy třeba Rayne jen sedí ve vězení a prázdně tlachá. Boll si navíc přijde jako velký umělec (nebo Kevin Costner) a ustavičně vás zásobuje nekonečnými záběry na drsné desperáty se zabijáckým výrazem a párátkem v hubě. Je tu ale jeden klad, který musím v mém (tradičně těžce objektivním:-)) hodnocení zohlednit - Nastassia Malthe je prostě ke zpapání. Takhle v tom filmu vypadat všichni upíři, tak by se tam ty sedláci stavěli do zástupů na pokousání dobrovolně...no, jdu si vygooglovat pár obrázků... ()

berry.77 odpad!

Raduj me se velice náš nepřítel číslo 1 končí gembléři a milovníci filmů napište tvůrci dopis jak ho litujem,že tu není!!! ()

Simgal odpad!

Uwe Boll má u mě předplatné na odpady. Kdyby ta zrzka nebyla tak pěkná, tak bych to po 20 minutách vypnul. ()

jacksax

Že by Uwe podlehl Hollywoodu? Jeho osobité a novátorské postupy jsou v pokračování BloodRayne utopeny americkým patosem a záblesky tvůrčího génia nezachrání film honosící se otřesnou jalovou kamerou a tarantinovskou omšelou parodíí. Kámo, dej se do kupy a konečně té továrně na prefabrikáty nakopej zadek! ()

THE_Joko odpad!

Sám tomu neverím, že som sa na tento "film" alebo nech už to bolo čokoľvek dokázal pozerať celých 15 minút! Jednoducho Uwe Boll to "vie" ako nikto iný! Nechápal som kameru, mal som chuť skočiť za tým kameramanom a tu roztrasenú ruku mu podržať, nech si už chalanisko odpočinie! Ak to bol zámer tak potom pardon Uwe!: D Neviem čí ta v detstve bil nejaký herný fanúšik, keď sa mu teraz takto chladnokrvne odmieňaš s tvojimi hernými adpatáciami!...inu UWE môj hlas je 180338 na petícii! :D ()

Ferelen

Ach jaj. To je ešte horšie ako jednotka. A to sa môžme tešiť na ďalšie výborné hry prenesené na filmové plátno v podaní Uwe Bolla. Jedna vec je ale istá. Odradí to niektorých hráčov hrať počítačové hry. Možno je to aj zámer vydavateľstiev a zdravotnej komisie (a čo ja viem koho ešte, ale určite tam patrí aj Združenie Rodičov Proti Násiliu V Hrách a iné), že predkladajú ďalšie námety podľa počítačových hier práve Uwemu, aby decká nepresedeli celý deň pri počítači:) ()

merigieren

Těžké hodnotit, dík aktivnímu přístupu jsem skoukl první díl před tímto. Začátek byl dosti napínavý a děsivý, prostě 5*, ale jak přišla nová Ryan bez výstřihu a jediným pojítkem byl medailon, něco se ve mě pohlo a rázem tu byl odpad. Už to není ta akční fantasy, zvážnělo to (prostě western, dlouhé pohledy do očí, zakaboněný pohled a nakonec nějaká ta střelba), aby to nebylo tak vážné, tak to odlehčovali trapnými vtípky. Krom medailonu zapomněli na vše co bylo, to mě děsně vadilo. Ke konci už přivykl můj zrak i na novou Ryan, jenže pořád tomu něco chybělo. Pak také přišla úžasná scénka s odvážným vzdorem, já bych jim to našil hezky zezadu do hlav a na nic bych nečekal, stejně je chtěli popravit... Prostě to moc nevěrohodně zmrvili.. ()

MickeyStuma

BloodRayne, neboli česky Krvavá Rayne podruhé a rovnou na divokém západě. Představitelku hlavní role Kristannu Loken vystřídala Natassia Malthe, která ji kupodivu zahrála naprosto stejně. Do dob 19.století v severoamerickém kontinentu zavítal kdejaký hororový žánr (Od soumraku do úsvitu 3: Katova dcera, Chvění 4: Začátek legendy, atd.) , tak nakonec, proč by se to vyhýbalo BloodRayne? Dle vyznění celého filmu si tvůrci vzali na paškál především spaghetti western a to jak scénicky či dějem, tak i soundtrackem. Na nízkorozpočtový videofilm by to i ušlo, ale nějak nejde na mysl, proč tam vlastně jsou ti upíři. Dějově nemají téměř žádnou váhu a vůbec celkově na westernový žánr působí značně rušivě. Tady se při psaní scénáře na soukolí dvou žánrových odlišností moc nekoukalo. Onen spaghetti western tu vyznívá daleko více a lépe, než ten hororový. Takže zcela stejně jako u předchozího snímku je BloodRayne II: Deliverance velice jednoduchý, tentokráte, spaghetti westernový horor, který nemusí být každému po chuti, ale jako obyčejná nenáročná filmová pohodovka zcela vystačí. ()

Fifipek

Šmankote babičko čaruj, Uwe vyplodil další ze sady svých "filmů" a já tomu klukovi začínám pomalu,ale jistě rozumět.Podle mě si z filmařiny prostě dělá prd..!Už samotný úvod, kde se míhají statické obrázky naznačuje, že tento film má svým rozpočtem daleko k dnešním megalomanským projektům. Snímek je plný naprosto nelogických záležitostí, otřesných dialogů a především nudného děje. Chvílema mi to připadalo jako parodie na klasické westerny a když jsem viděl hlavní hrdinku jak drsně přežvykuje párátko,tak jsem se smíchem málem potrhal. Špatný triky, Billy the Kid (možná by si měl Uwe uwědomit,proč se mu říkalo Kděcko a neobsazovat postavu nemastným týpkem,který nahání hrůzu tím,že vytasí upíří tesáky a udělá drsně tsssss:) Celkově děs,hvězdička za pěknou herečku (především scéna s párátkem) a zas rychle od toho..... ()

Uwe masakruje zombíky... opět

Uwe masakruje zombíky... opět